Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pesumasin ja kuivati nagu Usas?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pesumasin ja kuivati nagu Usas?

Postitas:
Kägu

Kas keegi on Eestis või mõnes Euroopa e-poes näinud neid müügil? Kasutasin Usas neid palju kordi ja jäin ülirahule, mõlemad on pealtlaetavad ja suured. Nüüd oleks mõlemat endale uuede vaja, kuid ma ei ole siinses kaubanduses neid leidnud. Kas keegi on neid kusagil müügil silmanud või saab tellida mõnest e-poest

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Suurbritanniast vast saad: http://www.appliancecity.co.uk/Search/?Key=american_washing_machine

http://www.appliancecity.co.uk/Search/?Key=american_dryer

Aga mida mina ei mõista, on nende monstrumitega rahulolu. Elasin aastaid USAs ja kasutasin selle aja jooksul ikka väga erinevaid USA pesumasinaid. Ükski neist pesu korralikult puhtaks ei pesnud. Ma isegi lihtsalt nutsin paar korda frustratsioonist – noore inimese asi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh linkide eest! Sa pesid ehk selvepesulas oma pesu? Ma pesin kodus korralike masinatega, täiesti tavalised, mitte eriti kallid mudelid, olin Usas väga rahul, pesu läks täiesti säravpuhtaks, mida kahjuks Eestis müüdavate pesumasinate kohta ei saa öelda. Kuivati oli samuti mõnus ja jättis pesu pehmeks, meil on müügil sellised, mis kuumutavad üle ja lähevad kergelt katki. Kasutasin nii Usas, kui Eestis öko pesuvahendeid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa pesid ehk selvepesulas oma pesu?

Ei, kodus pesin enamasti. Selvepesula omad olid normaalsemad, need ikka pesid ka, ilmselt kuna olid eestlaetavad ja n.ö. euroopa tüüpi.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pesumasin ja kuivati nagu Usas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.