Esileht Kodunurk Pesukuivati

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Pesukuivati

Postitas:

Kas pesumasin koos kuivatiga on ok või oleks ikka parem, kui need oleks eraldi? Milline kuivati oleks hea? Kui osta eraldi,peaks panema kuivati pesumasina peale või siis riiuli sättima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur eelarve on?
Üldjuhul need 2in1 asjad ei ole kõige paremad. Kui vähegi koormust saab, rahakott kannatab ja ruumi on siis ikka eraldiseisvad masinad. Üksteise peale panemiseks vaheraamid olemas(osade mudelite puhul kallid, isegi 100€).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui palju sul pesu pesemist on. Koos kuivatiga masina miinus on see, et kui sul peale pesu seal asjad sees ka kuivavad ja palju pesta on veel, ei saa enne uut masinatäit pesema panna, kui kuivatus läbi. Kui on eraldi, siis saab kohe uue masinatäie pesema panna, kui eelmine eraldi kuivatis kuivab.
Kui pesu on palju pere peale, siis ajakokkuhoiu mõttes on kaks masinat parem. Ja kui ruumi vähesuse probleemi ei ole, valiks kaks eraldi masinat.
Riiulit vahele vaja pole, saab täitsa üksteise peale panna need.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ideaalis muidugi eraldi, suure aknaga ja maast kõrgemaks tõstetud. (kui just akrobaatikat armastava pesupesijaga pole tegu)

Ja kogu staff eraldi pesuruumis:

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 08:35; 25.11 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur eelarve on?

Üldjuhul need 2in1 asjad ei ole kõige paremad. Kui vähegi koormust saab, rahakott kannatab ja ruumi on siis ikka eraldiseisvad masinad. Üksteise peale panemiseks vaheraamid olemas(osade mudelite puhul kallid, isegi 100€).

Seda üksteise peale paneku raami ostma minnes soovitas tehnikapoe müüja hoopis kasutada kahe masina vahel kahepoolset teipi või liimitagusega takjapaela. Kasutame seda takjapaela varianti. Väga rahul, üks suur kulutus jäi tegemata. Masinad on kindlalt üksteise peal ja kui vaja, oleme saanud ka maha tõsta ja tagasi jälle.

Aga kui valid kuivatit, sisi kindlasti soojuspumbaga mitte soojusvahetiga. Energiakulu pidavat soojusvaheti puhul kahekordne olema võrreldes soojuspumbaga masinatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2in1 on jama, sest kuivatamise variante väga vähe ja kõiki asju ei julge kuivatadagi. triikimisfunktsioonist jms võid vaid unistada.
kui vähegi ruumi ja raha on, osta 2 eraldi masinat

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas on siin eelnevalt palju teemasid/kommentaare olnud, kui inimesed on oma 2in1 masinaga väga rahul. Otsinguga tuleb kindlasti kümneid teemasid välja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 23:38; 05.12 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda üksteise peale paneku raami ostma minnes soovitas tehnikapoe müüja hoopis kasutada kahe masina vahel kahepoolset teipi või liimitagusega takjapaela. Kasutame seda takjapaela varianti. Väga rahul, üks suur kulutus jäi tegemata. Masinad on kindlalt üksteise peal ja kui vaja, oleme saanud ka maha tõsta ja tagasi jälle.

suht õõvastav lugeda, et mõni müüja sellist asja kliendile julgeb soovitada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 00:44; 24.11 13:57; 26.11 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda üksteise peale paneku raami ostma minnes soovitas tehnikapoe müüja hoopis kasutada kahe masina vahel kahepoolset teipi või liimitagusega takjapaela. Kasutame seda takjapaela varianti. Väga rahul, üks suur kulutus jäi tegemata. Masinad on kindlalt üksteise peal ja kui vaja, oleme saanud ka maha tõsta ja tagasi jälle.

suht õõvastav lugeda, et mõni müüja sellist asja kliendile julgeb soovitada…

Meil on 10 aastat niimoodi olnud – sama firma pesumasin ja kuivati tornina.Mingit vaheriiulit ei ole. Väga kenasti püsib, pole kordagi tundnud, et äkki kukub alla. Ei liigu paigastki, ma ju näen, et on täpselt joondus teineteise peal. Nii et meie puhul toimib. Ei tea, miks see õõvastav peaks olema? Kas sul on kogemus?

Mina ka ei soovita 2in1 masinat, need ei anna sellist tulemust, nagu ilmselt ootad. Eraldi kuivati oli parim ost pärast elementaarseid kodumasinaid (pliit, pesumasin jms). Sama oluline minu jaoks, kui nõudpesumasin. Mulle meeldib eriti, et ei pea enam triiksärke triikima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 08:02; 26.11 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on juba mitu aastat 2in1 masin ja olen väga rahul. Kõik asjad annab ära kuivatada, geniaalne liutis. Üks suur pluss on ka see, et õhtul panen pesu masinasse ja hommikul võtan kuiva pesu välja ja panen selga – ei pea peale pesutsükli lõppu näiteks öösel riideid kuivatisse ümber viskama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 10 aastat niimoodi olnud – sama firma pesumasin ja kuivati tornina.Mingit vaheriiulit ei ole. Väga kenasti püsib, pole kordagi tundnud, et äkki kukub alla. Ei liigu paigastki, ma ju näen, et on täpselt joondus teineteise peal. Nii et meie puhul toimib. Ei tea, miks see õõvastav peaks olema? Kas sul on kogemus?

jah, mul on torn paigaldatud nii nagu peab ehk vaheplaadiga. Sellepärast kujutangi väga hästi ette, kui “turvaline” selline kahepoolse teibiga paigaldus on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 00:44; 24.11 13:57; 26.11 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on juba mitu aastat 2in1 masin ja olen väga rahul. Kõik asjad annab ära kuivatada, geniaalne liutis. Üks suur pluss on ka see, et õhtul panen pesu masinasse ja hommikul võtan kuiva pesu välja ja panen selga – ei pea peale pesutsükli lõppu näiteks öösel riideid kuivatisse ümber viskama.

Järjekordne geniaalne perekooli liutis.

Ja kes ostaks omale 2in1 masina ja lisaks veel kuivati? Vastus: ainult perekooli laulev kägu.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 08:35; 25.11 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 10 aastat niimoodi olnud – sama firma pesumasin ja kuivati tornina.Mingit vaheriiulit ei ole. Väga kenasti püsib, pole kordagi tundnud, et äkki kukub alla. Ei liigu paigastki, ma ju näen, et on täpselt joondus teineteise peal. Nii et meie puhul toimib. Ei tea, miks see õõvastav peaks olema? Kas sul on kogemus?

jah, mul on torn paigaldatud nii nagu peab ehk vaheplaadiga. Sellepärast kujutangi väga hästi ette, kui “turvaline” selline kahepoolse teibiga paigaldus on.

Loomulikult on kõige parem spetsiaalne kinnitussüsteem, aga Eestis on need kallid, meie puhul pani lihtsalt raha asja paika. Turvalisus ennekõike – olen nõus – aga kui asi toimib, siis nii ta meist ka jääb. Meil on ka pesumasin ülimalt täpselt loodis. Samas – teistele ei soovita ja soovitan alati spetsiaalset kinnitust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 08:02; 26.11 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vähegi ruumi on siis kindlasti eraldi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on kõige parem spetsiaalne kinnitussüsteem, aga Eestis on need kallid, meie puhul pani lihtsalt raha asja paika

Pesutorni kinnituskomplektid on 20 euro kandis, kuidas see kallis on. Väljatõmmatava sahtliga on jah 100 euri juures, aga ei pea ju sellist võtma, kui raha ei jätku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 00:44; 24.11 13:57; 26.11 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2in1 masin, kuna ruumi vähe. Kuivatan rätikuid, linu, sokke jms. Särke, pükse jms ei kuivata kuivatis. Alguses proovisin kuivatada, aga nt t-särgid kipuvad veid kokku tõmbuma ja vormist välja minema. Ja laste trükitud särkidele ei mõju ka kuivati hästi. Lisaks kampsunid, teksad nimg sünteetilisest materjalist spordiriided nagunii ei kannata kuivatit. Aga väikses korteris voodipesude ning rätikute kuivatamisel on ikka suureks abiks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2in1 masin, kuna ruumi vähe. Kuivatan rätikuid, linu, sokke jms. Särke, pükse jms ei kuivata kuivatis. Alguses proovisin kuivatada, aga nt t-särgid kipuvad veid kokku tõmbuma ja vormist välja minema. Ja laste trükitud särkidele ei mõju ka kuivati hästi.

mul on ka 2-in-1 masin ja kuivatan tavakuumusel ka sokke ja laste aluspesu – mitte kui midagi ei ole juhtunud. paar korda olen spetsiaalselt kuivatanud mõnda asja, mis võiks väiksem olla, paraku ei ole ka mitmekordsel kuivatamisel midagi kokku tõmmanud. piltidega asju meil eriti ei ole, aga need, mis on, on samasugused nagu enne. ju siis on kvaliteetsed riided.

olen igatahes väga rahul oma LG masinaga. minu oma kuivatab 6 kg ja ausalt, mul ei ole olnud vajadust pesta suuremat kogust pesu korraga. saan valida, kas kuivatab energiasäästlikult või vett säästes, saan valida erinevaid kuivuseastmeid, saan valida madalamal temperatuuril kuivatamist, olemas on auruvärskenduse programm. ma ei näe midagi, mis mu kaks ühes masinal puudu oleks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 10:11; 29.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2in1 masinad on juba paar aastat väga head. olen sisearhitekt ning minu kapriissed kliendid, kel ruumi ja rahapuudust ei ole, on ka rahul. kindlasti on mudelite vahel erinevuseid, aga electroluxi 600-700 eurosed mudelid on täitsa ok.
varem olid need 2in1 masinad tõesti kehvakesed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti eraldi. Ühe portsu tõstad kuivatisse, uue portsu saad juba pesumasinasse panna. Kui juba paar last, siis ilma sellise kombota pesupesemist enam ette ei kujuta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti eraldi. Ühe portsu tõstad kuivatisse, uue portsu saad juba pesumasinasse panna. Kui juba paar last, siis ilma sellise kombota pesupesemist enam ette ei kujuta.

mul on rohkem kui kaks last, aga eelistan just vähehaaval pesemist, nt ülepäeva masinatäis – ja kaks-ühes masinaga ei ole mingit ümbertõstmist, vaid paned portsu masinasse ja võtad välja, kui on valmis, mitte ei pea hakkama kindlal ajahetkel märga pesu ühest masinast teise tõstma. kuna see on nii lihtne, siis ei ole enam mingit vajadust nädalavahetusel pikki pesupäevi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 10:11; 29.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2in1 masin, kuna ruumi vähe. Kuivatan rätikuid, linu, sokke jms. Särke, pükse jms ei kuivata kuivatis. Alguses proovisin kuivatada, aga nt t-särgid kipuvad veid kokku tõmbuma ja vormist välja minema. Ja laste trükitud särkidele ei mõju ka kuivati hästi. Lisaks kampsunid, teksad nimg sünteetilisest materjalist spordiriided nagunii ei kannata kuivatit. Aga väikses korteris voodipesude ning rätikute kuivatamisel on ikka suureks abiks.

Mismõttes kampsunid, teksad ja sünt. riided kuivatit ei kannata? Mul lähevad kuivatisse absoluutselt kõik asjad, v.a rinnahoidjad. Mitte midagi pole juhtunud. Ma ka enne kartsin ja kuivatasin kõiki riideid sünt. programmiga. Nüüd kuivatan puuvillasele mõeldud programmiga, sest muidu kippusid osad asjad niiskeks jääma. Ikka kõik oleneb masina kvaliteedist. Aga meil muidugi eraldiseisvad masinad. Hetkel veel vannitoas vana pesumasin ja esiku nurgas siis kuivati. Uus pesumasin seisab ka nurgas ja ootab oma aega. Kui vannitoas saab remont tehtud, siis lähevad masinad üksteise peale. Vannituba on meil tibatilluke. Nibin-nabin mahuvad asjad ära.
Mis puutub vahekinnitustesse, siis poest masinaid ostes samuti müüja ütles, et neid vahekinnitusi eriti ei osteta ja need täiesti mõttetud. Andis meile need kummijullad, mis muidu pesumasina alla pannakse. Nüüd lähevad need kuivati ja pesumasina vahele. Pidi väga hästi toimima. Aga hetkel veel reaalset kogemust pole. Loodetavastu uus pesumasin väga hullult ei vibra. Vana vibrab nii, et seinad värisevad ka korteri kõige tagumises nurgas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana vibrab nii, et seinad värisevad ka korteri kõige tagumises nurgas.

Miks ta su nii hullult vibrab? Kas kõik jalad on ikka tugevalt põranda vastu kruvitud? Mul on olnud kunagi ka 20-aastane masin, aga seegi hakkas rahulikult tsentrifuugima, kui jalad said reguleeritud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 23:38; 05.12 00:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Pesukuivati

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.