Esileht Kodunurk Pesumasin ja madal veesurve

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pesumasin ja madal veesurve

Postitas:

Head perekooli teadjanaised ja mehed, mul on nõuannet vaja. Täiesti jabur olukord:

Meil toimus vannitoas remont ja dušinurga vahetus ja töömees keeras korteris vee kinni. Seejuures lõhkus ta midagi külma vee kraani kallal ära, nii et vee surve muutus hulga väiksemaks kui tavaliselt. No ikka tuleb kraanist, aga lahjalt. Kogu see trall pidi kestma kaks päeva ja ma spetsiaalselt läksin lapsega selleks ajaks kodust ära. Täna sai dušš valmis, aga seda katkist kraani pidi tulema keegi putitama alles järgmisel nädalal. Minuga ikka juhtuvad kõik huvitavad asjad korraga, tagasisõidu ajal oksendas laps end kaks korda täis. Mul on kotitäis okseseid haisvaid riideid.

Kas selle niru veesurvega võib pesumasina tööle panna? Masin on pealtlaetav, ilma elektroonilise displeita. Ma olen kuulnud, et madal veesurve on masinale kahjulik. Elektroonilise displeiga masinad pidid üldse errorisse minema sel juhul. Mis juhtub, kui masin tööle panna, kas ta saab vajaliku koguse vett kätte? Kärssab läbi midagi? Kas võin pesu pesema panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selle niru veesurvega võib pesumasina tööle panna? Masin on pealtlaetav, ilma elektroonilise displeita. Ma olen kuulnud, et madal veesurve on masinale kahjulik. Elektroonilise displeiga masinad pidid üldse errorisse minema sel juhul. Mis juhtub, kui masin tööle panna, kas ta saab vajaliku koguse vett kätte? Kärssab läbi midagi? Kas võin pesu pesema panna?

Valesti oled kuulnud.

Veesurved on ju igal pool maailmas/majades/korterites erinevad ja kõiguvad ka vahel lihtsalt niisama. Mõnel 100 aastasel inglannal 200 aastases majas kuskil Midsomeri servas on ka tänapäeval VEEL väiksem veesurve.
Ehk siis masinal aut. veekraan avaneb, vesi hakkab voolama ja kui tasemeandur teatab, et nüüd on ok tase, läheb signaal ajju ja see laseb järgmist protsessi alustada.
Vee sissevõtu aeg on lihtsalt erinev.
Ehk siis võid küll.

Errorist. Myth busted.
Paar päeva tagasi jamasin ühe juba uuema Boschiga, digi displeya.
Ilma veeta ja tahtsin ta lihtsalt tsentrifuugima panna, et laagreid kontrollida. (omaniku hinnang oli, et “midagi undab”, tee midagi)
Veesurve punase tule lõi vilkuma ja ei tekkinud tal mingit errorit. Sai siis oma veetoru taha ja toimis ilusti.
Laagrid samuti ok.
Aga ilma veeta ta tsentrifuugida ei lasknudki, vähemalt see mudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ta läbi ei kärssa, aga lihtsalt peseb vale programmiga. Näiteks kui sa valid mingi pika 60-kraadise, siis ta ei pese sellega, vaid läbib hoopis mingi loputusprogrammi. See ongi see “errorisse minek”.

eks sa tee proovi. Katki see masin sul ei tohiks minna, aga kas ta pesu puhtaks teeb, see on juba iseasi.

Kui enne oli surve normaalne, küllap see torumees selle surve jälle teil ka korda teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veesurved on ju igal pool maailmas/majades/korterites erinevad ja kõiguvad ka vahel lihtsalt niisama. Mõnel 100 aastasel inglannal 200 aastases majas kuskil Midsomeri servas on ka tänapäeval VEEL väiksem veesurve. Ehk siis masinal aut. veekraan avaneb, vesi hakkab voolama ja kui tasemeandur teatab, et nüüd on ok tase, läheb signaal ajju ja see laseb järgmist protsessi alustada. Vee sissevõtu aeg on lihtsalt erinev. Ehk siis võid küll.

Oleneb ikka masinast. Meil on veesurve üsna nõrk ajuti. Masin hakkab vett sisse võtma ja kui ta oma kindla ajaga seda sisse ei saa, siis ka pesema ei hakka. Läbi muidugi ei kärssa, aga programm ka tööle ei lähe. Meil õnneks on see madalaim veesurve nii piiripealne masina jaoks, et kõigile masinatele on piisanud ainult sissevõtuvooliku otsast sõela eemaldamisest, ilmselt on võitnud paarkümmend vajalikku sekundit. Masinad on olnud Boschi 4. ja 6. seeria ning viimasena Samsung, mille mudelit ma täpselt ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugu filtrid ja sõelad puhtaks ning kui siis ka ikkagi ei ole rõhku 20m ja lisaks 4m iga korruse kohta siis tuleb vee-ettevõtte poole pöörduda.

MUUDETUD: juba kaks miinustajat ei tea, mis asi on veesurve meetrites. Võtke lahti EVS ja vaadake, seal on ka teised ühikud, kui aju nõnna väike.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Pesumasin ja madal veesurve