Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pesastumise veri? Kui paljudel?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Pesastumise veri? Kui paljudel?

Postitas:

Kel on pesastumise ajal verd tulnud? Kui palju? Mul näitkes tuli ülivähe ja korra ainult. Roosakas veri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 21:12; 02.01 20:29; 05.01 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 20% rasestujatest, vähene heleroosa määrimine ca 6-10.päeval dpo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 22:16; 06.01 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljas rasedus praegu poole peal ja siiamaani pole kunagi verd tulnud raseduse ajal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ühe korra määris veel täna, päevadeni jäänud 5 päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 21:12; 02.01 20:29; 05.01 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimesega tuli hästi vähe verd umbes nädal peale ov-d ja nii iga päev kuni selle päevani kui päevad oleks pidanud hakkama. Teise rasedusega ei tulnud mitte midagi. Enamasti vist pigem ei tule, nagu keegi siin juba vastas, umbes 20% rasedustest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 14:00; 07.01 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimesega tuli hästi vähe verd umbes nädal peale ov-d ja nii iga päev kuni selle päevani kui päevad oleks pidanud hakkama. Teise rasedusega ei tulnud mitte midagi. Enamasti vist pigem ei tule, nagu keegi siin juba vastas, umbes 20% rasedustest.

ok, millal positiivse rasedustesti said esimesega? mäletad? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 21:12; 02.01 20:29; 05.01 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

15 x olnud rase, millest 11 rasedust katkesid. Vähest roosakat või pruunikat verd nägin ainult hiljem katkenuf  rasedustega.
4 korda, millal rasedus jäi püsima ja sünnitasin, polnud mingit pesastumise verd. Nii et. mine võta kinni.

Arst ütles( sama arst elupäevad), et minu puhul mistages värviline voolus viitab nõrgale rasedusele, seda on kinnitanud ka veretestid, kus hcg olnud poole madalam kui peaks rasedusnädalate järgi olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et minu puhul mistages värviline voolus viitab nõrgale rasedusele, seda on kinnitanud ka veretestid, kus hcg olnud poole madalam kui peaks rasedusnädalate järgi olema.

See on vähe teine asi ja viitab raseduse peetumisele(pesastumine ei õnnestunud:

implantatsiooniveritsus- ROOSA ehk värske vähene veritsus pesastumise ajal ca 6-8p pärast ovd, kestab väga lühikest aega, kas ainult korraks märgatav või 1päev, max 2 või nii.

Raseduse peetumise või progesterooni vähesusest tingitud määrimine- PRUUN (nn vana veri) vähene või rohkem, aga pidev või  mitu päeva kestev veritsus, hakkab tavaliselt päevade tähtaja paiku või hiljem.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 22:16; 06.01 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, millal positiivse rasedustesti said esimesega? mäletad? ????

testi tegin 12dpo, ennem lihtsalt ei tahtnud (olin pikaajaline triibupüüdja ja enam hästi ei uskunud, et test võikski positiivne olla). Veri oli selline roosakas ja seda oli tõesti korraga imevähe. Rasedus läks hästi, beebi kasvas jõudsalt ja probleeme üldse ei olnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 14:00; 07.01 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on päevadeni veel 5 päeva minna ja eile avastasin üllatuseks natuke heleroosat verd (täna hommikul tuli pisut ka punast). Varem pole mul kunagi midagi sellist olnud, tsükkel toimib nagu kellavärk.

Ovulatsioon oli 11 p tagasi ning planeeri al veebruarist esimest last, olen 27. 🙂 liig vara hõisata ei taha, aga lootus on, et juba esimesel planeeritud korral läks õnneks ???? eks uus nädal näitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6-st rasedusest 3 puhul on kuskil pesastumise paiku määrinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli teise lapsega peastumise ajal mitu päeva verejooks, nii et läks sidemeid vaja. Arvasingi, et menstruatsioon algas lihtsalt varem. Aga see verejooks lõppes ja sain positiivse rasedustesti. Kõik läks hästi ja laps praegu üle aasta vana.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pesastumise veri? Kui paljudel?