Esileht Kodunurk pesumasin haiseb

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: pesumasin haiseb

Postitas:
Kägu

olen teinud kõikivõimslikke asju – uks on lahti (nii palju kui võimalik, masin kapis -uks irvakil), kummide vahed nühkisin puhtaks, lasin 90 kraadi juures sidrunihappega läbi. ikka haiseb. Mees võttis juba voolikud lahti, ääki on seal mingi asi – ei ole.
Andke nõu, mis aitaks. lõhna jääb ka pesule külge, kui ei pane loputajat

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Piibeleheneitsi

RE: pesumasin haiseb

Mina olen aeg-ajalt pesnud masina läbi tühjalt 90 kraadiga, panen aga pudeli äädikat pesupulbri avasse ja masina tühjalt käima…proovi, on küll pärast värskem, äädikas peseb mustuse ja katlakivi välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõnaga – eestlaetav masin? Võta välja igasugused pesuainete sahtlid, võib olla nii, et nende taga on kas kiht sodi või hallitust. Tuttaval oli sedamoodi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil oli sama asi ja lahenes nii, et vahetasin pesuvahendit…Tavaliselt kasutan Arieli ja Persilit aga kui lapsed olid pisikesed, siis arvasin, et Mayeri tooted on nahasõbralikumad. Paraku pani see masina haisema… Eelnevad soovitused on ka väga asjalikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pesuloputajast võiks just pikaks ajaks loobuda. See tekitab riietel ja ka masinas sellise nö lisakihi (kuskile pesuainete sahtlite vahele), mis võib väga kergesti kopitama minna.
Ja minu meelest tekitab see ka sõltuvust, st puhta pesu lõhna ei osata enam hinnata, kõik peab mingi vanilje ja maikellukese ja jumalteabmille järele haisema.

Masinale maksimumkuumusel läbipesu tuleb sul ilmselt mitu-mitu korda teha. Sidrunihappest ilmselt juba vähe, vaja kangemaid vahendeid kasutada – äädikat näiteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meil hakkas haisema siis kui pesin geeliga. MIngi aeg läksin üle pesupulbri peale. Se egeel jätab masinasse kihti. Soovitatav on tihedamini pesta kõrgema kraadiga ( 60-95).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Masin hakkab haisema siis kui kasutada liiga palju pesuvahendeid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul hakkas ka pesunasin haisema, kui geeli kasutasin. Eelmine kord, kui see teema siit läbi käis, sain vihje, et geel võib põhjuseks olla. Läksin tagasi pulbri kasutamisele ja hais kadus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teemaalgataja olen – pesen pesu pesupähklitega ja spets vahendiga sprodiriietele (ülerõivad ja spordiriideid), muid asju ei kasuta. palju seda äädikat panete?
homme hakkan sahtleid kangutama. seda loputajat eriti ei kasuta – nüüd panen et ei jääks seda vastikut lõhna, aga eks ma jätan nüüd panemata

Please wait...
Postitas:
Beginner 26

Mina panen 1 liitri masinatäiele. Pesen nii 3-4 korda aastas. Mingeid calgonite ja asju lisaks ei kasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sõnaga – eestlaetav masin? Võta välja igasugused pesuainete sahtlid, võib olla nii, et nende taga on kas kiht sodi või hallitust. Tuttaval oli sedamoodi.[/tsitaat]

Just-just, tulin eelmisele kommentaarile lisama, et perenaine pesi geeliga ja sellest see jama tekkis.

Please wait...
Postitas:
mannika

Aga kas te peale igat pesupesemist-sealt alt luugist seda sinna kogunenud vett ka välja lasete? See seal seisev vesi just seda haisu tekitabki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Igaüks pakub teist mingeid pesuvahendeid… kas te selle peale ei tule, et hais tuleb solgitorust sisse? Kui teil on see lahendatud kuulklapiga, siis ongi see kuulike avatud ja kogu trassi sitahais on pesumasinas. See klapp ongi haisulukk. See kogub juuksekarvu ja riidetolmu enda ümber ja ei sulgu enam. Saab puhastada väga lihtsalt.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Kodunurk pesumasin haiseb

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.