Esileht Kodunurk Pesumasin ei kasuta ära loputusvahendit (pealtlaetav)

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Pesumasin ei kasuta ära loputusvahendit (pealtlaetav)

Postitas:
Kägu

Pealtlaetav Electrolux pesumasina ei kasuta loputusvahendit- peale pesu on sahtel loputusvahendit täis. Tühjaks läheb sahtel ainult siis, kui 1000 pöördega käima panna- siis raputab tühjaks.

Milles võib probleem olla? Masin ostetud kasutatuna, doseerimisvahendite sahtel on täiesti puhas (ei kahtlusta mustusest tekkinud ummistust).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleemi lahendada ei oska ja ma ei teagi, mis minu praegune Elektrolux selle sahtliga teeks…

Juba aastaid ei kasuta loputusvahendit, ei näe sellel keemial lihtsalt mingit mõtet-pesu ta pehmemaks minu meelest ei tee ja raske on panna nii vähe, et lõhna ei jätaks. Lõhn pesul mulle üldse ei meeldi.

 

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki paned liiga palju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul seisis vahepeal pesuloputusvahend elektriküttega põrandal ja lõpp muutus paksuks, seda ei tahtnud ka masin enam hästi sisse võtta, vaid jäi justkui sahtlisse alles.

Ma ise olen hakanud nüüd panema, kas ainult pesuäädikat (eriti neile, kellele pesuloputusvahendi lõhn ei meeldi) – puhastab ka samal ajal natuke masinat, või siis loputusvahendiga pooleks. Lõhnatuid on ka, kuigi pole kordagi selle lõhna pesul tundnud – pigem ilmselt see selle pärast lõhnastatud, et valades poleks nii äädikalõhn.

https://mayeri.eu/tooted/kodukeemia/pesuvahendid/pesuaadikas/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleemi lahendada ei oska ja ma ei teagi, mis minu praegune Elektrolux selle sahtliga teeks…

Juba aastaid ei kasuta loputusvahendit, ei näe sellel keemial lihtsalt mingit mõtet-pesu ta pehmemaks minu meelest ei tee ja raske on panna nii vähe, et lõhna ei jätaks. Lõhn pesul mulle üldse ei meeldi.

Täiesti nõus! Milleks siia maailma ja enda ihu vastu VEEL üht lisa keemiat vaja?
Kõige parem lõhn on ikka õues kuivanud pesu lõhn.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te inisete kogu aeg. Küsimus ei olnud loputusvahendi kasutamises v mitte kasutamises. Ma ka ei kasuta, aga ära siis vasta kui ei ole teemasse.  Elage oma frustratsioon mujal välja- karjuge laste v mehe peale.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te inisete kogu aeg. Küsimus ei olnud loputusvahendi kasutamises v mitte kasutamises. Ma ka ei kasuta, aga ära siis vasta kui ei ole teemasse. Elage oma frustratsioon mujal välja- karjuge laste v mehe peale.

Kui neid ei ole, karjun sinu peale, moralist.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te inisete kogu aeg. Küsimus ei olnud loputusvahendi kasutamises v mitte kasutamises. Ma ka ei kasuta, aga ära siis vasta kui ei ole teemasse. Elage oma frustratsioon mujal välja- karjuge laste v mehe peale.

Kui neid ei ole, karjun sinu peale, moralist.

Pool perekooli peaks spetsialisti poole pöörduma. See ei ole normaalne kuidas siin suheldakse. Hullemad kui anonüümsed kommentaatorid kuskil Delfis.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äkki on lihtsalt selle loputusvahendi sahtli alumine avaus umbes?

Võta see pesuvahendite sahtliboks masina kaane küljest lahti ja välja, pane äädikaga vanni likku ja igaks juhuks küüri pika varrega harjaga üle. peaks aitama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te inisete kogu aeg. Küsimus ei olnud loputusvahendi kasutamises v mitte kasutamises. Ma ka ei kasuta, aga ära siis vasta kui ei ole teemasse. Elage oma frustratsioon mujal välja- karjuge laste v mehe peale.

Selle peale ei tule, et juhuslikkus korrigeerib käitumist. Näiteks on see, et masin ei tööta, märk mitte keemiat kasutada rohkem.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te inisete kogu aeg. Küsimus ei olnud loputusvahendi kasutamises v mitte kasutamises. Ma ka ei kasuta, aga ära siis vasta kui ei ole teemasse. Elage oma frustratsioon mujal välja- karjuge laste v mehe peale.

No aga tegelikult ju hea soovitus. Esiteks langeks inimesel kohe probleem ära ja teiseks saaks tõepoolest lisamürgist vabaks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äkki on lihtsalt selle loputusvahendi sahtli alumine avaus umbes?

Võta see pesuvahendite sahtliboks masina kaane küljest lahti ja välja, pane äädikaga vanni likku ja igaks juhuks küüri pika varrega harjaga üle. peaks aitama.

TA olen.

Sahtel umbes ei ole. See käib “legoks,” kõik jupid on puhtad.

Mis puudutab pesuloputusvahendi kasutamist, siis ma ise seda ei kasutagi. Masin on üürikorteris ja üüriline kurtis muret.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka varasemas elus üürnik olnud, aga sellisele mõttele ei tulnud eal, et üürileandja (85-aastane proua) oleks pidanud tulema minu pesumasina sahtlit urgitsema. Kui ei tööta, siis ostku omale uus masin või mingu pesumajja. Kui laes lamp läbi läheb või lind akna peale kakib, siis pead ka sina minema asja lahendama?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka varasemas elus üürnik olnud, aga sellisele mõttele ei tulnud eal, et üürileandja (85-aastane proua) oleks pidanud tulema minu pesumasina sahtlit urgitsema. Kui ei tööta, siis ostku omale uus masin või mingu pesumajja.

Kui masin ei tööta, teeb korda või ostab uue justnimelt üürileandja. Üüriline maksab üüri töötavate kodumasinate eest.

PS: Loputusvahendit ise ei kasuta. Osade peal on see vastik keemiahais tunda, kes kasutavad. Kasutan 3 in 1 geelkapsleid.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas käisid ise vaatamas ja kontrollimas, et sahtel puhas on? Vbl üürnik ei võtnud seda “legoks” ja ei puhastanud. Minul on ka pealtlaetav pesumasin (mulle ainult sellised meeldivadki ja ka varasemalt on juba mitu pealtlaetavat olnud) ja loputusvahendit just seepärast ei kasutagi, et enamik neist on mingid kleepuvad lögad, mis ajapikku masina ligaseks muudavad. Kunagi kui elasin väga kareda veega kohas, kasutasin ja no väga vastik toode on see. Lõpuks leidsin ka paar sellist, mis on täiesti vesivedelad, aga kuna tegu on täiesti mõttetu tootega, lihtsalt loobusin. Minu meelest polegi võimalik, et need tavalised paksud loputusvahendid EI lögastaks masinat ära, vähemalt pealtlaetavate puhul.

Võid ju lasta masinale puhastustsükli vastava vahendiga ja las üürnik proovib ka täiesti vedela loputusvahendiga, aga kui ikka ei mõju, no mis siis. See pole ju mingi vajalik asi pesu pesemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui masin ei tööta, teeb korda või ostab uue justnimelt üürileandja. Üüriline maksab üüri töötavate kodumasinate eest.

Üüritakse ikka korterit, mitte kodumasinaid. Töötavad masinad on boonuseks.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui masin ei tööta, teeb korda või ostab uue justnimelt üürileandja. Üüriline maksab üüri töötavate kodumasinate eest.

Üüritakse ikka korterit, mitte kodumasinaid. Töötavad masinad on boonuseks.

Sa arvad, et need on tasuta kasutamiseks või? Ei,  masinatega sisustatud elamise üüri sisse kuulub ka nende amortisatsioon.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JU isegi masin sai aru, et saasta ja mürki ei ole vaja.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üüritakse ikka korterit, mitte kodumasinaid. Töötavad masinad on boonuseks.

Mis jutt see nüüd on? Kui kodumasinad on katki, parandab seda üürileandja või ostab uued. See pole üürniku asi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üüritakse ikka korterit, mitte kodumasinaid. Töötavad masinad on boonuseks.

Mis jutt see nüüd on? Kui kodumasinad on katki, parandab seda üürileandja või ostab uued. See pole üürniku asi.

Üürnik keerab oma mögaga masina pekki ja sina ostad järjest uusi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk Pesumasin ei kasuta ära loputusvahendit (pealtlaetav)