Esileht Kodunurk Pesin talvejopet masinas ja vooder läks puntrasse :S

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Pesin talvejopet masinas ja vooder läks puntrasse :S

Postitas:

Vaatasin etiketilt, et keemiline puhastus on keelatud, masinpesu lubatud 40 kraadi juures. Niisiis pesingi masinas. Võtsin masinast välja ja avastasinn, et varrukate osa vooder on kõik puntrasse läinud, saputamisega ei saa korda ka- vatiin on ilmselt rulli- kortsu läinud :S Kas on mingeid nippe, kuidas asi korda saada, või mida ma üldse valesti tegin? 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 13:08; 17.03 20:18; 18.03 10:17; 18.03 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsentrifuugida poleks vist tohtinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tsentrifuugida poleks vist tohtinud.[/tsitaat]

Masinal tuleb tsentrifuug täitsa maha keerata kui jopesid ja muid väliriideid pesed,sest see lõhub riideid ja riided ei pea ka enam nii hästi sooja!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 18:12; 17.03 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Masinal tuleb tsentrifuug täitsa maha keerata kui jopesid ja muid väliriideid pesed,sest see lõhub riideid ja riided ei pea ka enam nii hästi sooja![/tsitaat]

Kurjam, see siis see kurja juur oligi :S Etiketil pole märki olnud, et tsentrifuugimine keelatud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 13:08; 17.03 20:18; 18.03 10:17; 18.03 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kurjam, see siis see kurja juur oligi :S Etiketil pole märki olnud, et tsentrifuugimine keelatud :([/tsitaat]

See polegi ühelgil tootel märgitud,eks igaüks õpib vigadest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 18:12; 17.03 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Masinal tuleb tsentrifuug täitsa maha keerata kui jopesid ja muid väliriideid pesed,sest see lõhub riideid ja riided ei pea ka enam nii hästi sooja![/tsitaat]
Piisab juba valest pesuvahendist, et riie enam sooja ei peaks.
No las kuivab ära ehk saad paika tagasi soputada, aga edaspidi jah keera pöörded maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Masinal tuleb tsentrifuug täitsa maha keerata kui jopesid ja muid väliriideid pesed,sest see lõhub riideid ja riided ei pea ka enam nii hästi sooja![/tsitaat]
Pole kunagi seda teinud ja pole siiani probleemi välisriietega olnud.
Aga teemaalgatajal jope vist praeguseks kuiv juba. Muidu soovitaks jope kuivamise ajal saputada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on hoopis tootja praak, et varrukate vatiin kinnitamata oli. Olen kogu pere joped eluaeg masinas ka tsentrifuuginud (loomulikult pesu õrna programmiga) ja sellist asja pole pole veel juhtunud, et riide ära rikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui etiketil oli et võib 40 kraadi juures pesta (ei olnud käsipesu märk, ega eriti õrna pesu märk), siis loomulikult tohtis ka tsentrifuugida.[/tsitaat]
Jopel on märk, et võib 40 kraadiga masinas pesta, õrna pesu ja käsipesu märki ei ole.

[small]katariina333 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ilmselt on hoopis tootja praak, et varrukate vatiin kinnitamata oli. Olen kogu pere joped eluaeg masinas ka tsentrifuuginud (loomulikult pesu õrna programmiga) ja sellist asja pole pole veel juhtunud, et riide ära rikuks.[/tsitaat]

Kehaosas on vooder kinni, aga varrukate osa on tõesti täiesti lahti. Uskumatu, et Five Seasons ka siis sellist praaki teeb, peaks nagu hea firma olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 13:08; 17.03 20:18; 18.03 10:17; 18.03 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Five Seasons teeb vägagi praaki, ostsin eelmine aasta nende sellise pikema musta jope vööl pandlad, kuna ma olen õlgadest selline ebasümeetriline ei vasta nagu numbritele muu kehaga siis pidin natuke külgedelt kokku võtma. kuna olen õmbleja siis oli väga lihtne küljed lahti kokku ja vooder tagasi kinni, aga see mis ma seal sees nägin oli kohutav, ühelt õlalt ja ühe varruka ülevalt poolt puudus vatiin üldse ja jope keha osas oli ka sellistest imelikest jupikestest kokku pandud ja igale poole polnud sedagi jagunud ja jope polnud sugugi kõige odavam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma viiks poodi tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma viiks poodi tagasi.[/tsitaat]
Jope ongi umbes 2 a vana. Ei mäleta ka, et oleks varem pesemisega probleeme olnud, aga võib-olla käis ka pesumajas pesus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 13:08; 17.03 20:18; 18.03 10:17; 18.03 11:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Pesin talvejopet masinas ja vooder läks puntrasse :S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.