Esileht Kodunurk Pesumasin kuivatiga, kas soovitate?

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: Pesumasin kuivatiga, kas soovitate?

Postitas:
Kägu

Ära muretse, elan eramajas. Pealegi on mul invertermootoriga masinad. Kui just tsentrifuugimise ajal pesuköögis masina kõrval ei viibi, isegi ei kuule, et töötab. Nõudepesumasin köögis mulistab oluliselt häälekamalt ja häirivamalt.

Elad eramajas ja oled nii vaene, et pead öösel pesu pesema?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära muretse, elan eramajas. Pealegi on mul invertermootoriga masinad. Kui just tsentrifuugimise ajal pesuköögis masina kõrval ei viibi, isegi ei kuule, et töötab. Nõudepesumasin köögis mulistab oluliselt häälekamalt ja häirivamalt.

Elad eramajas ja oled nii vaene, et pead öösel pesu pesema?

Aga võibolla ma sellepärast elangi eramajas, et oskan raha lugeda ja seda vajadusel säästa. Kui ikka öise ja päevase elektri hinnavahe on 5x, siis miks ma peaksin just seda 5x kallimat elektrit pesupesemiseks ja kuivatamiseks kasutama?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võibolla ma sellepärast elangi eramajas, et oskan raha lugeda ja seda vajadusel säästa. Kui ikka öise ja päevase elektri hinnavahe on 5x, siis miks ma peaksin just seda 5x kallimat elektrit pesupesemiseks ja kuivatamiseks kasutama?

Ju siis ikka ei oska seda raha sa lugeda, sest iga mõistusega inimene vahetas börsipaketi paar kuud tagasi fikshinna vastu välja ning naudib sama head hinda 24/7

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võibolla ma sellepärast elangi eramajas, et oskan raha lugeda ja seda vajadusel säästa. Kui ikka öise ja päevase elektri hinnavahe on 5x, siis miks ma peaksin just seda 5x kallimat elektrit pesupesemiseks ja kuivatamiseks kasutama?

Ju siis ikka ei oska seda raha sa lugeda, sest iga mõistusega inimene vahetas börsipaketi paar kuud tagasi fikshinna vastu välja ning naudib sama head hinda 24/7

Tead, see tegelikult ei olegi nii lihtne. Kuivõrd mul on ka 7 kW jagu on-grid päikesepaneele, siis mul nagu ei ole muud valikut kui börsipakett. Talvel lumega ja ebasoodsa päikese langemisnurgaga ei tooda need suurt midagi, seega tarbin elektrit öösel. Päikeselise ilmaga otseloomulikult päeval.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on paar kuud olnud ja väga rahul olen. AEG. Enamasti kasutan nonstop programmi, mis on täpselt 3 tundi. Kulude suurenemist pole täheldanud. Kuivatamisel kasutab see masin õhkpump tehnolooguat, seega ökonoomne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on LG kuivatiga pesumasin, olnud 6 kuud ja olen väga rahul. Vana masin oli ka kuivatiga, vanust oli sellel juba 15 aastat ja pesu jäi sellega üsna kortsu. Selle uue masinaga on riided hämmastavalt sirged, lähevad kohe kappi. Ma elan küll majas ja ruumi oleks ka eraldi kuivati jaoks, aga mulle meeldib, kui mul on kodus vähem asju ja rohkem õhku. See torn, kui kuivati on pesumasina otsas on eriti õudne. Mina igatahes soovitan kuivatiga pesumasinat osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on LG kuivatiga pesumasin, olnud 6 kuud ja olen väga rahul. Vana masin oli ka kuivatiga, vanust oli sellel juba 15 aastat ja pesu jäi sellega üsna kortsu. Selle uue masinaga on riided hämmastavalt sirged, lähevad kohe kappi. Ma elan küll majas ja ruumi oleks ka eraldi kuivati jaoks, aga mulle meeldib, kui mul on kodus vähem asju ja rohkem õhku. See torn, kui kuivati on pesumasina otsas on eriti õudne. Mina igatahes soovitan kuivatiga pesumasinat osta.

Selle saab ju ilusti kapiuste taha ära peita.

Minul on eraldi masinad. Aga kuna pesumasin on pealtlaetav, siis vannituppa torni teha ei saa ja kõrvuti panemiseks pole ruumi. Kuivati on hoopis esikukapis, peegel lükanduste taga.

2in1 masinate kohta öeldi vähemalt vanasti, et need on vähe töökindlad. Perekooliski on mitu inimest kurtnud, et kuivati funktsioon on katki läinud, kuid pesumasin töötab.

Eraldi masinate kasuks räägib ka see, et kui on vaja mitu masinatäit pesta, siis ongi nii, et üks masinatäis pesu peseb, teine kuivatab jne. 2in1 masina taga tuleb kaua oodata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti eraldi pedumasin ja kuivati, kui on lapsi leibkonnas ja riideid rohkem. Üks ring peseb, teine ring juba kuivatab. Pesen ühe nädalavahetusega kolm voodipesukomplekti ja nelja inimese riided. Nädala sees masinad ei käi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädala sees masinad ei käi.

Mis vahet seal on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti eraldi pedumasin ja kuivati, kui on lapsi leibkonnas ja riideid rohkem. Üks ring peseb, teine ring juba kuivatab. Pesen ühe nädalavahetusega kolm voodipesukomplekti ja nelja inimese riided. Nädala sees masinad ei käi.

Mulle jälle üldse ei meeldiks selline elukorraldus. Mul on lapsi rohkem ja pesumasin peseb enam-vähem iga päev. Selle ühe masinatäie jõuan ära toimetada, aga rohkemat ühel päeval teha tunduks mulle nagu mingi pesupesija töö. Parem teen seda tüütut asja iga päev natuke kui ühel päeval nädalas terve päeva.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jälle üldse ei meeldiks selline elukorraldus. Mul on lapsi rohkem ja pesumasin peseb enam-vähem iga päev. Selle ühe masinatäie jõuan ära toimetada, aga rohkemat ühel päeval teha tunduks mulle nagu mingi pesupesija töö. Parem teen seda tüütut asja iga päev natuke kui ühel päeval nädalas terve päeva.

Mis seal siis nii hirmus tüütut on? Sorteerid pesu värvi järgi, pistad masinasse  ja masin käima. Pärast võtad välja ja paned kuivatisse. Palju lihtsam on see 3-4 masinatäit nädala lõpus pesta, kui igapäevaseks kohustuseks teha. Kuigi jah, mis suurest kohustusest või tüütust tööst me tänapäeval ikka rääkida saame?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nädala sees muudki teha, kui pesu pesta. Meie peres on see juba nagu nädalavahetuse hääl, kui pesumaja käivitub 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ühes korteris kuivati magamistoas kapis. Mujale ei mahtunud, 2in1 masinat kindlasti ei tahtnud töökindluse ning pikkade programmide tõttu ning korteris pesu kuivatamine restil ei ole minu jaoks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädala sees masinad ei käi.

Mis vahet seal on?

Nädala sees oled näiteks tööl ja õhtul ei soovi ise pesumasina jauramist kuulata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädala sees oled näiteks tööl ja õhtul ei soovi ise pesumasina jauramist kuulata.

Aga nädalavahetusel oled kodust ära, kui masin üksi peseb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MInul on 2in1 masin juba aasta või kaks. Väga rahul olen. Nimeks Electrolux.

Kuivatit kasutan muidugi vaid voodipesu ja rätikute kuivatamisel, sest talvel neid nädalate viisi rõdul tuulutada või toas kuivatada mulle ei meeldi. Õues ei kuiva ära ja toas kuivatades tekitab üleliigset niiskust.

Muud asjad: sokid, särgid, püksid, kleidid, seelikud saavad ikka värsket õhku nautida. Kuivavad siis, kaua kuivavad. Kui vaja, toon järjest tuppa kuivama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õues ei kuiva ära ja toas kuivatades tekitab üleliigset niiskust.

Tohoh. Mul küll ei tekita. Õues jäätuks ju lausa ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õues ei kuiva ära ja toas kuivatades tekitab üleliigset niiskust.

Tohoh. Mul küll ei tekita. Õues jäätuks ju lausa ära!

Oleneb toa suurusest ja ventilatsioonist. Kui kunagi paneelika väikeses 2-toalises korteris elasime, siis sügisel ja kevadel (ja ka talvel soojemate ilmadega) pesu toas küll kuivatada ei saanud, puuduliku ventilatsiooni tõttu läks kõik väga niiskeks ja pesu kuivas mitu päeva. Suvel soojaga ja talvel külmade ilmadega, kui õhuniiskus madal, polnud probleemi. Nüüd elame sundventilatsiooniga majas ja ööga kuivab pesu restil enam-vähem iga ilmaga ära, nii et pole üldse probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul samsung bubblesoak vms. Masin 9 l aga kui kuivatada siis mahutab vähem, ehk siis pean mingi portsu pesu enne kuivatamist välja võtma.

Kuna kuivati energiakulukas, siis kuivatangi ainult voodipesu. Pärast voodipesu kuivatamist ei saa järgmisena musta värvi riideid pesta, sest masin on täis valgeid hebemeid, mis jäävad riiete külge kinni.

Ehk siis selles mõttes mõtetu, et funktsionaalse kuivati rolli see ei täida aga kuna ma kuivatan suvel õues ja talvel õhksoojuspumba ees siis pesu kuivab kiirelt ja ei tunnegi kuivatis puudust, lihtsalt oleks võinud osta tavalise ja odavama.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna kuivati energiakulukas, siis kuivatangi ainult voodipesu. Pärast voodipesu kuivatamist ei saa järgmisena musta värvi riideid pesta, sest masin on täis valgeid hebemeid, mis jäävad riiete külge kinni.

Kas 2in1 masinas tolmu kogumise kohta ei ole? Eraldi masinal on filter, mida tuleb pärast iga kasutamist puhtaks teha. Ja tolmu on seal nii et küll ja veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna kuivati energiakulukas, siis kuivatangi ainult voodipesu. Pärast voodipesu kuivatamist ei saa järgmisena musta värvi riideid pesta, sest masin on täis valgeid hebemeid, mis jäävad riiete külge kinni.

Kas 2in1 masinas tolmu kogumise kohta ei ole? Eraldi masinal on filter, mida tuleb pärast iga kasutamist puhtaks teha. Ja tolmu on seal nii et küll ja veel.

on ikka. minu 2in1 masinal sellist probleemi ei ole. vb aitaks, kui lühike loputusprogramm vahepeal panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna kuivati energiakulukas, siis kuivatangi ainult voodipesu. Pärast voodipesu kuivatamist ei saa järgmisena musta värvi riideid pesta, sest masin on täis valgeid hebemeid, mis jäävad riiete külge kinni.

Kas 2in1 masinas tolmu kogumise kohta ei ole? Eraldi masinal on filter, mida tuleb pärast iga kasutamist puhtaks teha. Ja tolmu on seal nii et küll ja veel.

on ikka. minu 2in1 masinal sellist probleemi ei ole. vb aitaks, kui lühike loputusprogramm vahepeal panna.

Minu kaks ühes masinal nt ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigil kaks ühes masinatel ei ole tõesti. Ma soovitan vaadata selline, millel on filter ja millel seda lihtne tühjendada on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul samsung bubblesoak vms. Masin 9 l aga kui kuivatada siis mahutab vähem, ehk siis pean mingi portsu pesu enne kuivatamist välja võtma.

Kuna kuivati energiakulukas, siis kuivatangi ainult voodipesu. Pärast voodipesu kuivatamist ei saa järgmisena musta värvi riideid pesta, sest masin on täis valgeid hebemeid, mis jäävad riiete külge kinni.

Ehk siis selles mõttes mõtetu, et funktsionaalse kuivati rolli see ei täida aga kuna ma kuivatan suvel õues ja talvel õhksoojuspumba ees siis pesu kuivab kiirelt ja ei tunnegi kuivatis puudust, lihtsalt oleks võinud osta tavalise ja odavama.

Minu Samsungi 2ühes masinal küll eraldi tolmufiltrit ei ole aga kõik ebemed ajab ta uksetihendi ette ja masinat avades tõmban need lihtsalt lapivõi salfagaga ära. Masinasse ebemed küll ei jää.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu Samsungi 2ühes masinal küll eraldi tolmufiltrit ei ole aga kõik ebemed ajab ta uksetihendi ette ja masinat avades tõmban need lihtsalt lapivõi salfagaga ära. Masinasse ebemed küll ei jää.

Minu LG-l sama.

See veekulu teema kuivatamisel: LG masinatel saab valida, kas kasutada kuivatamisel veesäästlikku või energiasäästlikku programmi.

Olen oma 2-in-1 masinaga igatahes väga rahul,  kasutanud u 4 aastat. Invertermootoriga, ülimalt vaikne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Kodunurk Pesumasin kuivatiga, kas soovitate?