Esileht Hobinurk Pesemine ja saun peale trenni

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Pesemine ja saun peale trenni

Postitas:
Kägu

Ma olen varem ka öelnud, et selleks, et intiimpiirkond puhtaks saaks, peaks näpud nii ette kui taha ajama ja seebitama. No nuustikut ikka selleks ei kasuta, sellega pestakse keha. Juba kehkatunnis ei teinud keegi nii teiste ees. Ikka pesti ülejäänud keha. Keegi ei hakanud mokkade vahele vett laskma ja sõrmedega pärakut pesema. Selles ongi point.

Et siis lähed duši alla. Pesed end just kui puhtaks, aga kõige enam mustemad kohad jätad pesemata? Mis mõte sellel on? Vaevalt, et keegi sinu toiminguid kullipilgul jälgib.

Nii tehakse, ära vaidle vastu. Ei käi ikka paljudel inimestel korralikult käed või loofa praos ära. Korraks äkki tõmbavad üle. Mina ühissaunas ega spaas ega trennis ei käi.

Kui sa kuskil ei käi, kuidas sa nii täpselt tead, kuidas teised ennast pesevad?

Sest kui ma klassiga käisin noorena mitu korda, siis nägin.

Pervert!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen varem ka öelnud, et selleks, et intiimpiirkond puhtaks saaks, peaks näpud nii ette kui taha ajama ja seebitama. No nuustikut ikka selleks ei kasuta, sellega pestakse keha. Juba kehkatunnis ei teinud keegi nii teiste ees. Ikka pesti ülejäänud keha. Keegi ei hakanud mokkade vahele vett laskma ja sõrmedega pärakut pesema. Selles ongi point.

Et siis lähed duši alla. Pesed end just kui puhtaks, aga kõige enam mustemad kohad jätad pesemata? Mis mõte sellel on? Vaevalt, et keegi sinu toiminguid kullipilgul jälgib.

Nii tehakse, ära vaidle vastu. Ei käi ikka paljudel inimestel korralikult käed või loofa praos ära. Korraks äkki tõmbavad üle. Mina ühissaunas ega spaas ega trennis ei käi.

Kui sa kuskil ei käi, kuidas sa nii täpselt tead, kuidas teised ennast pesevad?

Sest kui ma klassiga käisin noorena mitu korda, siis nägin.

Pervert!

Kuidas? Inimkeha vaadatakse, sest see hakkab silma. Sest inimesed on riides. Nudistide linnakus aga oleks harjunud riieteta inimestvaatama. On isegu mingi alasti ahvatlus vms saade, üldse ei teki iha, kui inimkehi vaatan. Hoopis riiega on kõik ilusamad.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen varem ka öelnud, et selleks, et intiimpiirkond puhtaks saaks, peaks näpud nii ette kui taha ajama ja seebitama. No nuustikut ikka selleks ei kasuta, sellega pestakse keha. Juba kehkatunnis ei teinud keegi nii teiste ees. Ikka pesti ülejäänud keha. Keegi ei hakanud mokkade vahele vett laskma ja sõrmedega pärakut pesema. Selles ongi point.

Mis sul viga on?

No näed… räägin pesemisest ja juba miinused pluss report. Aga sellepärast ma ei usugi, et korralikult pestakse end. Sest pesemine on tabu ja sõnad pärakupiirkond, mida nüüd kasutan ja mokad on tabu. Samas normaalsed kehaosad.

Liigne pesemine on ogarus.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka need perioodid vaheldunud. Hetkel lähen alati pärast trenni otse koju (olen lastega kodune) ja kodus mugavam ja rahulikum pesta. Üldiselt teen sellist trenni, kus ma ei higista meeletult või kui higistangi, siis jahtun suht ruttu maha. Pusa peale ja jope selga – ei näe, et peaks iga kord neid pesema, nii läbi vettinud need ka ei ole. Kui muidu ikka hügieen ok, siis ka niimoodi ei ole järsku haisev higikoll isegi trennis. Ise näen ka, et selliseid inimesi on suht 50-50, kes lähevad kohe pessu, kes trenniriietes koju. Igaühe oma asi ja igaühel omad põhjused, miks nad mida teevad. Mind eriti ei huvita. Kuigi osad on pärast trenni teinud nalja küll, et ‘ma ei taha küll haiseda’ – noh, ma ei oska kommenteerida, aga kõik inimesed ei haise ka pärast trenni isegi mitte 😀 sh mina.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis on sellest pikki teemasid olnud. Ja valdav enamus leiab, et on jube ja rõve pesta end ühises duširuumis või olla riieteta riietusruumis teiste ees.

Vist spaa teemade all (et miks inimesed ei pese ennast enne basseini minemist). Lihtsalt ei saa aru, miks peab oma alasti keha häbenema.

Ma olin ka kunagi selline. Häbenesin ja põdesin ikka natuke alasti kuskil olemist, aga praegu on mul tõesti kama kaks. Käin väga tihti spordiklubis ja igakord ka pesus ning saunas. Kuna ma ei liigu autoga, siis hakkab vähegi külmemal ajal õues külm kui kuivanud higiga ringi liikuda. Lisaks on lihtsalt rõve, kui rohkem higistatud või põrandal, matil aeletud ning sinna peale oma puhtad riided tõmmata. Need, kes autoga käivad ehk tõesti pole probleemi, kui trenniriietes koju tagasi sõita ja siis pesta.

Mind häirib ainult see, kui olla enda tuttavate ees alasti. Seda ei taha. Aga spaades, ujulates ja spordiklubis on õnneks täiesti võõrad inimesed ja siis mind üldse ei huvita. Tuttavatele oma alasti keha näidata ei tahaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ennast võõraste ees pestes ei häbene. Küll on mul piinlik oma vormist väljas keha pärast ja seepärast ma näiteks ei käi kunagi koos ujulates, spaades või saunas koos oma sõbrannadega. Riietega näen ok vaja ja ma ei taha sugugi, et nad näeksid, milline ma tegelikult välja näen 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nagu see enne basseini minekut sümboolne pesemine, trikoo seljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sattusin huvitavasse vestlusse inimesega, kes oli hämmastnud, et naised peale trenni koos riietusruumis alasti on ja duši all ning saunas käivad. Tema arvamus oli, et teiste nähes alasti ei olda, et kui isegi käiks duši all, siis ainult aluspükstes, aga et pigem ei pese üldse enne kui kodus, st trenniriietes koju pesema. Mis moodi teie teete?

Mis jutt see on? Mõtlesid välja selle vist, selliseid inimesi pole olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest kui ma klassiga käisin noorena mitu korda, siis nägin.

Noorena ja klassi pealt ei saa küll mingeid järeldusi teha ometi. Vaevalt, et sa siis ka lähedalt uurimas käisid, et mida täpselt ikka küüriti. Ka intiimpiirkondade pesemine on nii lihtne ja käib kiiresti, et kui just spetsiaalselt ei uuri, siis muidugi ei pane tähele. Ei pea ju nähtavalt harjaga kannide vahet hõõruma, piisab seebise käega kord-paar üle tõmbamisest, normaalse hügieenitasemega inimese jaoks on see piisav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Hobinurk Pesemine ja saun peale trenni