Esileht Kodunurk pesumasin haiseb

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: pesumasin haiseb

Postitas:

Olen teinud küll katlakivi pesu 95 kraadiga, peale selle veel pesnud pesu, kuid nüüd ikkagi haiseb masin. Nagu läppanud hais oleks, isegi pesemisele järgneval päeval. Tihendid olen kuivatanud ja luugi lahti jätnud. Millega tegu, on kellegil veel nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 15:37; 31.03 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spets puhastusvahend aitab. Mina kasutan Dr. Beckmann-i oma. Müügil näiteks Selveris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas pesumasin siis haisema, kui ainult pesugeele kasutasin. Kui läksin pesupulbrile üle, kadus mõne aja möödudes ka hais. Enne seda olin samuti kõike proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pumbas ja või filtris on juuksed kinni, kuivemasse jäävad hakkavad haisema. Filter puhasta ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas pesumasin just siis haisema, kui Dr. Beckmanni puhastusvahendit kasutasin, masin oli seest jube must ja lootsin, et lähev puhtamaks. Puhtamaks ei läinud, aga vastikut läppanud haisu hakkas levitama. nüüd olen mitu korda juba peale seda pesu pesnud ja enam eriti ei haise. Luuki hoian kogu aeg lahti.
Mustuse kohta ütles parandaja, et tuleb aeg-ajalt pulbriga pesta 90 kraadiga, mina pesen pidevalt 40-ga. mingit katlakivi ta ei täheldanud, masin juba üle 10 a vana ja mingi tihend oli läbi läinud. Lisan igaks juhuks, et parandaja käis eelmisel aastal, puhastusvahendiga pesin nüüd hiljuti, paar nädalat tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt niisama tühja masina panen tööle 90-e kraadiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filter on puhastatud, ammu juba

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 15:37; 31.03 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pakikese sidrunihapet kallan trumlisse ja panen masina 90 kraadiga tühjalt tööle. kui tsükkel on lõppenud,teen masina lahti ja pesen tihendid üle. selleks kasutan sooja vett sortsukese äädikaga. kindlasti eemaldan ka pesuvahendute sahtel ja küürin hoolega puhtaks. jätan masina ukse lahti ja las kuivab/tuuldub . ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pesupulbrit kasutad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk pesumasin haiseb

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.