Esileht Kodunurk Pesumasin jätab riietele imeliku( musta) lõhna

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Pesumasin jätab riietele imeliku( musta) lõhna

Postitas:

Tere, kas keegi teab, mida peasumasinaga ette võtta? Riietel on justkui kopituse lõhn juures, kuigi on masinas peastud. Olen märganud et kui panen väga vähe pesu masinasse, siis ei haiise, aga kui normaalselt, siis masin ei jõua justkui ära loputada…..olen teinud katlakivieemaldajaga 90 kraadiga pesumasina pesu, aga ikka sama mure. Milles võib asi olla?
Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kasutad ka pesuloputusvahendit?
See võib üks põhjus olla
Proovi pesta üks pesukord ära koos äädikaga. Pane umbes pool klasai äädikat masinasse ja tee kasvõi kiirpesuga läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega sa Meyeri geeli ei kasuta? see jätab kopitanud haisu riietele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi, tahtsin öelda et ilma pesuta ikka pane see äädikas sinna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pese pesuainete sahtel ja trummel koos kummiservadega korralikult puhtaks ja tee äädikaga koso pesu 90 kraadi. Peale pesemist hoia uks alati lahti.
Samuti puhasta ära filter.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 15:13; 08.11 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast. Proovin teha, aga kus see filter on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”normaalselt\” taidetud pesumasin on vaga suhteline moiste. uhe mu tuttava jaoks on normaalselt taidetud pesumasin nii tais topitud, et pahatihti jaab keskel olev pesu isegi kuivaks. Tema muidugi kiidab, et see pesumasin on nii vinge, et koguni kuivatab pesu. minu kusimusele, miks siis aartes olev pesu on marg, ta ei vaevunudki vastama. pean tunnistama, et see \”puhas\” pesu haiseb. eriti haisevad froteeratikud kui need kasutusse votta. see on ka pohjus, miks ma tema juures kunagi kasi ei kuivata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei. Aga vähe on ikka väga vähe, ja normaalselt on nii, et veidi üla poole on täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pesu peale pesemist mitte kohe välja võtta, vaid veel paariks tunniks masinasse vedelema jätta, tuleb ka hõlpsasti hais juurde. Sellise pesu, kui vahel kogemata juhtub, pesen alati uuesti vähemalt 60C juures läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka jättis pesumasin pesule peale pesemist 40 kraadist pesu nn musta soki haisu juurde. Samas 60 kraadise programmiga oli puhas lõhn. Mingi aeg valisin menüüst teise sama temperatuuriga programmi ja nüüd on pesul puhas lõhn. Kahtlustan, et see esimene programm oli lihtsalt katki ja vett ei soojendatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see ei ole teemaalgataja probleem, aga mõtlesin, et kommenteerin siia teemasse kopitanud pesu kohta.

Ma olen tähele pannud, et kopitusehais tuleb juurde paksudele asjadele (näiteks froteeerätikutele), siis kui on pesu kuivatamiseks pahad tingimused. Näiteks õhk ei liigu või on liiga jahe, et pesud ei kuiva restil normaalse aja jooksul ära ja siis tulebki kopituse hais juurde. Just eile võtsin ja panin oma pesud ühte tuppa kinni. Keerasin kütte põhja ja siis tegin aknale prao sisse. Et oleks õhutus, aga ühtlasi ka piisavalt soe. 2 suurt froteerätikut panin radika peale eraldi kuivama. Selline radikaalne lähenemine siis sellest, et viskasin kapist võetud 3 puhast froteerätti uuesti pessu, sest nad olid kopitanud ja ma kohe ei salli üldse seda haisu! Vastik vastik vastik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ajas Mayeri loputusvahend loputusvahendi sahtli hallitama ja pesule tekkis kopituselõhn juurde.
Pesin masina korralikult läbi ning seejärel lõpetasin igasuguse loputusvahendi kasutamise.
Pesu jälle puhas ning kopitusevaba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega Sa juhuslikult ei suitseta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäi kopitanud hais juurde pesule,kui panin pesumasina kaane peale pesemist kinni ja niiskus jäi sisse.Nyyd hoian alati kaane lahti, et masin kuivaks,enam ei haise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega Sa juhuslikult ei suitseta?[/tsitaat]
Ega Sa juhuslikult loll ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uks tuleb alati lahti jätta peale pesu, et masin hingata ja kuivada saaks.
Kunagi pesin päris aastaid pesu vaid Arieli ja Persiliga ja olin nii rahul nende pulbritega, kuni lugesin siit, et need pidavat kopitanud haisu pesule külge jätma. Nuusutasin mis ma nuusutasin, aga no lõhnasid hästi ja nüüd aastake tagasi ma avastasin, et ka minu pesu haiseb peale pesu vastikult. Pesin masinat ja tegin igasuguseid trikke, aga ei midagi. Lõpuks vahetasin pesupulbri välja ja nüüd olen veendunud, et ma ei kasuta enam kunagi arieli ega persili. Pesuloputusvahendit ei ole ma kunagi kasutanud, sest mulle ei meeldi see hais, mis neile külge jääb pärast, kui riided kuivanud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]liisum kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh vastamast. Proovin teha, aga kus see filter on?[/tsitaat]

Eestlaetavatel masinatel on tavaliselt all selline väike luugike, mis tuleb sinna peale vajutades lahti. Sealt keerad siis vastupäeva selle filtri lahti ja võid leida sealt igast asju(juukseklambreid, münte, rinnahoidja traate jpm). Pese ära ja pane korralikult tagasi.

Pealtlaetavatel on ka see luuk kuskil külje peal all täitsa olemas.

PS! Soovitan selle puhastada enne äädikaga pesu ja pärast, siis näed huvi pärast, mida see äädikas on lahti pesnud 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 15:13; 08.11 22:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Pesumasin jätab riietele imeliku( musta) lõhna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.