Esileht Kodunurk Pesumasin ei pese riideid täiesti puhtaks

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Pesumasin ei pese riideid täiesti puhtaks

Postitas:
Kägu

Kui sa käid trennis ainult juukseid pildumas ja selfisid tegemas, siis võibolla on okei, aga minul näiteks on trenni lõpuks riided nii täis higistatud, et võiksin särgi lärtsuga seina külge kinni visata. Kui selliseid riideid ainult 20 min lötsutada, siis vaesed trennikaaslased ????

Ma niiviisi ei higista ning ei ole kedagi näinud jõusaalis ega rühmatrennis lärtsuvalt märjana. Minu riided ega mina ei haise, 40 on piisav. Aga mõni tõesti haiseb rõvedalt higi järgi, see vast muude põhjustega seotud ja ei kasutata deodoranti trennis. Mina ei haise ning riided saavad kenasti puhtaks. Tunnen sulle kaasa muidugi!

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru, kas siis värske higi kohe nii hullusti haiseb sul või? Või on odavad trenniriided, mis võtavadki spetsiifilise higihaisu kangasse sisse ja seda ilma kange (veel haisvama pesupulbriga) pesuta välja ei saagi. Või marineerid oma trenniriideid kuskil paar päeva enne pesu? Mul saavad küll kõik trenniriided 40 kraadiga puhtaks, sellised sünteetilised riided ongi just need, mida poleks vaja liiga kuumaga pesta, kaotavad omadused, vormi, värvi. Mina päris kindlasti ei haise. Aga sa muidugi tee mis tahad, oma riided. (Voodipesu pesemine min 60 kraadiga peaks olema nii elementaarne, see hävitab tolmulestasid jne, kui haigus põetud, siis pesen pikema 60-kraadise pesuga (90-kraadine ikka suht kulutab värvi ja vanutab korralikult), tavaliselt tunniajaline 60C programm. )

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige harvem ma kasutan seda tüüpilist tund aega ja 40 kraadi programmi. Loputuse panen alati topelt.

Appi. Ma pesen kõik riided 40 kraadiga, max 1h programm. Trenniriided 20 minutit 40 kraadi. 60 kraadiga ja 2h, kui juhtub olema puuvillast voodipesu. Mingeid topeltloputusi ei tee.

40 kraadi on ihuriietele piisav ning riietsäästev.

Kui sa käid trennis ainult juukseid pildumas ja selfisid tegemas, siis võibolla on okei, aga minul näiteks on trenni lõpuks riided nii täis higistatud, et võiksin särgi lärtsuga seina külge kinni visata. Kui selliseid riideid ainult 20 min lötsutada, siis vaesed trennikaaslased ????

Vaata oma trenniriiete hooldussilte. 30 on ehk sellisele kangale lubatud temperatuur. Ma peaks oma trenniriiete peale väga vihane olema, kui neid 60-ga tapaks ülepäeviti.
Või sa kannad trennis linast särki?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata oma trenniriiete hooldussilte. 30 on ehk sellisele kangale lubatud temperatuur. Ma peaks oma trenniriiete peale väga vihane olema, kui neid 60-ga tapaks ülepäeviti. Või sa kannad trennis linast särki?

Ilmselt kannab mingit odavat sünteetilist saasta seljas. Tänapäevased riided ei lähegi märjaks ega kogu higi sisse.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt kannab mingit odavat sünteetilist saasta seljas. Tänapäevased riided ei lähegi märjaks ega kogu higi sisse

Oo, põnev! Mis variandid on, KUHU su trenns valatud higi siis läheb?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata oma trenniriiete hooldussilte. 30 on ehk sellisele kangale lubatud temperatuur. Ma peaks oma trenniriiete peale väga vihane olema, kui neid 60-ga tapaks ülepäeviti. Või sa kannad trennis linast särki?

Ilmselt kannab mingit odavat sünteetilist saasta seljas. Tänapäevased riided ei lähegi märjaks ega kogu higi sisse.

Kõik trenniriided on sünteetilised. Või sul on siidist või villast või eespool välja toodud linasest riidest?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oo, põnev! Mis variandid on, KUHU su trenns valatud higi siis läheb?

Niiskus liigub kanga pinnale, kust see aurustub. Nahk on kuiv ja värske.

Kujutan juba ette, milline lebra sul küljes on ning milline välja näed.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni ei pese isegi 30 kraadiga oma trenniriideid, viskavad kotti kuni järgmise korrani ja vohhh see on juba hais, mis sealt järgmises trennis levib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on. Ära kuula mingit perekoolikate mula, kelle garderoobis ilmselt villa, siidi jm õrnasid kangaid ei olegi. Väntsutavad oma akrüüli ja polüerstrit 60-ga…

Õrnu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiskus liigub kanga pinnale, kust see aurustub. Nahk on kuiv ja värske.

Kustkaudu ta sinna kanga pinnale aurustuma liigub siis kah? Läbi kanga äkki? Ja kohe nii aurustub, et kangale ei jää märkigi? Siis peaks sul teoreetiliselt ju ka nt ilma riieteta higistades nahk kuiv ja värske olema, sest higi saab ju veel kiiremini aurustuda, pole vaja mingit kangast läbida. Äkki polegi vaja üldse ennast ega riideid pesta, osta endale kõik riided sellest imekangast ja oled eluaeg kuiv ja värske…

Ja selline süüdistab teisi lebras…????

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kustkaudu ta sinna kanga pinnale aurustuma liigub siis kah? Läbi kanga äkki? Ja kohe nii aurustub, et kangale ei jää märkigi? Siis peaks sul teoreetiliselt ju ka nt ilma riieteta higistades nahk kuiv ja värske olema, sest higi saab ju veel kiiremini aurustuda, pole vaja mingit kangast läbida. Äkki polegi vaja üldse ennast ega riideid pesta, osta endale kõik riided sellest imekangast ja oled eluaeg kuiv ja värske… Ja selline süüdistab teisi lebras…????

Täielik lammas-riie imab higi sisse ja aurustab ära. Palja kehaga ei ima sul midagi kuskilt. Normaalsel inimesel ei ole seljas higist lärtsuvaid riideid nagu sul. Minu riided on kuivad. Ei, ma ei tee selfit. Jah, pesen pärast trenniskäiku ära ning erinevalt sinu haisvatest juustudest on mul puhtad riided.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kustkaudu ta sinna kanga pinnale aurustuma liigub siis kah? Läbi kanga äkki? Ja kohe nii aurustub, et kangale ei jää märkigi? Siis peaks sul teoreetiliselt ju ka nt ilma riieteta higistades nahk kuiv ja värske olema, sest higi saab ju veel kiiremini aurustuda, pole vaja mingit kangast läbida. Äkki polegi vaja üldse ennast ega riideid pesta, osta endale kõik riided sellest imekangast ja oled eluaeg kuiv ja värske… Ja selline süüdistab teisi lebras…????

Täielik lammas-riie imab higi sisse ja aurustab ära. Palja kehaga ei ima sul midagi kuskilt. Normaalsel inimesel ei ole seljas higist lärtsuvaid riideid nagu sul. Minu riided on kuivad. Ei, ma ei tee selfit. Jah, pesen pärast trenniskäiku ära ning erinevalt sinu haisvatest juustudest on mul puhtad riided.

Kus nüüd ütles. Pühi ekraani pealt tatt maha ja katsu olla.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kustkaudu ta sinna kanga pinnale aurustuma liigub siis kah? Läbi kanga äkki? Ja kohe nii aurustub, et kangale ei jää märkigi? Siis peaks sul teoreetiliselt ju ka nt ilma riieteta higistades nahk kuiv ja värske olema, sest higi saab ju veel kiiremini aurustuda, pole vaja mingit kangast läbida. Äkki polegi vaja üldse ennast ega riideid pesta, osta endale kõik riided sellest imekangast ja oled eluaeg kuiv ja värske… Ja selline süüdistab teisi lebras…????

Täielik lammas-riie imab higi sisse ja aurustab ära. Palja kehaga ei ima sul midagi kuskilt. Normaalsel inimesel ei ole seljas higist lärtsuvaid riideid nagu sul. Minu riided on kuivad. Ei, ma ei tee selfit. Jah, pesen pärast trenniskäiku ära ning erinevalt sinu haisvatest juustudest on mul puhtad riided.

Aga mina ei olegi see kägu, kes sind selfitamises süüdistas. Kae õudu, inimesi, kes oma riided päriselt puhtaks pesevad on rohkem kui üks! Iseaurustuv higikägu hakkab vähemusse jääma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P. S. Ega sul äkki mingit näidisvideot vms linkida ei ole, kuidas RIIE higi ära AURUSTAB?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus nüüd ütles. Pühi ekraani pealt tatt maha ja katsu olla.

Misasja? Sa sülitad läpakale, kui kirjutad? Mul pole nii kunagi juhtunud õnneks.:D

PS: Investeeri järgmisel palgapäeval paar-kolmsada eurot ning osta 2 uut trennikomplekti. Nähtavalt higised inimesed on totaalselt out juba väga ammu.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on. Ära kuula mingit perekoolikate mula, kelle garderoobis ilmselt villa, siidi jm õrnasid kangaid ei olegi. Väntsutavad oma akrüüli ja polüerstrit 60-ga…

Õrnu.

On küll selline mitmuse osastav ka olemas, jah. Mis siis?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kus läks andmiseks… No las nüüd igaüks peseb nagu tahab. Mina pesen voodipesu alati 90 kraadiga, ostan vaid korralikku, mis kannatab sellist pesu ja midagi nende värvidega ei juhtu. Samas valgeid asju üle 30 kraadi pesta enamasti ei saagi – need on enamasti värvitud ja see värv lihtsalt kulub ära ja riided muutuvad hallikaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kus läks andmiseks… No las nüüd igaüks peseb nagu tahab. Mina pesen voodipesu alati 90 kraadiga,

😀 😀 😀

Peab paika, et 70% eestlastest on purulollid.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Kodunurk Pesumasin ei pese riideid täiesti puhtaks