Esileht Kodunurk Pesen kõik valged asjad halliks :(

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Pesen kõik valged asjad halliks :(

Postitas:
Kägu

Just vaatasin tütre \”valgeid sukapükse\” ja no täiesti hallid. Pole kuu aegagi kasutuses olnud. Mismoodi te säilitate valge värvuse? Ma võin oodata kuude kaupa, et koguneks ainult valged asjad ja seetõttu panen pahatihti muude asjadega koos pessu… Kas sellepärast ongi hallid? Kas pesete valgele mõeldud pesupulbriga, kas mitte kunagi ei pese millegagi koos? Kas nii jääb valge? Või kuidas?Aitäh vastajatele!

Please wait...
Postitas:
katariina333

RE: Pesen kõik valged asjad halliks :(

koos värvilise pesuga pestes ei maksa loota, et nad valged pysivad. muretse siis valget voodi- ja muud pesu omale;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, on veel selline esiemade variant, pese käsitsi. Ega ta sul neid valgeid iga päev kanna, korra jalas, pesed läbi (kraanikauss, soe vesi, pesuseep, mitu korda loputada) ja püsivad valged kuni väikseks jäävad.

Please wait...
Postitas:
violet666

Valget pesu pese kindlasti eraldi, mina kasutan lisaks Perwol`i White Magic pesugeeli ning olen väga rahul =) Pesupulber Ariel pidi ka hästi pesu valgendama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ära muretse, enamus odavad asjad on valgeks värvitud. See valge värv tuleb/kulub maha ja pärast võid kuitahes palju nühkida aga seda valget värvi ju tagasi ei tule kuskilt…nt kehtib see eriti rinnahoidjate kohta

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valged asjad tuleb eraldi pesta. Mina panen Vanishiga valge pesu likku natukeseks ajaks ja siis masinasse, ainult valged asjad. Tütre sukkpüksid on pikast kandmisest täiesti läbi kulunud, aga ikka sama lumivalged.
Ja kui päris õigesti tahad teha, siis ka puuvillased ja sünteetilised asjad tuleks pesta eraldi. Aga minul nii palju valget pesu ei kogune.
Väga hästi võid panna nt. valgeid (põhitoon valge) T-särke, valgeid laste või enda aluspükse jms. koos valge pesuga pesema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka vesi on see, mis riided halliks teeb, aga jah, pese ikka värvilisest eraldi või lausa käsitsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valget pesu pesen rangelt eraldi ja ükski ese pole halliks muutunud. Nii et ilmselt selles viga ongi, et värvilisega koos pesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Panen kõik valged asjad eraldi pessu. Plekkidele panen enne Vanishit ja pärast pesumasinasse. Mul ka vähe valget pesu aga mul on mingi selline kiirprogramm (35min), millega saabki väikest kogust pesu pesta. Pesupulber on alati suvakas (mis poes soodushinnaga parajasti on) ja alati panen soodat ka pesupulbrile juurde.

Please wait...
Postitas:
Lisberg

Üksasi, mis aitab halliks minemisele kaasa, on katlakivine küttekeha. Tee masin katlakivi eemaldajaga või suurema koguse sidrunihappega ja 90kraadiga puhtaks.

Please wait...
Postitas:
Löwe

Mina pesen ka valgeid asju alati eraldi ja spetsiaalse valgepesu vahendiga. Mul ka probleem, et valgeid asju on vähe, aga siis pesengi vähe. Kunagi lugesin siit foorumist ka seda, et sünteetiline materjal võtab puuvillase materjali mustuse enda sisse, kui neid koos pesta. Ei oska öelda, kas see tõesti nii on.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Kodunurk Pesen kõik valged asjad halliks :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.