Esileht Kodunurk Pesu pesemise vahend

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pesu pesemise vahend

Postitas:

Soovitage head pesupesemise vahendit.Olen aastaid kasutanud Arieli kuid viimasel ajal tundub nagu seda lõhnaainet on jubedalt pandud kuid pesemise kvaliteet langenud.Mul ka uus pesumasin ja viga kindlasti pole masinas.
Olen kasutanud ka GNLD ja Amway pulbreid kuid need ei ole ikka head.Beebi riideid pesen endiselt Amway pulbriga kuna pulbrit ära ei taha visata ja pisike laps riideid nii mustaks ei tee ning pulber pidi ka allergiavaba olema.Ökotooteid ei kasuta.
Oluline on see, et pulber/geel lõhnaks kuna mees suitsetaja ja töö tõttu külastab paljusi toitlustusasutusi, mille lõhnad samuti riietele jäävad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 23:14; 09.07 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõhnavaid ei oska soovitada kahjuks.
Ise kasutan BioEst geeli, sensitive vist oli ja vedelat sapiseepi ka. Meil on ka peres suitsetaja ja peseb küll selle haisu välja. Mõnusalt värske lõhn on pesul masinast välja võttes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 23:47; 09.07 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sulle amway oma ei meeldi? Minu arvates just hea, ei haise ja peseb ka väga hästi. Kui plekke vaja laste riietelt maha saada, hangi bleach lisaks. Siis leotad enne ja pärast masinaga pesed üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amway ei eemalda riietelt suitsuhaisu.Sellega tõesti sobib minu peres vaid paari kuu vanuse beebi asju pesta.Kuna sain Amway pulbri kingituseks, siis kasutan lõpuni.
Kasutan ka loputusvahendeid ja kuivatan pesu väljas va beebi riideid ja rätikuid-need lähevad kuivatisse.
Kuidas Persil, Rex, Tide jne pulbrid on kui keegi kasutab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 23:14; 09.07 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas geelkapsleid oled proovinud? Minul mees samuti suitsetaja ja Arieli geelkapslitega saan kõik puhtaks/suitsuvabaks. Jääb ainult õrn, aimatav pesuvahendi lõhn (kasutan ühe kapsli terve suure masinatäie peale).
Mina olen rahul ja ei plaani muuta.
Pesen muideks kiirpesuga (tund aega) ja 40 kraadiga kõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lõhnavaid ei oska soovitada kahjuks.
Ise kasutan BioEst geeli, sensitive vist oli ja vedelat sapiseepi ka. Meil on ka peres suitsetaja ja peseb küll selle haisu välja. Mõnusalt värske lõhn on pesul masinast välja võttes.[/tsitaat]

Kust vedelat sapiseepi saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OMO Bio Luvil pikkujätti
http://www.omo.fi/
sisaldab ka plekieemaldajat, doseerida vaid korgitäis
väga rahul, juba aastaid
müüb prisma, konsum vahel ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katy3 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kust vedelat sapiseepi saab?[/tsitaat]

Ma ausalt öedes ei oskagi öelda, kas tavalistes marketites see on olemas. Mina ostan Kaupmehe hulgilaost.
See on selline kollane pudel sinise korgiga ja peale on kirjutatud Flora plekieemaldi sapiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 23:47; 09.07 20:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Pesu pesemise vahend

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.