Esileht Kodunurk Pesumasin

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Pesumasin

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada väiksemt pesumasinat. Ainus võiksem, mille mina suutsin leida on Candy https://www.euronics.ee/t/84575/kodumasinad/pesumasin-candy-(4kg)/aqua1142d1-2-s
Ma ei tea sellest firmast midagi, kas on normaalne ja on lootust, et see masin asja ära ajab? Või on mõni parem soovitus?

Laius võiks olla alla 55cm, parem kui 50 kanti. Ja sügavus ka mitte üle 50.
Kuna elan peale laste kodust lahkumist üksi, siis 4kg korraga on täitsa ok, praegu pesengi oma suure pesumasinaga alla poole masinatäie korraga, ei kogune pesu niipalju enam.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 09:59; 14.02 20:17; 14.02 20:53; 15.02 14:03; 15.02 19:28; 16.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab soovitada väiksemt pesumasinat. Ainus võiksem, mille mina suutsin leida on Candy https://www.euronics.ee/t/84575/kodumasinad/pesumasin-candy-(4kg)/aqua1142d1-2-s

Ma ei tea sellest firmast midagi, kas on normaalne ja on lootust, et see masin asja ära ajab? Või on mõni parem soovitus?

Laius võiks olla alla 55cm, parem kui 50 kanti. Ja sügavus ka mitte üle 50.

Kuna elan peale laste kodust lahkumist üksi, siis 4kg korraga on täitsa ok, praegu pesengi oma suure pesumasinaga alla poole masinatäie korraga, ei kogune pesu niipalju enam.

No palju see 1m3 vett sul siis ikka nüüd maksab et sellepärast uut masinat vaatad. Poole kogusega pestes saadki pesu puhtamaks.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 19:51; 15.02 16:48; 16.02 00:56; 16.02 13:20; 18.02 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No palju see 1m3 vett sul siis ikka nüüd maksab et sellepärast uut masinat vaatad. Poole kogusega pestes saadki pesu puhtamaks.

Ee? Kus sa seda välja lugesid, et ma sellepärast uut masinat vaatan? Jummel küll. Mu vana masin on katki lomulikult 🙂 Eestlaetav masin, mingi 10 aastat vana, ajab vett välja pesemise ajal, on roostene (mul väga roostene vesi oli kodus) ja viimane kord hakaks vett suvaliselt sisse võtma. St vesi jookseb kogu aeg peale, ka tsentrifuugimise ajal.

Parandamisel ei näe mõtet, sest on tõesti vana ja oma aja ära elanud. Ja teiseks sain ma endale nüüd korraliku veepuhastussüsteemi, uus masin ehk ei lähe enam niimoodi roosteseks. Ja kuna see veepuhastussüsteem võtab vannitoas üsna palju ruumi, siis tahaksin nüüd väiksemate mõõtudega masinat, et seal normaalselt liikuma mahuksin.

Jummel küll, miks ma ometi põhjendma pean, miks uut masinat tahan? 😀 Mu küsimus oli ju ikka muus:
Kas Candy on normaalne firma ja tasub osta?
Kas keegi oskab soovitada mõnda teist väiksemate mõõtmetega pesumasinat. See, et 6 kilo pole enam vaja, oli lihtsalt lisamärkus, loomulikult võib ta 6 kilo peus ka mahutada, oluline oleks, et laius ja sügavus oleksid väiksemad.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 09:59; 14.02 20:17; 14.02 20:53; 15.02 14:03; 15.02 19:28; 16.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul polegi väga valikut kui sellised mõõdud olema peavad. Eestlaetavatel on üldine standardlaius 60cm ja pealtlaetavatel 40cm, aga nende sügavus ei sobi sinu mõõduga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, näen, et valikuid on vähe. Lisaks Candyle leidsin veel ühe electroluxi:

Natuke kallim, tuntum firma, pesu mahutab vähem. Ma ei teagi… 3 kilo ehk on siiski liiga vähe, kui vahel ikka voodipesu ja suuremaid asju ju ka pesta vaja..
Ehk on veel valikuid?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 09:59; 14.02 20:17; 14.02 20:53; 15.02 14:03; 15.02 19:28; 16.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, näen, et valikuid on vähe. Lisaks Candyle leidsin veel ühe electroluxi:

Natuke kallim, tuntum firma, pesu mahutab vähem. Ma ei teagi… 3 kilo ehk on siiski liiga vähe, kui vahel ikka voodipesu ja suuremaid asju ju ka pesta vaja..

Ehk on veel valikuid?

ei rohkem selliseid ei ole.

mul oli candy kunagi, suht normaalne, minu vajadused rahuldas, kuid üürnikud suutsid mingil hetkel ära lõhkuda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 21:41; 15.02 10:01; 16.02 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on nii imelikud mõõdud selle pesumasina jaoks. Kui sul on vaja kitsamat, siis on pealtlaetav parem, aga nagu juba öeldud, siis see pole nii lapik nagu sul vaja.

Soovitan sul vaadata photopointi veebipoodi, see on suht imedemaa ja seal on igasuguseid pesumasinaid, isegi kaasaskantavaid.

Panen lingi, alates odavamast: https://www.photopoint.ee/pesumasinad?&fg=325,326,328&os=0&new=0&pp=36&view=grid&s=price_asc

Selle poe miinuseks on, et neil ei ole kõigil masinatel tooteandmetes mõõtusid juures, samas on seal normaalne klienditeenindus, saad kohe veebilehe kaudu ühendust võtta ja oma küsimused ära küsida.

Uuemad pesumasinad mõõdavad sul vett niipalju kui pesu kaalub (st masin ise kaalub pesu ära, sina ei pea seda nuputama), seega sul ei ole mõtet muretseda, et sa ei pane pesumasinasse nii palju pesu sisse, kui masina võimsus lubaks. Ma mõnikord pesen ainult ühe asja pesumasinas (välisriiete puhul).

see on selline laius 400, sügavus 600: https://www.photopoint.ee/kodumasinad/967117-hoover-washing-machine-hnot-s372da-s-top-load

ja see on selline, mille sügavus on 45 cm https://www.photopoint.ee/kodumasinad/880900-lg-eestlaetav-pesumasin-f2j7hy1w

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 08:32; 16.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan sul vaadata photopointi veebipoodi, see on suht imedemaa ja seal on igasuguseid pesumasinaid, isegi kaasaskantavaid.

photopointi pood on imedemaa küll, aga kui sealt mõnda imet reaalselt tellida üritad, siis see enamasti ei õnnestu. pluss see pisiasi, et ka hinnad on selles poes imedemaa omad.

hmm, praegu vaatasin neid photopointi linke, need pole ju kaugeltki mitte sellised masinad, nagu teemaalgataja otsib?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 21:41; 15.02 10:01; 16.02 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki. Photopointi vaatasin ka ja ainsad mõõtudelt sobivad mudelid olid needsamad candy ja electrolux, mille juba enne leindud olin. Tellisisn siis candy ära, loodan, et on töötav korralikult, kuigi on minu jaoks täiesti tundmatu firma. Candy kasuks otsustasin väga lihtsalt, see oli kohe laos olemas. Electroluxi oleks üle 3 nädala oodata tulnud. Kuna ma käsitsi pesu pesta ei taha, siis jäi se,e mille kiiremini saab.

Imestama paneb, et kõigile teistele need suht suured pesumasinad sobivad. Korterite vannitoad on ju nii väikesed. mul on tegelikult üsna suur vannituba ruutmeetritelt. Aga pika ja kitsa kujuga ja nüüd osutuski liiga kitsaks veepuhastussüteemi ja pesumasina jaoks korraga. St kuidagi mahtus see vana masin ka ära, aga Wc poti juurde tuleb pugeda veepuhastuse ühe osa ja pesumasina vahelt, ebamugav on nii. Ja sügavust ei saa ka suuremat, siis jääks põrandakütte anduri ja osaliselt ka ukse ette.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 09:59; 14.02 20:17; 14.02 20:53; 15.02 14:03; 15.02 19:28; 16.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki. Photopointi vaatasin ka ja ainsad mõõtudelt sobivad mudelid olid needsamad candy ja electrolux, mille juba enne leindud olin. Tellisisn siis candy ära, loodan, et on töötav korralikult, kuigi on minu jaoks täiesti tundmatu firma. Candy kasuks otsustasin väga lihtsalt, see oli kohe laos olemas. Electroluxi oleks üle 3 nädala oodata tulnud. Kuna ma käsitsi pesu pesta ei taha, siis jäi se,e mille kiiremini saab.

Imestama paneb, et kõigile teistele need suht suured pesumasinad sobivad. Korterite vannitoad on ju nii väikesed. mul on tegelikult üsna suur vannituba ruutmeetritelt. Aga pika ja kitsa kujuga ja nüüd osutuski liiga kitsaks veepuhastussüteemi ja pesumasina jaoks korraga. St kuidagi mahtus see vana masin ka ära, aga Wc poti juurde tuleb pugeda veepuhastuse ühe osa ja pesumasina vahelt, ebamugav on nii. Ja sügavust ei saa ka suuremat, siis jääks põrandakütte anduri ja osaliselt ka ukse ette.

Jummel küll kas nüüd peaks sulle hakkama selgitama, miks teistele normaalmōōdus pesumasinad sobivad?
Taibukamad panevad näiteks kööki pesumasina, kui vannitoas vähe ruumi. Samuti ehitatakse vannitoa ja wc ruum ümber, vahest vōetakse mōnest toastki pool meetri pesuruumi jaoks juurde. Mōtle.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 19:51; 15.02 16:48; 16.02 00:56; 16.02 13:20; 18.02 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisisn siis candy ära, loodan, et on töötav korralikult, kuigi on minu jaoks täiesti tundmatu firma.

Tegelikult on Candy ikka üsna vana ja tuntud mark ja nende toodete kohta on siingi päris palju kirjutatud. Enamasti pole keegi kurtnud.
Aga jah, millise kvaliteediga masinaid nad just tänapäeval teevad, seda ei tea.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jummel küll kas nüüd peaks sulle hakkama selgitama, miks teistele normaalmōōdus pesumasinad sobivad?
Taibukamad panevad näiteks kööki pesumasina, kui vannitoas vähe ruumi. Samuti ehitatakse vannitoa ja wc ruum ümber, vahest vōetakse mōnest toastki pool meetri pesuruumi jaoks juurde. Mōtle.

Kas on valus ka nii õel olla? Ei, sa ei pea mulle midagi selgitama. Ma lihtsalt omaette imestasin, et väiksematele pesumasinatele peaks ju turgu olema, miks neid ei toodeta? Küsimus ei olnud sulle suunatud, sul ei ole vaja trügida täiesti tavalisse nõuküsimise teemasse ja kaklema hakata. Kui paha olla on, siis tee trenni, seksi võ võta antidepressante, aitab paremini, kui perekoolis ründamine.

Vanasti muideks oli pesumasinaid erinevamates mõõtudes, praegunegi ei vasta mul nendele mõõtudele, mida praegu müüakse. Ja ma seda eelmist ostes mõõtudele ei mõelnud, ostsin, mis sel hetkel sobiv tundus.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 09:59; 14.02 20:17; 14.02 20:53; 15.02 14:03; 15.02 19:28; 16.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jummel küll kas nüüd peaks sulle hakkama selgitama, miks teistele normaalmōōdus pesumasinad sobivad?

Taibukamad panevad näiteks kööki pesumasina, kui vannitoas vähe ruumi. Samuti ehitatakse vannitoa ja wc ruum ümber, vahest vōetakse mōnest toastki pool meetri pesuruumi jaoks juurde. Mōtle.

Kas on valus ka nii õel olla? Ei, sa ei pea mulle midagi selgitama. Ma lihtsalt omaette imestasin, et väiksematele pesumasinatele peaks ju turgu olema, miks neid ei toodeta? Küsimus ei olnud sulle suunatud, sul ei ole vaja trügida täiesti tavalisse nõuküsimise teemasse ja kaklema hakata. Kui paha olla on, siis tee trenni, seksi võ võta antidepressante, aitab paremini, kui perekoolis ründamine.

Vanasti muideks oli pesumasinaid erinevamates mõõtudes, praegunegi ei vasta mul nendele mõõtudele, mida praegu müüakse. Ja ma seda eelmist ostes mõõtudele ei mõelnud, ostsin, mis sel hetkel sobiv tundus.

Mida külvad seda lōikad. Nagu koer külale, nii küla koerale.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 19:51; 15.02 16:48; 16.02 00:56; 16.02 13:20; 18.02 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jummel küll kas nüüd peaks sulle hakkama selgitama, miks teistele normaalmōōdus pesumasinad sobivad?

Taibukamad panevad näiteks kööki pesumasina, kui vannitoas vähe ruumi. Samuti ehitatakse vannitoa ja wc ruum ümber, vahest vōetakse mōnest toastki pool meetri pesuruumi jaoks juurde. Mōtle.

Kas on valus ka nii õel olla? Ei, sa ei pea mulle midagi selgitama. Ma lihtsalt omaette imestasin, et väiksematele pesumasinatele peaks ju turgu olema, miks neid ei toodeta? Küsimus ei olnud sulle suunatud, sul ei ole vaja trügida täiesti tavalisse nõuküsimise teemasse ja kaklema hakata. Kui paha olla on, siis tee trenni, seksi võ võta antidepressante, aitab paremini, kui perekoolis ründamine.

Vanasti muideks oli pesumasinaid erinevamates mõõtudes, praegunegi ei vasta mul nendele mõõtudele, mida praegu müüakse. Ja ma seda eelmist ostes mõõtudele ei mõelnud, ostsin, mis sel hetkel sobiv tundus.

Mida külvad seda lōikad. Nagu koer külale, nii küla koerale.

Mida sa ajad

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teised väikesesse vannituppa pesumasinaid mahutavad? Meil lahendus, mida eelpool ka mainitud, pesumasin paigutatud kööki tööpinna alla. Vannitoas koht olemas ja isegi vee-ja äravoolu ühendused aga tavasügavusega masin võtaks sisenemisruumi liiga ära ja õhemat masinat ei hakka ostma seni kuni olemas olev töötab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

masinal võib ju peal olla 6 kilo, aga juhendis segapesu või spordiriideid pestes on koguseks märgitud 2-3 kg, nii et….

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taibukamad panevad näiteks kööki pesumasina, kui vannitoas vähe ruumi. Samuti ehitatakse vannitoa ja wc ruum ümber, vahest vōetakse mōnest toastki pool meetri pesuruumi jaoks juurde. Mōtle.

Kõik ei ela kipsist seintega majades. Minul näiteks on kõik siseseinad (ka vannituba ümbritsevad) kiviplokkidest laotud – päris kindlasti ei hakkaks seda lammutama, et pesumasinat mahutada (õnneks ei ole selleks ka vajadust).
Soovitan sul endal mõelda, enne kui midagi välja pläratad.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 12:25; 16.02 20:58; 23.02 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taibukamad panevad näiteks kööki pesumasina, kui vannitoas vähe ruumi. Samuti ehitatakse vannitoa ja wc ruum ümber, vahest vōetakse mōnest toastki pool meetri pesuruumi jaoks juurde. Mōtle.

Kõik ei ela kipsist seintega majades. Minul näiteks on kõik siseseinad (ka vannituba ümbritsevad) kiviplokkidest laotud – päris kindlasti ei hakkaks seda lammutama, et pesumasinat mahutada (õnneks ei ole selleks ka vajadust).

Soovitan sul endal mõelda, enne kui midagi välja pläratad.

Tee veel üks konto sa oled ikkagi tuvastatav.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 19:51; 15.02 16:48; 16.02 00:56; 16.02 13:20; 18.02 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu mahuvad? Kõik ei ela korteris, kõik ei pea toppima oma masinat kitsasse vannituppa. Minul on pesumasin hoopis eraldi ruumi paigutatud, aga ma ei hakka teiste olusid enda järgi hindama, ma ikka annan endale aru, et kõigil ei ole sellist pinda. Teemaalgataja võiks taibata, et inimeste elutingimused on ikka väga erinevad. Kuna suurem osa müügilolevaist masinaist on suuremate mõõtudega, siis loogiliselt ostetaksegi neid rohkem, vastasel juhul oleks need näitajad teistsugused ja mõni üksik oleks hädas sellega, et kust leida suuremat 😀

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 08:32; 16.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja võiks taibata, et inimeste elutingimused on ikka väga erinevad.

Loomulikult ma taipan seda. Kas ma olen kuskil öelnud, et kõigil on vaja väiksemaid masinaid? Ei ole ju ometi. Ma lihtsalt imestasin, et miks väiksemaid masinaid nii vähe müüakse. Kindlasti on palju ka neid, kes elavad üsna kitsastes tingimustes ja nende seas võiks väiksemad masinad populaarsed olla. Minu jaoks lihtsalt hämmastav, et üks turuosa on väga kehvalt kaetud. Aga no võibolla on sul õigus ja neid on tõesti proovitud toota ja leitud, et ei osteta.

Üldse näitab perekool ennast jälle oma täies headuses. Teen täiesti neutraalse teema, küsin, kas keegi oskab soovitada väiksemamõõdulist pesumasinat lisaks sellele, mille ise leida suutsin. Kõigepealt saan teada, et ei tohiks üldse peusmasinat vahetada, kasutagu ma olemasolevat edasi. Selgitan siis, et olemasolev on katki ja kuna ruumi vähe, siis eelistaksin edaspidi väiksemat masinat. Siis saan teada, et peaksin vannitoa ümber ehitama või pesumasina kööki panema. Jah, mul oleks täiesti võimalik vannituba laiemaks ehitada. Aga miks peaksin, kui on variant kasutada ka lihtsalt väiksemat pesumasinat ja üksi elades ma suuremat pesumasinat tegelikult ei vajagi? Ma leidisn kaks varianti, valisin neist ühe ja see on minu vajaduste jaoks parim lahendus. miks ma peaksin vannitoa ümber ehitama, kui saan ka ilma väga kenasti hakkama?

Igatahes tänan kõiki neid, kes nõu andsid. Minu otsus on tehtud, loodetavasti on hea valik.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 09:59; 14.02 20:17; 14.02 20:53; 15.02 14:03; 15.02 19:28; 16.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee veel üks konto sa oled ikkagi tuvastatav.

Mine võta rohud ära

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 12:25; 16.02 20:58; 23.02 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teised väikesesse vannituppa pesumasinaid mahutavad? Meil lahendus, mida eelpool ka mainitud, pesumasin paigutatud kööki tööpinna alla. Vannitoas koht olemas ja isegi vee-ja äravoolu ühendused aga tavasügavusega masin võtaks sisenemisruumi liiga ära ja õhemat masinat ei hakka ostma seni kuni olemas olev töötab.

nii, aga peale selle, et mõnes kodus ei mahu pesumasin vannituppa, ei ela kõik inimesed ka nelinurkse standardköögiga paneelmaja korterites. minul nt oli eelmine korter eestiaegses majas, kus vannituba algselt polnudki, nii et juba selle jaoks sai eluruumide arvelt ruumi võetud. ka köök ei ole kaugeltki standard ja nii ei mahtunud täismõõtmetes pesumasin ka kööki töötasapinna alla. tuligi osta pisike candy ja jumal tänatud, et selliseid juba 15 a tagasi poes müügil oli. muidu oleks pidanud pesumasina vist elutuppa panema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 21:41; 15.02 10:01; 16.02 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee veel üks konto sa oled ikkagi tuvastatav.

Mine võta rohud ära

Vōta ise. See, et sina pole suuteline seinu teisaldama vōi sinna avasid tegema pole teiste süü ega pesumasina tootjate probleem. Sinu mure, sina elagi sellega.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 19:51; 15.02 16:48; 16.02 00:56; 16.02 13:20; 18.02 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljandis just nägin väikeste mõõtudega pesumasinat Leola keskuse elektroonika poes. Valida oli mitme tuntud firma masinaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Itek Outletis Tartus olid samuti imetillukesed eestlaetavad pesumasinad väljas. Helista neile ja uuri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 12:25; 16.02 20:58; 23.02 11:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Kodunurk Pesumasin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.