Esileht Kodunurk pesu värvus kollaseks. appi!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: pesu värvus kollaseks. appi!

Postitas:

Ühed oran¸id püksid värvisid kogu mu heleda pesu kollaseks. Nii õudne. Mis nipiga ma need valgeks saan jälle? Kas poes müüakse midagi värvi saanud riietele?
Ettetänades…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 21:20; 18.03 21:39; 19.03 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgediga võid proovida, aga ei pruugi aidata. Valge pesu ehk saad korda, aga muu heledam on arvatavasti hukka läinud. Proovi leotada klooris pikemat aega (12 h vähemasti), tumedad riidelipikud (pesujuhendid, firmasildid jm) lõika enne maha. Ma sain mõned särgid niimoodi jälle kasutuskõlblikuks kui mees neid uute teksadega pesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

müüakse värvieemaldajat, aga sellega peab arvestama, et ta võib osadel värvilistel asjadel ka mõne värvi välja võtta. pmst aga toimiv asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katariina333 kirjutas:[/small]
[tsitaat]müüakse värvieemaldajat, aga sellega peab arvestama, et ta võib osadel värvilistel asjadel ka mõne värvi välja võtta. pmst aga toimiv asi.[/tsitaat]

Lähen vaatan poest siis homme. Aitäh
Klooris ei julge leotada, äkki ei saa seda haisu enam ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 21:20; 18.03 21:39; 19.03 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see värvieemaldaja toimib üsna hästi aga arvestada tuleb kindlasti sellega, et võib värvi ka maha võtta. Mul oli ükskord musta-valgega pluus ja pärast selle kasutamist oli mustast saanud pruun.
Poes on müügil sellises väikeses karbis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ühed oran¸id püksid värvisid kogu mu heleda pesu kollaseks. Nii õudne. Mis nipiga ma need valgeks saan jälle? Kas poes müüakse midagi värvi saanud riietele?
Ettetänades…[/tsitaat]Peab ikka taibu olema, et valget ja oran¸i koos pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Peab ikka taibu olema, et valget ja oran¸i koos pesta.[/tsitaat]

Arvasin, et need vanad püksid on ohutud, kui arvestada nende eluiga. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 21:20; 18.03 21:39; 19.03 15:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk pesu värvus kollaseks. appi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.