Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Uuriks rasedate kogemust – veider haigus 5dpo

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Uuriks rasedate kogemust – veider haigus 5dpo

Postitas:

Hei kõigile!
Ma foorumis tagasi peale mitut aastat ja nüüd ei leia enam niisama vastust.
Mehega sai nahistatud umbes täpselt 24h enne OV-d ja 5dpo tuli äkki selline kõhuviiruse/haiguse asi, mis päevaga üle läks (see oli neljapäeval). Täna niisama veidi mullitanud nagu emaka kandis, aga kindlasti mitte söömise ajal või peale seda.
Esimese rasedusega olin samuti müstiliselt OV ja eeldatava päevade alguse vahel sarnase asjaga siruli.
Praegu veel vara testida ja PMS ajal sada õrna sümptimit alati, aga see kõhuviiruseta kõhuviirus tundub kahtlane.
Kuidas teistel kes kaks triipu saanud? Kas juhus või on pigem lootust?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 18:51; 17.03 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti ei või olla, et lihtsalt oligi kõht lahti? Seedimine võib vahest ju ka täitsa niisama korrapäratu olla.. tõesti ei oskaks seda kuidagi rasestumisega seostada.
Ei tasu üle mõelda 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks 10 päeva pärast saad teada, ma tõepoolest ei oska sedamoodi ütleda, millest su kõht lahti läks!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise küsin, ise vastan. Leidsin oma postituse aastast 2012 ja senine DP0 kuni tänaseni klapib täpselt eelmise korraga kui triibud kätte sain.

Muideks kõhulahtisuse ja kõhuviiruse moodi tunde vahel on vahe 😉

Järelikult siin siiski ei ole lihtsalt eriti taolise varasema kogemusega naisi.

Eks siis näis kas mu veider ennustus peab paika või ei..

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 18:51; 17.03 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul lõi raseduse alguses kõht lahti ja väike palavik. kuna üldiselt mul pigem kõht kinni, siis esialgu siiski rasedusega ei seostanud. kui aga kõht oli juba 5-6 päeva lahti olnud, olemine kehv väikse palaviku tõttu, siis hakkasin oma päevasid lugema ja avastasin, et paar päeva on juba üle läinud. kõik tundus kahtlane. tegin testi päevasel ajal ja sain kohe teise tugeva triibu. väike palavik oli terved esimesed kolm kuud, kõht oli ka väga tihti ja kaua lahti. alles peale 20ndat nädalat kadus ära pidev kõhulahtisus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Uuriks rasedate kogemust – veider haigus 5dpo

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.