Esileht Kodunurk Pesumasin koos kuivatiga

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Pesumasin koos kuivatiga

Postitas:

Mul ei mahu eraldi kuivati kuidagi elamisse.
Millised on kogemused selle 2 in 1 variandiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul käis Brandt pealtlaetav ca 10 aastat, sellest ca 6 aastat kuivati oli rikkis. lõpuks viskasin masina ära ja ostsin uue kuna miskit trumlimehhaanikas oli kapitaalselt katki läinud ja seda just seetõttu, et masinal kuivati oli.nii vähemalt remondimees ütles.
kuivatit kasutasin vähe .sinna mahtus liiga vähe pesu kuivatama ja toas kuivas kiiremini.mul keskküttega korter.
uue masina ostsin ilma kuivatita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need 2 ühes asjad pole tavaliselt head.
Kui elamisse ei mahu, siis võiks mõelda nn. pesutorni peale ehk siis paigustad kuivati pesumasina otsa.
Mõistagi sobib see variant juhul, kui pesumasin on eestlaetav.

Mul kuivatit pole, aga on pealtlaetav Brandti pesumasin, mille kohta võin ainult kiidusõnu öelda. 15 a. on töötanud laitmatult, mitte kordagi pole katki olnud. See oli siis eelmisele kommenteerijale kirjutatud, nii vahemärkuse mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Candy ja ka on 3 aastat veatult tööd teinud.
Kuna vannituba nii pisike siis ei tulnud kõne allagi veel nn. torni masinatest teha. Lihtsalt korraga kuivatusse väga palju pesu ei pane. Näiteks sulejope on peale 2 tunnist kuivatust praktiliselt kuiv.Masin käib praktiliselt iga päev, 5-liikmeline pesakond meil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul kasutatud electrolux, igati õigustab ennast. kunagi tahaks muidugi eraldi ja ventilerivat kuivatit, kuid praegu on see igati abiks. kogu pesu nagunii kuivatisse ei pane (õrnem sünteetika, sukkpüksid, villased asjad) ja on täitsa piisav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on indesit 2-in-1
miinuseks on see, et kui tahta pesu täiesti kuivaks kuivatada, siis on üks käkrahunnik. Olen kuulnud, et päris kuivatiga lähevad pesud just väga sirgeks. 2-in-1 on liiga väike, et pesud seal sirgu kuivada saaks. Häda pärast ajab asja ära aga parem vist oleks ikka 2 eraldi. Samas parem kui mitte midagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Indesit masin koos kuivatiga, toimib ideaalselt juba üle 10 a. Kuivatisse pool sellest, mis masinaga pesen ja KOHE peale kuivatusprogrammi töö lõppu pesu välja, siis ei vaju kortsu ja triikida pole vaja. Ainus viga, et voodipesu ei saa sellega kuivatada… nu saab aga jääb liiga kortsu ja jube tülikas pärast triikida. Õnneks saab juba varsti pesu jälle väljas kuivatada. Päike soojendab/kuivatab juba kevadiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Pesumasin koos kuivatiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.