Esileht Kodunurk Pesu vastikult kõva.

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Pesu vastikult kõva.

Postitas:

Probleem selles, et pärast kuivamist pesu jube vastikult kõva ja kare, omet pesen vaid 30 kraadiga, olen proovinud erinevaid pesupulbreid ja loputusvahendeid, miski ei aita. Millest see tulla võib ja kuidas lahti saada?
Ei kuivata ka pesu krõbekuivaks, aga kohe välja võttes tundub sõrme all teine, ei ole nii pehme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pesuvahend jääb kangasse. Pane vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et pead kasutama Calgonit. See pehmendab vett ja mina enam seda kasutades loputusvahendeid ei kasutagi. Sul on kare vesi. P.S. see kare vesi rikub pesumasina ka ära kui pehmendit ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ka kunagi hädas kõva pesuga, kirusin siis oma pesumasinat. Aga tegelikult on põhjus pesupulbrites. Kohe, kui vahetasin tavalise pesupulbri öko pesugeeli vastu, on mul pesu tõsiselt pehme ja mõnus. Ka siis kui krõbekuivaks juhtun kuivatama.

Seega kasutage ökopesugeele ja visake need jubedad Poola pesupulbrid minema! Need jäävad isegi topelt loputusega kanga sisse kinni! Sama jube on ka Calgon, mis pärast kuidagi enam kangast välja ei tule. Katlakivi vastu kasutan masinas spetsiaalset magnetiga pesupalli, mis peaks eriti just kõrgematel temperatuuridel lausa katlakivi lagundama. Seega lasen paar korda aastas masinal 90-kraadiga tühjalt (st ainult koos pesupalliga) käia.

Ise kasutan Saksa firma Sonett pesugeeli ja ostan seda ökopoest. Müügil on ka 120ml proovipakid, alustuseks on see paras kogus ära proovimiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 20:21; 17.04 19:02; 17.04 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olin ka kunagi hädas kõva pesuga, kirusin siis oma pesumasinat. Aga tegelikult on põhjus pesupulbrites. Kohe, kui vahetasin tavalise pesupulbri öko pesugeeli vastu, on mul pesu tõsiselt pehme ja mõnus. Ka siis kui krõbekuivaks juhtun kuivatama.

Seega kasutage ökopesugeele ja visake need jubedad Poola pesupulbrid minema! Need jäävad isegi topelt loputusega kanga sisse kinni! Sama jube on ka Calgon, mis pärast kuidagi enam kangast välja ei tule. Katlakivi vastu kasutan masinas spetsiaalset magnetiga pesupalli, mis peaks eriti just kõrgematel temperatuuridel lausa katlakivi lagundama. Seega lasen paar korda aastas masinal 90-kraadiga tühjalt (st ainult koos pesupalliga) käia.

Ise kasutan Saksa firma Sonett pesugeeli ja ostan seda ökopoest. Müügil on ka 120ml proovipakid, alustuseks on see paras kogus ära proovimiseks.[/tsitaat]

Pesugeel ei pea öko olema (ka Maieri, Neutral, Persil sobivad samuti), aga jah, geelid tulevad kangast (topelt)loputusega välja, pulbrid mitte.

Ja viimane vastaja – ära tee oma pesumasinale liiga, oled selle palli eest küll maksnud, aga magnet ei eemalda mingi imega katlakivi ei masinas ega toru küljes, ei külmast ega kuumast veest ja ei pehmenda vett. Need \”seadmed\” on lihtsameelsetelt raha välja välja petmiseks vaid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hipsiku mähkmete juures on näiteks soovitus, et lisada loputusvahendi kasti äädikat. Paar supilusikat. Peaks pesu pehmemaks tegema ja eemaldab ka masinas oleva katlakivi. Koos sobiva pesugeeliga kasutades peaksid kõik rahul olema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellesama pesupalliga eemaldanud veekeetjast ka katlakivi. Jätan palli ööseks kannu kuuma vee sisse (keeta ei tohi!) ja hommikuks on katlakivi kõik rabe ja pühin maha.
Niiet minul sellesse tootesse usku on!

Aga mismoodi see pall siis pesumasinale liiga peaks tegema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 20:21; 17.04 19:02; 17.04 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ökogeel peaks ka tavaloputusega välja tulema, lisaloputusi küll ei vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 20:21; 17.04 19:02; 17.04 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas Tallinna vesi on kare? Kristiine-Mustamäe piirkonnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen sellesama pesupalliga eemaldanud veekeetjast ka katlakivi. Jätan palli ööseks kannu kuuma vee sisse (keeta ei tohi!) ja hommikuks on katlakivi kõik rabe ja pühin maha.
Niiet minul sellesse tootesse usku on!

Aga mismoodi see pall siis pesumasinale liiga peaks tegema?[/tsitaat]

Mul on ka magnetpall pesumasinas. Peaks ka veekeetjasse panema ja proovima, kas võtab lahti katlakivi. Tänud soovituse eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas selle äädika peab panema pesupulbriga koos või loputusvahendiga koos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äädikas ainult, ilma loputusvahendita, samasse kohta kuhu muidu loputusvahendit paned

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kas Tallinna vesi on kare? Kristiine-Mustamäe piirkonnas.[/tsitaat]
Seda pead küsima veefirmast, ilmselt Tallinna Vesi sinu piirkonnas. Aga üldiselt ei tohiks olla kare, see on ju järvevesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Pesu vastikult kõva.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.