Esileht Ilu Pesu valikuga hädas

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Pesu valikuga hädas

Postitas:

Tere

Kus Tallinnas saaks pesu (mugavat ja kvaliteetset -igapäeva- pesu suuremale rinnale) mitte pitsi ja vahtu.
Igalpool mingi täis topitud push up ja pits ja kuni D korv. Täiesti masevdav minu F korviga pesu otsingul olla.
Mingi 70 EUR pesu eest valja ei saa käia.
Nii 40-50 EUR on lagi.

Aitäh !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 16:00; 19.08 13:16; 29.03 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi leidnud, et Eestis kuskil kohapeal oleks suuremaid numbreid ilusat pesu. Tellin netist nt brastop. Hind mõistlik ja kvaliteediga ka rahule jäänud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemisestes on nüüd mitu pesupoodi kõrvuti, seintel kirjas et müüvad suuri numbreid ka. Changeis oli minu meelest tavalisi rinnakaid üllatavalt suur valik. Praegu on neil soodukas, ostad ühe komplekti, saad teise tasuta.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triumph.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on F korv siis pmt ainus võimalus ongi tellida, sest Tallinnas on ainult see Change pesupood, kus ka ei ole mingeid ilma polstri ja pitsita asju ja maksavad julgelt 70+eurot. Kallimat pesu F suuruses hädapärast leiab, aga odavat ei ole.

Ka mina olen F-korviga ja ma olen tellinud eelmainitud brastop.com poest, lisaks olen leidnud saksa Naturana pesupoest.

Ega sealgi väga suur valik selle F suuruse osas ei ole, aga igal juhul seal on lihtsaid ja odavaid. Mul on Cybele rinnahoidjad sealt, väga mugavad.

brastopis on veidi suurem valik, aga seal ei pruugi iga mudel sobida, ühtlasi peaksid sealt siis vaatama kindlasti suurustabelit, sest kui oled meie mõistes F, siis UK skaala järgi oled G. Brastopis mulle meeldivad kõige rohkem need mudelid, mis on küljetoestusega, ehk side-support. Ja nendest side-supportidest omakorda Fantasie tooted, need mis on peenikese triibuga. Hea materjal, ei ole liiga ilmetu, aga samas ei ole liiga pitsiline ja ei ole kuidagi polsterdatud, samas hoiab väga hästi vormi.

Brastopiga on ainuke häda see, et jube kaua tuleb sealt pakk, alati peab ootama kauem kui nädala.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 16:58; 19.09 18:09; 19.09 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

brastopis on veidi suurem valik, aga seal ei pruugi iga mudel sobida, ühtlasi peaksid sealt siis vaatama kindlasti suurustabelit, sest kui oled meie mõistes F, siis UK skaala järgi oled G.

Kõlab veidralt. Meie E on UK DD. Seega meie F on pigem UK E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab veidralt. Meie E on UK DD. Seega meie F on pigem UK E.

krt jah, vastupidi oli, et kui sa oled UK-s F, siis meil G. no igal juhul tasub seal brastopis vaadata suuruste tabelit, et kas ikka klapib.

seal on ka mõõtmise juhendid olemas ja soovitused korvi kuju valimiseks. Koos väikeste videotega.

https://www.brastop.com/t/perfect-bra-fit-guide

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 16:58; 19.09 18:09; 19.09 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage netipoodi, kus pakutaks pesu rinnaümbermõõdule 95-100 ja korvile B? Püstihädas olen, mida ei leia, seda ei leia.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 20:28; 19.09 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage netipoodi, kus pakutaks pesu rinnaümbermõõdule 95-100 ja korvile B? Püstihädas olen, mida ei leia, seda ei leia.

Oo jaa, tean seda tunnet. Mul on rinna alune mõõt 85 ja B korv, lisaks väga suur rindade vahe. Täiesti lootusetu on pesu leida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage netipoodi, kus pakutaks pesu rinnaümbermõõdule 95-100 ja korvile B? Püstihädas olen, mida ei leia, seda ei leia.

siin on üks niisugune: https://www.naturana-shop.eu/en/product/minimiser-soft-bra-5252-size-36-44-cup-b-dd-69118.html

siin veel mõned: https://www.hunkemoller.com/en/bras/all-bras.html?size=B100#102513

ja sis Kaubamajas on Lauma ja Triumphi valikut: https://www.kaubamaja.ee/naised/pesu-ja-oopesu/rinnahoidjad?variant_size=9964

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 16:58; 19.09 18:09; 19.09 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage netipoodi, kus pakutaks pesu rinnaümbermõõdule 95-100 ja korvile B? Püstihädas olen, mida ei leia, seda ei leia.

siin on üks niisugune: https://www.naturana-shop.eu/en/product/minimiser-soft-bra-5252-size-36-44-cup-b-dd-69118.html

siin veel mõned: https://www.hunkemoller.com/en/bras/all-bras.html?size=B100#102513

ja sis Kaubamajas on Lauma ja Triumphi valikut: https://www.kaubamaja.ee/naised/pesu-ja-oopesu/rinnahoidjad?variant_size=9964

Suur aitäh!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 20:28; 19.09 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage netipoodi, kus pakutaks pesu rinnaümbermõõdule 95-100 ja korvile B? Püstihädas olen, mida ei leia, seda ei leia.

sul on veel hea, ma otsin samas mõõdus, aga lisatingimus on, et selja taga poleks neid plastikust klõpakaid. Ei pikendusi ega kinnitusi. Mul on seljal sünnimärgid ja need klõpakad hõõruvad need katki. Lõin käega ja kolisin spordipesu peale. Kõige ilusam pole, aga vähemalt ei lõhu sünnimärke. Vahel harva kui midagi leian tavapesust ostan kindlasti ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 100B ja tellin pesu Cellbesist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kohast saaks 85D sportrinnahoidjaid? Mitte suvalist vestikest, vaid rindu hoidvat hüppamise ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mötlesin, mis ma mötlesin…Noh, jagan oma lemmikut pesupoodi. See on: http://www.enamora.de. Netilehekylg on saksakeelne, aga usutavasti ei ole see siiski kellegile takistuseks. Paremat poodi lihtsalt pole! Suurin ymbermööt on 120 cm…ja korvi suurus on O. Saksamaalt väljapoole toimetavad 5 eurose lisatasu eest.
Tuntud brändid suurematele suurustele nagu nt. Panache, Freya, Rosa Faia, Wonderbra, Anita, Aubade jne jne jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kohast saaks 85D sportrinnahoidjaid? Mitte suvalist vestikest, vaid rindu hoidvat hüppamise ajal.

Shock absorber peaks meil müügil olema.

Kus TEIL?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole näinud suuri numbreid väga hullu vahtu täis. Jah, tugevdatud korviga küll – sest kui korv ei ole tugevdatud, siis ju õhuke kangas ei toeta. muidugi on alati võimalus paelad megalühikeseks tõmmata, aga see ei ole hea seljale. Olen näinud suuri numbdreid õhukese polstriga (st ilma push-upita) nii pitsig akui ilma. Samuit olen näindu suuri pitsilisi polstrita rinnahoidjaid.

Kui sa nüüd soovin ilma polstri ja pitsita, siis selliseid ilmetuid tõesti ei ole näinud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kohast saaks 85D sportrinnahoidjaid? Mitte suvalist vestikest, vaid rindu hoidvat hüppamise ajal.

Shock absorber peaks meil müügil olema.

Soovitan ka Shock Absorberit. Swegmark of Sweden võiks ka sobida. Esimesel on mingi Eesti leht ka olemas. Ise olen toonud Rootsist ja UK-st, sest tahan proovida ja ka hinnad on soodsamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, ole sa tänatud, kes sa minu piinadest päästsid!
Nimelt hakkasin siis Googeldama ja tuleb valja , et seda Swegmark pesu müüb Linette pood Virus. Pm olin kindel, et taas vaid mingi 75b ja 80b aga võta näpust- kuni 110F! Kuid olid muidugi palju suurusi otsas. See oli nagu väga suur üllatus. Ning üks müüja ütles , et just ootavad ka spordi rinnahoidjaid igas suuruses ja et kui vaja, saab lausa tellida oma suurust. See võib muidugi luulujutt olla, et võivad lausa tellida. Aga kes teab . Ühesõnaga sain endale suurema rinna rinnahoidja Swegmark. Ja selgus , et on seal poes on veel Linette suurusi ka kuni 110K! K??? Nagu päriselt ? Minu sügav kummardus K naistele. Kust te pesu tellite?! Ilusat.
85 B,C,E ja D neil pidavat olema suht tavaline suurus. ???? mitte mingi defitsiit.
Seal oli palju nõ mutikaid (tunnistan, et proovisin ja Krt on mugavad aga mehele neid näidata ei tahaks. Vist 🙂 )
Müüja andis lootust, et oktoobris saan veel mitu mudelit traadiga ja ilma ja spordi omad ka ja et tulevad taas kõik suurused ja korvid. No vaatame-vaatame!
Kahed mugavad F korvid nüüd uuena kapis ja olen õnnelik kui laps kommipoest tulles????????????

Kus kohast saaks 85D sportrinnahoidjaid? Mitte suvalist vestikest, vaid rindu hoidvat hüppamise ajal.

Shock absorber peaks meil müügil olema.

Soovitan ka Shock Absorberit. Swegmark of Sweden võiks ka sobida. Esimesel on mingi Eesti leht ka olemas. Ise olen toonud Rootsist ja UK-st, sest tahan proovida ja ka hinnad on soodsamad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 16:00; 26.09 23:09; 03.10 20:15; 05.10 14:42;
To report this post you need to login first.

Debenhamis oli ka suuremaid suurusi veidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kohast saaks 85D sportrinnahoidjaid? Mitte suvalist vestikest, vaid rindu hoidvat hüppamise ajal.

Linettest saabki seda Swegmark spordipesu Viru poest. Lubati, et oktoobris tuleb aga pole näinud , et on tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 16:00; 26.09 23:09; 03.10 20:15; 05.10 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linette teeb tõepoolest edusamme. Sain just sealt 70F Rosme väga kena ja mugava rinnahoidja. Ei pea enam Triumphi ulmelisi summasi viima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 00:21; 07.10 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linette teeb tõepoolest edusamme. Sain just sealt 70F Rosme väga kena ja mugava rinnahoidja. Ei pea enam Triumphi ulmelisi summasi viima.

Mina sain ka! ???? küll mitte rosme oma. Kust sa selle 70F rosme said muidu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 16:00; 26.09 23:09; 03.10 20:15; 05.10 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linette teeb tõepoolest edusamme. Sain just sealt 70F Rosme väga kena ja mugava rinnahoidja. Ei pea enam Triumphi ulmelisi summasi viima.

Mina sain ka! ???? küll mitte rosme oma. Kust sa selle 70F rosme said muidu?

Ma arvan, et Nautica keskuse omast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 00:21; 07.10 16:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu Pesu valikuga hädas