Esileht Kodunurk Pesumasin-kuivatiga Indesit

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pesumasin-kuivatiga Indesit

Postitas:

Palun aidake.
Ostsin pesumasina koos kuivatiga ja ei saa sellega kuidagi hakkama. Pesu jääb peale kuivatamist alati väga kortsus. Olen ikka püüdnud vähem pesu panna- kuivatada võin kuni 5kg aga selles viga vist ei ole. Kui valisin \”riided kappi \” funktsiooni, siis oli voodipesu nii kortsus, et isegi triikides ei läinud sirgeks. \”Triikimiskuiv\” funktsioon jättis ka T-särgid väga kuivaks ja isegi tegi nad väiksemaks. Saa. n veel valida 40, 60 või 180 minutit kuivatamist aga pole nagu mõtet näinud, sest päris kuivaks see pesu ei tee.Kas enenm kuivatamist peaks näiteks ka tsentrifuugi vähendama? Saan vähendada 1000-lt 500-le. Kas kellegil on kogemusi 2 ühes masinaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka Indesit 2in1 masin. kuivatit kasutan harva. 5kg märga pesu küll sisse panna ei või, manuaal lubab 2,5kg. nt. 3 saunalina või kahed teksad korraga. 90 minutiga saavad päris kuivaks.
voodipesu pole kuivatanud, jätab liiga kortsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need 2 ühes masinad kortsutavadki, ega nad õiged kuivatajad ei ole. Meil oli ka kunagi, kasutasin ainult sulejopede kuivatamiseks, muidu võis seda ikka kortsutamiseks nimetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen jah täiega pettunud. Püüan panna vähem pesu kui kuivatada vaja on. Tundub, et oli mõtetu ost. Ennem oleks pidanud ostma pesumasina tsentrifuugiga kuni 1200 pööret ja oleksin vist olnud ka rohkem rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära nüüd heitu, küll sa õpid oma masinaga läbi saama 😉 mul ka 2ühes, aga päris vana eksemplar. kuivatan vähem korraga. mul kahjuks temperatuuri valida ei saa, seetõttu õrnad asjad panen nöörile. teiste puhul saan valida taimeriga aja ja ja tean enam-vähem, kuipalju miski aega võtab. peale kuivatamist võtan kortsuvad asjad kohe välja (sokkidel-saunalinadel pole oluline) ja panen hetkeks sirgelt tahenema. on võimalus kasutada ka kuivusastme järgi kuivatamist, kuid need tegid alati liiga kuivaks ja kortsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Indesit 2in1 masin ja kasutan kuivatit näiteks lapse lasteaiariiete kuivatamiseks. Kui panna korraga sisse kuivatama a la paar pikki pükse, 2-3 t-särki, mõned pesud ning sokid, siis väljuvad mul sealt küll kuivad ja siledad asjad, aga nad tuleb välja võtta kohe, kui kuivati on lõpetanud (tavaliselt panen nad kuivama 90-ks minutiks, kui pesu on rohkem saanud ja selle ajaga veel kuivad pole, siis panen natuke aega juurde). Kui sinna sisse maha jahtuma jätta, siis lähevad jah kortsu. Käterätte kuivatan ka seal, kui korraga palju pesen ja restidele kõik ära ei mahu või mõnda oleks vaja kohe kasutada. Aga üleüldist kuivatamist ma sellega ei harrasta, suurem osa pesu on ikka pesurestil. Nii et selliseks erakorraliseks kiireks kuivatamiseks on väga hea asi. Ja nagu eespool mainitud, siis ka suleasjade kuivatamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Pesumasin-kuivatiga Indesit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.