Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pervert ristiisaks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Pervert ristiisaks

Postitas:
Kägu

Tutvusringkonnas on inimene ,kes on aastaid tagasi minu teada vähemalt üht last seksuaalselt näperdanud, tüdruk oli siis 4-5 ja mees täiskasvanud. Kuidas suhtuda sellesse, et selline inimene tahetakse panna ristiisaks väikesele tüdrukule? Pole küll sügavalt usklik ,aga asi tundub nii väär kui olla veel saab.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas tead sina üksi või keegi teine ka? Asi ei ole usklikkuses, vaid selles, et selline inimene ei tohi jääda karistuseta, kuigi nüüd ja hiljem on teda raske süüdi mõista, teiseks, kui tegu on pedofiiliga – siis võib selline asi korduda. Ilmselgelt keegi süüdimõistetud pedofiili oma lapse ristiisaks ei vali.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see, kes ristiisaks valib, teab selledt juhtumist?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, sellest ei tea keegi, ning kahtlen ,et sellel isikul oleks enam võimalust kellelegi nii teha.. Asi on selles ,et avalikustamine võib tuua peresuhetes suured lahkhelid ning selletõttu on 20 aastat sellest vaikitud, kindlasti ka häbi pärast. Võibolla aeg parandab inimest, aga igatepidi kui mõtlen tundub see nii väär , kiriku ees, selle väikse tüdruku ees, vanemate ees jne

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

,kes on aastaid tagasi minu teada vähemalt üht last seksuaalselt näperdanud,

See laps on ju elus, ma oletan? Kas ta on oma nime ja näoga seda kinnitama või jääbki see juhtub selliseks “sinu teada”ks?

Nagu oli Spacey juhtum, kus ka kellegi teada, aga kui kohtus oli vaja tõendid esitada (mida väideti, et on olemas), siis lasti püksid täis ja jooksu…

Kui see laps olid sa ise, siis tule ükskord kapist välja … või vaiki igaveseks.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tutvusringkonnas on inimene ,kes on aastaid tagasi minu teada vähemalt üht last seksuaalselt näperdanud, tüdruk oli siis 4-5 ja mees täiskasvanud. Kuidas suhtuda sellesse, et selline inimene tahetakse panna ristiisaks väikesele tüdrukule? Pole küll sügavalt usklik ,aga asi tundub nii väär kui olla veel saab.

Mida sa ootad, miks sa teed siia teema, politseisse tee avaldus. Kiiresti! Kuidas suhtuda? Noo hukkamõistvalt suhtun kõigisse, kes teavad inimese loomust, aga vahivad suu vett täis seal, kus tuleb karjuda. Kuidas sa ise iseendasse suhtud, omades sellist teavet ja lastes kurja tegijalt toimida. Mina mõistna sellise käitumise hukka, kui inimene teab, aga laseb lastel sattuda olukorda, kus nende elu ja tervis on ohus.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi on selles ,et avalikustamine võib tuua peresuhetes suured lahkhelid ning selletõttu on 20 aastat sellest vaikitud, kindlasti ka häbi pärast.

Palun see lõik lahti seletada.
See on sinu pere? Kelle “suured lahkhelid” sind nii häirivad, samas tahaks nagu ikka rääkida ka? 20 aastat vaikida – miks? Neid ohvreid võib veelgi olla.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kiriku, usu ja ristimistalituse endaga pole sellel midagi pistmist, küsimus on ühe lapse võimalikus väärkohtlemises tulevikus, kuna hälbega inimesele luuakse võimalus lapsele väga lähedale pääseda – ristiisa ikkagi.
Sinu südametunnistus – kas sa võtad riski, et jätad lapse vanemad juhtumist teavitamata ja oled edaspidi pidevalt mures, et kas toonane kordub. Mina võtaks selle jutuajamise ette, sest isegi kui ma millegagi oma juttu kinnitada ei saa, siis on edasine juba vanemate otsus, kas neile oma lapse kaitsmiseks piisab ainuüksi kahtlusest. Mulle näiteks piisaks!

Mingid suhted suguvõsas, suguvõsa maine…. see on nii teisejärguline.
Ja see mure, et kas kõlbab perverti kirikusse lasta ja ristiisaks panna …. täiesti mõttetu mure, kirik on ennegi hälvikuid näinud ja isegi kaitsnud. MIs sa selle kiriku pärast muretsed, muretse oma hingerahu pärast.

+19
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi on selles ,et avalikustamine võib tuua peresuhetes suured lahkhelid ning selletõttu on 20 aastat sellest vaikitud, kindlasti ka häbi pärast.

Millest sul häbi on?
Et keegi on pervert? No tule ansip appi!

Neid sinusuguseid häbis olijaid võibolla on veelgi ja kõik on vait. Lisaks, tekitab see teie lugupeetud “isik” neid häbistatuid juurde.

See põhjus, miks ei räägita, on pigem ikka mingi alateadlik soov, et teised ka kannataks. Kannatasin mina, las näpib teisi ka. Muud seletust häbile pole.

Või on tõesti mõnel “häbi”, et 4 aastaselt pani võrksukad jalga, värvis huuled punaseks ja asus pervot võrgutama? Absurdsus kuubis ju.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kiriku, usu ja ristimistalituse endaga pole sellel midagi pistmist, küsimus on ühe lapse võimalikus väärkohtlemises tulevikus, kuna hälbega inimesele luuakse võimalus lapsele väga lähedale pääseda – ristiisa ikkagi.

Sinu südametunnistuses – kas sa võtad riski, et jätad lapse vanemad juhtumist teavitamata ja oled edaspidi pidevalt mures, et kas toonane kordub. Mina võtaks selle jutuajamise ette, sest isegi kui ma millegagi oma juttu kinnitada ei saa, siis on edasine juba vanemate otsus, kas neile oma lapse kaitsmiseks piisab ainuüksi kahtlusest. Mulle näiteks piisaks!

See laps on ju oma 24-25a vaba. Mis kaitset vanemad talle enam pakkuda saavad?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu südametunnistuses – kas sa võtad riski, et jätad lapse vanemad juhtumist teavitamata ja oled edaspidi pidevalt mures, et kas toonane kordub. Mina võtaks selle jutuajamise ette, sest isegi kui ma millegagi oma juttu kinnitada ei saa, siis on edasine juba vanemate otsus, kas neile oma lapse kaitsmiseks piisab ainuüksi kahtlusest. Mulle näiteks piisaks!

See laps on ju oma 24-25a vaba. Mis kaitset vanemad talle enam pakkuda saavad?

24-25aastaselt ristides ju ei ole enam ristivanemaid!? Mis kirik see teil on, mis täiskasvanutele ristivanemad määrab?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegemist on kahe erineva lapsega, üks neist kellega nii käituti on jah nüüdseks juba täiskasvanud ,aga see isik kes halvasti kohtles on valitud väikse aastase lapse ristiisaks..

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegemist on kahe erineva lapsega, üks neist kellega nii käituti on jah nüüdseks juba täiskasvanud ,aga see isik kes halvasti kohtles on valitud väikse aastase lapse ristiisaks..

Miks sa siis selle noore täiskasvanu siia kommentaari sisse tood? Kas sulle tundus, et kui ma kirjutasin vanemate rollist oma lapse kaitsel, et siis kindlasti ei pidanud ma silmas seda ristitavat väikelast? Mis sellest täiskasvanust enam tagantjärele kaitsta, aga vaataks, et uusi ohvreid juurde ei tuleks!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No issand, miks sa vaikid? Tahaksid elada teadmisega, et kui peakski midagi uuesti juhtuma, siis sina teadsid, aga ei teinud midagi? Oled ju kuritöö kaasosaline!

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead, mis ma ütlen?

Kui keegi on pedofiil, siis see asi ei ole niisugune, et ühe korra 25 aastat tagasi käperdab kedagi. Ups, ehmub ära ja enam ei tee. See ei ole nii. Kui sina tead ühest niisugusest juhtumist ja see inimene ei ole vangi pandud, teda pole kuidagi karistatud ja keegi sellest ühest juhtumist ei tea, siis see ei tähenda seda, et ongi ainult üks väike käperdatud tüdruk ja neid rohkem ei ole. See mees on absoluutselt kindlasti veel samasuguseid tegusid teinud, võib-olla ka hullemaid.

Ja see on põhjus, miks sa peaksid minema ja sellest juhtumist teada andma, eelkõige nüüd selle aastase lapse vanematele. Teiseks peaks sellest mehest teada andma ka politseile, mis siis, et see üks juhtum, millest sina tead, oli aastaid tagasi. Neid juhtumeid on RAUDSELT veel tema hingel. Lapse jaoks ei ole niisugune asi mitte kunagi läbi, isegi kui ta saab täiskasvanuks. Selline asi jääb painama ja vaevama kogu eluks. Eriti rängalt kerkib esile siis kui see täiskasvanu peaks ise lapse(d) saaama ja lapsed jõuavad umbes samasse ikka. Siis on kõik vanad hingehaavad lahti kistud. Pedofiil teeb kurja, mis kummitab ohvrit terve elu.

Niisugust asja ei tohi maha vaikida. Eriti tobe vabandus on see, et tekiksid mingid lahkhelid peres. Need “lahkhelid” on niigi olemas, isegi kui sellest kõva häälega ei räägi. Tühja neist lahkhelidest, sellist asja ei tohi saladuses hoida.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks te karjute teemaalgataja peale ja nõuate temalt kurjustades otsekohe skandaali ülestõmbamist? Kas teil nii palju empaatiat tõesti ei ole, et mõista, kui raske see oleks ja kui palju siin on äärmiselt problemaatilisi nüansse? Kas tuleb need teile ükshaaval lahti kirjutada, või mõtlete ise kaks sekundit järele, miks teemaalgataja kõhkleb?

Selline üleüldiseks muutunud robustselt primitiivne lähenemine, kirsadega portselanipoes trampimine teeb täpselt sama haigeks, kui teadmine, et meid ümbritsevad perverdid.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui keegi on pedofiil, siis see asi ei ole niisugune, et ühe korra 25 aastat tagasi käperdab kedagi. Ups, ehmub ära ja enam ei tee. See ei ole nii.

See on ilmne jah. Tõenäoliselt on see tüüp näppinud veel paljusid. Võib-olla saaks teemaalgataja rääkida selle väikese lapse vanematega, diskreetselt.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on siis aidanud räpast saladust hoida. Kahju. Kujuta ette, et pilastatud oleks sinu tütart, ikka vaikiksid? Viimane aeg avalikustada, kui mitte politseis, siis vähemalt oma tutvusringkonnas. Vahest tuleb enamatki päevavalgele ja kellelgi on julgust politseisse minna.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selline üleüldiseks muutunud robustselt primitiivne lähenemine, kirsadega portselanipoes trampimine teeb täpselt sama haigeks, kui teadmine, et meid ümbritsevad perverdid.

Ja see kirsadega pervert võis lapse hinges trampida?
Täitsa loll vabandus ikka!

Kas see pervar on teemaalgataja mees, et lahkhelisid kardab? Kelle muu pärast ta nii pabistab?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga teile ei piisa kirsadega perverdi tallumisest, te tahate veel ise ka talluda. Ei saa aru sellest.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga teile ei piisa kirsadega perverdi tallumisest, te tahate veel ise ka talluda. Ei saa aru sellest.

Ma olen seda meelt, et igat õnnetust ja/ või surmajuhtumit ei peaks meedias lahkama. Pole nii, et “rahval on õigus teada”. Pole. See on isiklik asi, kas lähedased annavad infot või mitte.
Antud juhul aga teemaalgataja teeb ISE teema, millest nagu tahaks rääkida ja nagu ei räägi ka, aga ta TEAB, et varjab kuritegu. Kaitseb perverti. Loomulikult tuleb täita oma kodanikukohust ja niisugune inimene sinna saata, kus ta koht on. Suurema või väiksema kisaga – pole oluline. Peaasi, et tulemuslikult.

See koht siin ei ole niisuguste teemade tegemiseks, aga autor ikkagi tegi. Samas jätkuvalt kaitseb pervot.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ta TEAB, et varjab kuritegu. Kaitseb perverti.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Once a perv, always a perv.
Inimesed võiksid ükskord omal pea persest välja tõmmata ja aru saada, et kui inimene ajab lapsele oma käpad külge, siis ta on pedofiil. See ei ole mingi ajutine meeltesegadus. Normaalne inimene ei teeks seda kunagi, olgu ta ükskõik kui purjus vms. Kui ta on seda korra juba teinud, siis tõenäoliselt on ka teisi ohvreid olnud enne käesolevat juhtumit, kui ka tuleb peale seda.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole teema-algataja.Analoogsest juhtumist teadlik ja üritasin tegutseda kohe alguses ühe sama väikese tüdruku kaitseks. Asjaosaliseks olin muutunud nii, et tüdrukut oli kuritarvitatud aastaid, alates sellest kui ta oli 3(tagantjärele selgus, tüdruku ema aimamisel) ja ilmselt karistamatusetunne suureks muutunud,nii et loodeti tookord liikuda edasi minu 4-aastase lapse peale. Et minu lapsega midagi juhtuda ei jõudnud, tema keeldus oma aluspesu ära võtmast ja jooksis kohe koju – siis tüdruku ema palus, et keegi ei saaks teada. Mina informeerisin tookord Pille Alaveri, tema soovis tolle tüdruku ema avaldust,mida mitte kunagi ei tulnud. Tegelikkuses on tagantjärele politsei-poolne abi null. Samuti Lasteabi, ehkki mängitakse osavõtlikke.. Lasteabist küsisin meiliaadressi, kogu pikk lugu sai kirja, sest öeldi, et sellised asjad võivad ju tüdrukut hiljem painama hakata.. ja ei midagi. Minusse puutub taas, sest 2 aastat tagasi ütlesin sellel perverdile, et tean, mis ta teinud on. Tegemist naabermaja elanikuga.Pärast seda on mingi taimemürgi tagajärjel kuivanud kõik ilupuud, millele tänava poolt ligi pääseb, naaber teinud valekaebusi minu ja minu lapse kohta, olen käinud ühe korra ka Lastekaitses tõestamas, et ei ole kaamel ja kui sellest algpõhjusest, mis kiusamise taga, rääkisin, siis ka Lastekaitse ei soovi selle asjaga tegelda. Muide, too mees oli õppealajuhataja Tallinnale väga lähedal asuvas koolis. Sealt ta vallandati ja tema karjäär nihkub kogu aega Tallinnast ehk kodust kaugemale, oli Rapla maakonnas, nüüd Lõuna-Eestisse jõudnud. Hakkavad kahtlased asjad juhtuma, lõpetatakse inimesega tööleping, ent et selliseid asju raske tõestada, on ta vabaduses.Ja tema töötab koolides edasi. Aga mina pean elukohta muutma, sest ma ei tea, mida veel ta minu aias mürgitada võib, pole ju normaalse inimesega tegemist.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Esimest korda elus kasutan seda siinset poppi väljendust ja ütlen – mine ravile!
Ma ei kujuta ette, kui oleksin ohver ja mu lähedane oleks sellise suhtumisega…😣

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga kui keegi ei tea, et see mees pervert on, sest -sellest rääkida on häbi ja rikub peresuhted – siis kuidas keegi üldse saab teada, et see asi väär on?
mina küsin praegu hoopis, et kuidas suhtuda sellesse inimesse, kes teab, mis mehega on tegu ja sellest vaikib!

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind käperdas üks kohalik koolipoiss, kui mina olin kümneaastane ja tema keskkooli lõpuklassis. Ei rääkinud kellelegi. Nüüd tal 3 kasutütart.
Mis ma enam teen? Ta ei ela enam minu kodukandis. Mis see teeb, kui ma ta emale räägin? Või vennale? Ma ise olen 30 aastaga enam vähem üle saanud sellest.
Vist.
Kui ta tänaval vastu tuleks, vb küsiks valju häälega, kas ta on laste käperdamise lõpetanud.
Ühe kõrge jalalöögi teeks ka.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommnetaar eemaldatud.

Esimest korda elus kasutan seda siinset poppi väljendust ja ütlen – mine ravile!

Ma ei kujuta ette, kui oleksin ohver ja mu lähedane oleks sellise suhtumisega…😣

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ütlen, et kuni inimeste hulgas on selline hulk täiesti mõistmatuid tümikaid, kasvatamatuid kisakõrisid ja empaatiapuudulikke pasundajaid, seni ei julge veel väga paljud üldse millestki rääkida.
Te ei saa nagu üldse aru, millal on mis sobilik, ja jätkate teemaalgataja-sarnaste inimeste kiusamist. Teie pärast pannaksegi nöör kaela, nüüd ma hakkan aru saama. Õrnadele asjadele lähenete nagu buldooser. Sellise käitumise tagajärjed võivad olla hirmsad.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ütlen, et kuni inimeste hulgas on selline hulk täiesti mõistmatuid tümikaid, kasvatamatuid kisakõrisid ja empaatiapuudulikke pasundajaid, seni ei julge veel väga paljud üldse millestki rääkida.

Te ei saa nagu üldse aru, millal on mis sobilik, ja jätkate teemaalgataja-sarnaste inimeste kiusamist. Teie pärast pannaksegi nöör kaela, nüüd ma hakkan aru saama. Õrnadele asjadele lähenete nagu buldooser. Sellise käitumise tagajärjed võivad olla hirmsad.

Tegelevad muuhulgas ka viharaviga.

0
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pervert ristiisaks