Esileht Kodunurk Pesumasin-kuivati 2in1

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Pesumasin-kuivati 2in1

Postitas:

Kuna vana pesumasin hakkab otsi andma ja tegelikult on probleem ka kuivatamisega (talvel tekib liiga suur niiskus ruumidesse pluss restid jalus pidevalt), siis vaatan 2in1 masinaid. Tean, et väga hea on 1000 euro ringis maksev AEG masin, aga see natuke palju meile välja käia. Järelmaksu ei soovi.
Kas kellelgi on ehk see masin ja oskab kiita/laita https://www.reset.ee/ee/pesumasin-kuivatiga/aeg-l7wbg68w?gclid=Cj0KCQiAtf_tBRDtARIsAIbAKe0pIl967RqFcuRwTa6GcC6jVPGj-xYJINXckKJljTTqoxqF-CAL0sIaAjRZEALw_wcB

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 10:21; 10.11 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt jagunevad inimesed 2 leeri – kes pooldavad 2in1 ja on õnnelikud ja teised, kelle arvates pole see üldse kõlbulik (ise ka seda asja kalaunud ja seetõttu hästi kursis).

mina soovitan sul esmalt uurida, miks see üks masin maksab 1000 eur ja teised on odavamad – asi ei ole selle,s et “lihtsalt hea masin” – vaid asi on selles, kuidas ta kuivatab ja tolmu kogub.

Tavalised, mõistlikus hinnaklassis 2in1 masinad jahutavad peale kuivatust pesu külma veega – see tähendab, et külm vesi lastakse lihtsalt torudest läbi ja seejärel kanalisatsiooni ilma, et see vesi midagi muud teeks kui et voolab torudest läbi. Seega veekulu on suurem kuid oma kogemus puudub, kas ka märgatavalt suurem (ilmselt sõltub ka pesu kuivatamise sagedusest).

teine asi võrreldes selle kalli masinaga on, et keskmisel 2in1 masin jätab kuivatamise käigus pesust vabanenud tolmu masinasse, aga see kallis kogub sarnaselt eraldiseisvate kuivatitega tolmu tolmufiltrisse. See tähendab, et kui tolm jääb masinasse, siis tuleb masina sisu alati puhastada. Täiendav loputustsükkel on täiendav vee- ja elektrikulu. Kui masina tkuidagi ei puhasta, siis peale tumedat või värvilist pesu heledat pesu kuivatades võib tolm jääda silmnähtavaks selle heleda pesu peal- Leidub ka neid, kes väidavad, et neil pole midagi sellist juhtunud.

Ise olen käinud poes rääkimas ja uurinud ka erinevaid foorumeid selle kohta ja otsustasin, et ei osta 2in1 masinat ja ootan ära ka smaja ümberehituse või kui lapsed suuremad ja viskame vanni välja, et saaks kuivati vannituppa (vannituppa torni ei taha).

2in1 masina miinus on ka see, et kuivatisse tegelikult ei saa panna täit pesumasinatäit pesu. St kui nt pesumasin mahutab 7kg, siis 2in1 kuivatisse saad korraga panna ainult nt 4kg – sõltub jälle, kui suurt kogust pesu tavaliselt korraga pesed, et kas see on probleem või mitte. Ja kui tahad nädalavahetusel ma ei tea 5 partiid pesu pesta, siis pead ka vahepeal ootama kuivatusrežiimi ära (no nt on suurpuhastus ja taha dka kardinaid pesta + laste õuekombesid + villased riided eraldi vmt) (ma just pesin reede õhtust pühapäevani 5x pesu 😀 oligi värviline, hele, tume, kardinad, laste kombed. Villase jätan homseks, siis koos trenniriietega 😀 )

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära osta 2in1.
Pigem enne korralik pesumasin ja kuivati natukese aja pärast juurde kui järelmaksu ei taha.
Paljud miinused juba eelnevalt välja toodud aga neid veel.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina jälle soovitan. Mul 2 ühes masin juba 13 aastat olnud ja ülirahul. Mul poleks nii palju ruumi ka, et kahte eraldi masinat osta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 21:10; 04.11 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina jälle soovitan. Mul 2 ühes masin juba 13 aastat olnud ja ülirahul. Mul poleks nii palju ruumi ka, et kahte eraldi masinat osta.

Milline, mis marki/mudel sinul on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline, mis marki/mudel sinul on?

Eurotech, seda firmat enam ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 21:10; 04.11 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina jälle soovitan. Mul 2 ühes masin juba 13 aastat olnud ja ülirahul. Mul poleks nii palju ruumi ka, et kahte eraldi masinat osta.

Milline, mis marki/mudel sinul on?

minul on kallima otsa LG ja ka ei oska midagi kurta. ok, jalanõude kuivatusresti ei ole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 22:31; 06.11 13:48; 10.11 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka LG 2in1. No ütleme nii, et see on pigem abiks mulle, kui kahjuks.
Pere on suur ja pesu vaja pesta pidevalt. Maja niiskus on tohutu. Kõik hallitab ja toas pesu kuivatada enam eo kannata. Seega pesen pesu ja panen tunniks ajaks kuivatama, siis saan kätte üsna niiske, aga siiski palju kuivema pesu, kui niisama peale pesu tuleb ja kuivatan vannitoa restil edasi. Siis järgmiseks päevaks on kuiv.
Täiesti kuivaks lasen ainult saunalinad seal kuivatis.
Voodipesu teeb see kahjuks väga kortsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on suvel ostetud 2in1 AEG masin. Maksis ka ca 600.See mul esimene kogemus pesukuivatiga ja olen rohkem kui rahul. Ostsime, sest kolisime uude koju, kus rõdu pesu kuivatamiseks pole ja lõputut pesurestidega maadlemist ei soovinud. Meil palju pesu pesemist, lapsed toodavad musta pesu väga kiirelt. Tundub, et ongi sama mudel, mida osta plaanid, muudeliks L7WBG68W 🙂

See on tõsi, et peale kuivatust on trumlis ja ka kummitihendite vahel tolmu, mul juba eraldi lapp, selle pühkimiseks. Veekulu, meil tõusis aga suht vähe, pigem märkasin elektrikulu tõusu, samal ajal sai ka vannituppa põrandaküte pandud, eks osa tõusu ka sealt ja raske on kuivati osakaalu selles täpselt näha, kindlasti on.
Minu elu aga palju mugavamaks muutunud, olen nt mitu korda suht viimasel hetkel avastanud, et miski nõuaks kiirelt pesu ja siis 60 min nonstop pesuga asi puhas ja kuiv.
Tänapäeval poes kõigil masinatel peal vee- ja energiakuluga kleepsud, sealt saab vaadata, kas masin keskmisest suurem tarbija.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kindel plaan osta ka 2 in 1, mudelgi välja vaadatud, aga nüüd mitmed tuttavad selle mõtte maha laitnud, et ei ole ikka nii hea ja seesama tolmu kogumise teema. Mul eraldi kuivati ei taha eriti ära mahtuda ja ma tegelikult tahaks, et ma ei peaks seda pesu ringi tõstma kui ma ei taha. Valisin mudeli, kus kuivatus kogus oli 6kg, et alati ei pea ju pesema ka 8kg pressima. Suvel kuivataksin osa asju ka õues. Ja mul ei ole seda kommet et ainult laupäeval 5 masinatäit pesta, pigem jooksvalt nädala sees.

Palun 2 in 1 masina omanikud, öelge omadest kogemustest, et need teevad ka ikka oma töö ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Electroluxi pesumasin-kuivati ja olen rahul, masinast tuleb ikkagi puhas ja kuiv pesu välja ning see on väärtus omaette just vihmase ilmaga või külmal ajal.

Mul ei mahuks 2 erinevat masinat, vihmaga ja külma ilmaga ju pesu välja ei vii ning pesukuivatusresti ka oma koju ei taha.

Puuduseid on ka, eelkõige et kuna ma tavaliselt pesen suht täis masina ja jätkan koheselt kuivatusprogrammiga, siis jääb pesu kortsu. Seega – triigin pesu! Õnneks mulle triikimine meeldib.

Kuivatusprogrammi saab ka veidi varem lõpetada, kui pesu on veel niiske ning seda siis kuidagi riidepuudele või siludes sirgeks venitamiseks kuivama jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pooldan varianti pesumasin ja kuivati eraldi. Pesumasin 6kg ja kuivati 8kg, pesen pesu 3-4x nädalas. Mul suur köök ka, on kõrvuti. Samal ajal kui üks masinatäis peseb, on kuivati juba eelmisega lõpusirgel. Ajaliselt kulub selle pesukoguse pesemiseks 4h. Kui vähegi ruumi leidub, pane kasvõi üksteise otsa. 2in1 miinus, mida siin ei mainitud -kui midagi katki läheb, siis parandamine on kallis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on korter, kus on olemas saun. Saunas ma linnakorteris väga käia ei viitsi, aga pesu kuivatamiseks on saun suurepärane. Laupäeval paned sauna sisse ja pesen 5-6 masinat järjest pesu. Saun aga kogu aeg kuivatab. Pesuresti kasutades. Kuivatiga masinat ma ei ostaks.
Suvel kasutan sauna harva, siis kuivatan rõdul.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ka, kui palju on pereliikmeid ja kui tihti pesu pesete. Meil 4 inimest ja 2in1 sobib suurepäraselt.
Minul on Electrolux

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pooldan varianti pesumasin ja kuivati eraldi. Pesumasin 6kg ja kuivati 8kg, pesen pesu 3-4x nädalas. Mul suur köök ka, on kõrvuti. Samal ajal kui üks masinatäis peseb, on kuivati juba eelmisega lõpusirgel. Ajaliselt kulub selle pesukoguse pesemiseks 4h.

kui pikki programme siis kasutad? minu kogemuse järgi kipuvad pesuprogrammid, kui just kuuma veega ei pese, ikkagi oluliselt lühemad olema kui kuivatusprogrammid. raske uskuda, et kuivatitäis pesu saab valmis samal ajal kui pesuprogramm lõpetab. tõenäoliselt kuivati ikkagi käib alles, kui uus laar pesu juba pestud ja valmis kuivatisse minema.

mulle endale meeldib 2-in-1 masina puhul just see, et panen pesu sisse ja siis on hooleta, välja võtan siis, kui mulle sobib. passida peale, millal pesumasin lõpetab, et siis asjad kuivatisse tõsta, oleks palju tüütum. ma võin kasvõi kodunt ära minna ja ikka saab pesu ettenähtud ajaks pestud ja kuivaks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 22:31; 06.11 13:48; 10.11 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pooldan varianti pesumasin ja kuivati eraldi. Pesumasin 6kg ja kuivati 8kg, pesen pesu 3-4x nädalas. Mul suur köök ka, on kõrvuti. Samal ajal kui üks masinatäis peseb, on kuivati juba eelmisega lõpusirgel. Ajaliselt kulub selle pesukoguse pesemiseks 4h.

kui pikki programme siis kasutad? minu kogemuse järgi kipuvad pesuprogrammid, kui just kuuma veega ei pese, ikkagi oluliselt lühemad olema kui kuivatusprogrammid. raske uskuda, et kuivatitäis pesu saab valmis samal ajal kui pesuprogramm lõpetab. tõenäoliselt kuivati ikkagi käib alles, kui uus laar pesu juba pestud ja valmis kuivatisse minema.

mulle endale meeldib 2-in-1 masina puhul just see, et panen pesu sisse ja siis on hooleta, välja võtan siis, kui mulle sobib. passida peale, millal pesumasin lõpetab, et siis asjad kuivatisse tõsta, oleks palju tüütum. ma võin kasvõi kodunt ära minna ja ikka saab pesu ettenähtud ajaks pestud ja kuivaks.

Minul on ka enam vähem kuivatusprogramm ja pesuprogramm samapikad. Vahel, kui panen kiirpesu mõnele asjale, siis on pesumasin kiirem, või kui kuivati on üsna täis, siis ei lähe ka nii kiiresti, aga keskmiselt on samapikad (ca poolteist tundi). Mul mõlemad masinad reguleerivad ennast vastavalt veepuhtusele ja kuivatusastmele. Lisaks on mul “low heat” kuivatil sisse lülitatud, st kuivatab madalal temperatuuril ning pesumasinal “eco”, st peseb ökonoomsemalt, aga tsipake pikemalt. AGa jah, keskmiselt mõlemad tund kuni poolteist.

Pooldan ka eraldi masinaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka 2in1 masin. Whirpooli oma. Pesupesemine 8kg/kuivatus 6kg.
Olen rahul. Väga mugav.
Aga ära osta reset.ee-st. Mina ootasin oma masinat üle kuu aja nende käest. Pidin nendega pidevalt jagelema. Telefonidele nad ei vastanud, kirjadele ka mitte. Õnneks sain ikka oma masina kätte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on: https://www.euronics.ee/t/86971/kodumasinad/pesumasin-kuivati-samsung-(9kg-5kg)/wd90n740noa-le. Väga rahul olen! Ainus miinus ongi see tolmukogumine, oleks pidanud enne uurima. Elan üle.

Pesuresti kasutan ikka vahel (nt teksaseid ja õrnasid riideesemeid ei kuivata kuivatis), kuid oluliselt vähem. Pesukast ei aja enam üle nädala lõpus 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 11:22; 10.11 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka 2in1 masin. Whirpooli oma. Pesupesemine 8kg/kuivatus 6kg.

Olen rahul. Väga mugav.

Aga ära osta reset.ee-st. Mina ootasin oma masinat üle kuu aja nende käest. Pidin nendega pidevalt jagelema. Telefonidele nad ei vastanud, kirjadele ka mitte. Õnneks sain ikka oma masina kätte.

Reset on korduvalt olnud e-poodide mustas nimekirjas. On ka praegu. Jändasin ka nendega, aga sain kätte lõpuks kauba.
https://www.ttja.ee/et/tarbijale/tarbijaoigustest-ettevotjatele/e-kaubandus/e-poed-kes-ei-taida-seadusest-tulenevaid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on: https://www.euronics.ee/t/86971/kodumasinad/pesumasin-kuivati-samsung-(9kg-5kg)/wd90n740noa-le. Väga rahul olen! Ainus miinus ongi see tolmukogumine, oleks pidanud enne uurima. Elan üle.

Pesuresti kasutan ikka vahel (nt teksaseid ja õrnasid riideesemeid ei kuivata kuivatis), kuid oluliselt vähem. Pesukast ei aja enam üle nädala lõpus ????

Kas sina kasutad siis ka lihtsalt tolmu lapiga kokku pühkimist? Olen ka lugenud, et inimesed teevad vahele lihtsalt mingi lühikese loputuse tühjalt, aga ausalt öeldes kõlab see väga ebasäästlikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 10:21; 10.11 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu masinal jääb see tolm ainult tihendile ja ukseklaasi sellel osale, mis tihendiga kokku puutub. kusjuures jääb väga vähe, iga kord ei ole üldse midagi eemaldada. kuskilt riiete vahelt võib tulla välja ka juuksekarvapusa (kodus kolm pikajuukselist tütart). ses suhtes ma ei näe, et see hull probleem oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 22:31; 06.11 13:48; 10.11 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see tolm on ainult tihendil, pühin lihtsalt käe või lapiga ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 11:22; 10.11 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on L 2in1 masin juba aastasid ja ma väga rahul. Korra aastas võtab mees lahti ja puhastab ära. Aga reset.ee-st ei julgeks küll tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Kodunurk Pesumasin-kuivati 2in1