Esileht Kodunurk Pesukuivatuspallid- vajalikud vidinad või mitte?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Pesukuivatuspallid- vajalikud vidinad või mitte?

Postitas:
Kägu

Kellel on kogemusi, kas pesukuivatuspallid on väärt asjad või mõttetud vidinad?
Millised kasutate, ja miks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pesukuivatuspalle ei kasuta, v.a sulejope kuivatamiseks tavalised tennispallid (6 tk) masinasse.

Küll aga kasutan pesemistsükli ajal magnetpalli, mille eesmärk on vett pehmemaks muuta ja seeläbi aidata kaasa nii pesemise kvaliteedile kui ka pesumasina torustiku hooldusele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan Norwexi pesukuivatuspalle. Ühes kpl oli 3 palli. Tehtud on need lambavillast ja seetõttu pole kuivatis mingit kolinat, kui need sinna asetada. Pallid hoiavad pesu eraldi. Kuivatist välja võttes on näha, et ilma pallideta kuivatatud pesu on omavahel puntras ja parasjagu kortsus. Kuivamisaeg pikeneb, sest pundar kuivab aeglaselt.

Mida rohkem palle, seda enam on riided eraldi ning sirgemad ka. Pallidega lüheneb kuivatusaeg oluliselt just selle arvelt, et pesu pole puntras ning kuivab kiiremini.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin siinse “reklaami” peale omalegi euronicsist kuivatisse pallid (xavax 2 palli). Eks siis ole näha, kuidas kuivatamisele kaasa aitavad 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ei lähe ilma pallideta see pesu masinas puntrasse, seega ei kasuta. Kui oma sulemantlit pesen, panen tennisepallidega koos, need “klopivad” suled kohevaks jälle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui oma sulemantlit pesen, panen tennisepallidega koos, need “klopivad” suled kohevaks jälle.

Kas sul on pesumasin koos kuivatiga? Olen kuulnud, et tavalises pesumasinas pole neist pallidest sulekloppijatena midagi kasu, aga kommenteerida ei oska. Mul on kuivatita pesumasin ja pesin sulemantlit seal, nägi märjana ikka niru välja, aga õnneks kuivas normaalseks. Kõige hullem ongi kuivatita see, et kui ei kuiva kiirelt ära, võib sulesisu haisema ja hallitama hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui oma sulemantlit pesen, panen tennisepallidega koos, need “klopivad” suled kohevaks jälle.

Kas sul on pesumasin koos kuivatiga? Olen kuulnud, et tavalises pesumasinas pole neist pallidest sulekloppijatena midagi kasu, aga kommenteerida ei oska. Mul on kuivatita pesumasin ja pesin sulemantlit seal, nägi märjana ikka niru välja, aga õnneks kuivas normaalseks. Kõige hullem ongi kuivatita see, et kui ei kuiva kiirelt ära, võib sulesisu haisema ja hallitama hakata.

seepärast pesengi sulemantlit ja patju suve kuumimatel päevadel. päikese käes kuivab ilusti kiirelt ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea vajalikuks.
Mul on pesumasin ja kuivati eraldi, ka suur tekikott jms ei lähe kuivatis puntrasse, seega ei ole palle vaja. Palle kasutan teki või sulejope jms kuivatamiseks, et võimalikult kohevaks kloppida, aga siis leiab tavalisi tennisepalle või golfi/saalihoki vms palle mõne.

Kui kuivaks või märjaks jääb pesu oleneb ikka programmist! Kui ei raatsi elektrit ja aega kulutada lühiprogrammid, Easyiron jms asjad jäävad niiskemad, aga saab ka krõbekuivaks kuivatada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teil pesu natuke niiskeks ei jää ilma pallideta? Ma tahaks just sellepärast neid palle proovida, et ehk kuivavad siis paremini, mõni riideese on mõnest kohast paksem ja masin ei kuivata ära. Kas pallid aitavad sellele?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teil pesu natuke niiskeks ei jää ilma pallideta? Ma tahaks just sellepärast neid palle proovida, et ehk kuivavad siis paremini, mõni riideese on mõnest kohast paksem ja masin ei kuivata ära. Kas pallid aitavad sellele?

Pole kunagi palle kasutanud ja mitte ükski asi pole niiskeks jäänud. Ei sulejoped ega muud asjad. Ainult siis kui teadlikult panengi kuivati lühikeseks ajaks mõne asja puhul. Pesukuivati on mul päris vana ja igasugused erivõimalused seal puuduvad, ainult ajaga ja õhu kuumusega saab reguleerida.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Kodunurk Pesukuivatuspallid- vajalikud vidinad või mitte?