Esileht Pereelu ja suhted Pesumaja rikkus vaiba

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Pesumaja rikkus vaiba

Postitas:

Mul oli suhteliselt uus vaip, kuid väikese lapse toimetused (piss, söök, okse) olid sinna omad jäljed jätnud ja viisin siis vaiba puhastusse.

Hind oli suuruse pealt ja tasusin 20¤. Kahe nädala pärast sain vaiba kätte, kuid viisin kohe tagasi ka, sest see haises niimoodi sõnaotseses mõttes kuse ja pesuvahendi järgi, et juba autos olles rullikeeratult vaip haises väga ebameeldivalt.
Kahe nädala pärastsain siis taas vaiba kätte ja hais oli sama. Pesumaja ütles, et nemad ei tea, mis vaibaga juhtus ja pole enne sellist olukorda olnud. Nemad pesid seda lihtsalt puhastusvahendi ja harjaga ja pärast lasid surveveega üle.

Ma viisingi nüüd eile hommikul (peale kolme ööd-päeva rõdul tuuldumist) vaiba prügikasti kõrvale, sest seda polnud võimalik enam tuppa panna. Õhtul, kui prügikotti läksin välja viima, siis vaipa enam polnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul oli suhteliselt uus vaip, kuid väikese lapse toimetused (piss, söök, okse) olid sinna omad jäljed jätnud ja viisin siis vaiba puhastusse.

Hind oli suuruse pealt ja tasusin 20¤. Kahe nädala pärast sain vaiba kätte, kuid viisin kohe tagasi ka, sest see haises niimoodi sõnaotseses mõttes kuse ja pesuvahendi järgi, et juba autos olles rullikeeratult vaip haises väga ebameeldivalt.
Kahe nädala pärastsain siis taas vaiba kätte ja hais oli sama. Pesumaja ütles, et nemad ei tea, mis vaibaga juhtus ja pole enne sellist olukorda olnud. Nemad pesid seda lihtsalt puhastusvahendi ja harjaga ja pärast lasid surveveega üle.

Ma viisingi nüüd eile hommikul (peale kolme ööd-päeva rõdul tuuldumist) vaiba prügikasti kõrvale, sest seda polnud võimalik enam tuppa panna. Õhtul, kui prügikotti läksin välja viima, siis vaipa enam polnud…[/tsitaat]

Ebaõnn, teeb meele mõruks. Järgmine kord selle firma teenuseid igaks juhuks ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa mingit kompensatsiooni ei küsinud firmalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun, kas sa nimetaksid firma nime. Mul just teema päevakorral, et tahaks vaiba pesusse viia. Meil mingeid konkreetseid plekke pole, aga on pisut määrdunud. Tahaks just vesipesu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pesumaja kompenseeris vaiba maksumuse, kas sa pöördusid tarbijakaitsesse. Ära ütle, et sa veel tasusid arve kah??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ebaõnn, teeb meele mõruks. Järgmine kord selle firma teenuseid igaks juhuks ei kasuta. [/tsitaat]Mis firma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]julia26 kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil oli sama – vaip haises kohutavalt, aga mitmest kohast, sh ka vaiba puhastanud firmast, sain teada, et pissi lõhn ei ole täielikult eemaldatav! mõnedel juhtudel (oleneb vaiba materjalist) lõhn peale puhastamist läheb veelgi hullemaks. puuviljade, eriti banaani ja õunte jäljed, ei olegi lõpuni eemaldatavad. mõtlesin, et teenuse osutaja valetab, aga teistest kohtadest sain sama vastuse. meil on kah suht kallis vaip ja puhastus maksis 90 eur.[/tsitaat] Huvitav on see, pesupulbriga tuleb pesumasinas küll inimpissi lõhn välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus te asute? Ma Tallinnas ja oskan üht firmat soovitada. Otsisin ka pesumajasid jms, aga hästi ei kujutanud ise ka ette, kuidas ma üldse suure ja raske vaiba autosse tassin ja kas see sinna üldsegi mahub. Siis sattusin läbi juhuse ühe firma otsa, kust tuli helistamise peale mees kohale, keeras ise vaiba rulli, viis minema ja tõi kolme päeva pärast täiesti puhta vaiba tagasi. Seejuures maksis see kõik imeliselt vähe (suur pika karvaga hele vaip alla 30 euri). Ükskord oli lastel oksetõbi, helistasin jälle vaibameestele, kes tulid kohe kohale ja viisid ropsise vaiba minema ja tegid korda. Ei mingeid plekke ega haisusid. Super teenus, kui vaja, siis teevad ka kohapeal nt diivani puhtaks: http://www.porivaibad.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 70% villavaip. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustika keskuse keemilises võidakse asjad ära rikkuda, omad kogemused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesumajades on ju suurelt sildid, et nemed ei vastuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tolulolu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus te asute? Ma Tallinnas ja oskan üht firmat soovitada. Otsisin ka pesumajasid jms, aga hästi ei kujutanud ise ka ette, kuidas ma üldse suure ja raske vaiba autosse tassin ja kas see sinna üldsegi mahub. Siis sattusin läbi juhuse ühe firma otsa, kust tuli helistamise peale mees kohale, keeras ise vaiba rulli, viis minema ja tõi kolme päeva pärast täiesti puhta vaiba tagasi. Seejuures maksis see kõik imeliselt vähe (suur pika karvaga hele vaip alla 30 euri). Ükskord oli lastel oksetõbi, helistasin jälle vaibameestele, kes tulid kohe kohale ja viisid ropsise vaiba minema ja tegid korda. Ei mingeid plekke ega haisusid. Super teenus, kui vaja, siis teevad ka kohapeal nt diivani puhtaks: http://www.porivaibad.ee
[/tsitaat]
Aitäh, järgmisena proovin seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]julia26 kirjutas:[/small]
Huvitav on see, pesupulbriga tuleb pesumasinas küll inimpissi lõhn välja. [/tsitaat]

vaibast või?
vaip ja muud reiided teatavasti on sul erinevast materjalist ja seega ka hoiavad lõhnu/plekke erinevalt. ei tea kui huvitav see nüüd on aga nii ta on jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Pesumaja rikkus vaiba

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.