Esileht Kodunurk pesumasin- parandada v osta uus?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: pesumasin- parandada v osta uus?

Postitas:

Kuidas teie praktika on näidanud, kui u 4a masin vajab remonti (pesu ajal hakkas järsku hullult kolisema, nagu oleks 2 paari tosse masinas, mida ei olnud), kas pigem tuleb kasulikum uus osta (vaatasin, et sobiv on hinnaklassis 200-230 euri), või on tasunud parandus ära? st tuleks tehnik koju kutsuda + parandus. Ma tean, et iga probleem on erinev jne, aga lõppkokkuvõttes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kolksub veidi kui ringi käib. Kutsusin parandaja ja sain 55 euri eest teada et võiks 180 euri eest parandada + transport. Masin oli 6 a vana. Mingi telg on kõver. Peseme selle kolksuga juba 2 aastat, hullemaks pole läinud.
Seega kui just tasuta transporti pole kõrvalmaja remonditöökotta soovitan uue osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise või mõni tuttav oskaks kindlaks teha millest kolin tekib siis tasuks vbla parandada. Kolina üks levinumaid põhjuseid on laagri purunemine või kulumine. Laager iseenesest ei maksa pea midagi ja kui mõni oskab äravahetada(pole väga keeruline) on kulu paarkümmend euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie UPO masina vanus on teadmata (saime maja ostes kaasa). Meie käes on ta nüüd igapäevases kasutuses olnud 5 aastat. Selle aja jooksul on ta 2 korda remonti vajanud. Esimene kord vahetati programmikell ära (45€) ja teine kord puhastati umbes voolikud ära. (15€) Ma ei saanudki päris täpselt aru, mis seal täpselt ummistas, aga parandusse viisime sellepärast, et masin võttis vett sisse üle normi (poole ukseklaasini loksus vesi) ja peale tsentrifuugimist oli pesu läbimärg ja masinapõhjas ikka vesi sees.
Koju pole ma parandajat kutsunud, on endal kaubik ja tugevad mehed olemas, et parandusse viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oleks parandus+transport töökotta ja tagasi kokku ca 200 eurot maksma läinud. Masin oli 7a vana, üldgarantiid enam ei olnud. Mehaanik tuli koju, vaatas üle ja tegi sellise kalkulatsiooni.
Masin läks jäätmejaama, ostsime poest mingi hästi odava (oligi vist 200 või 250 eurot ainult – sooduspakkumine, sest laos viimane mudel) – praegu käib juba teist aastat. Pesu on mul palju pesta – imikuriided, lasteaialapse omad, mehe tööriided, enda riided, voodihaige varustus – kenasti peab vastu.
Küsi võimalikult täpne arvestus ja siis vaata, kas tasub parandamine ära (ja kuidas garantiiga on? Antakse garantii või mitte või paari kuu pärast laguneb juba järgmine asi ära).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kuidas garantiiga on? Antakse garantii või mitte või paari kuu pärast laguneb juba järgmine asi ära

No üht juppi parandades/välja vahetades kindlasti mingile “järgmisele jupile” garantiid ei anta ju. Vana asja parandamine on enda risk igal juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta uus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pealtlaetavad on hullult kolisema hakanud kahel põhjusel:
1. Mingi metallist vidin – mutter, mälupulk vmt on sattunud pestavate pükste taskust välja ning trumli aukude vahelt läbi kukkunud
2. Trumli üks kinnitus on lahti tulnud oma õigest kohast (mingi aasa tagant?)

Mölemad probleemid on saadud lahendada koduste jõududega. Vaid teisel juhul on mees poja appi kamandanud ( üks hoiab trumlit, teine üritab seda kinnitust paika sättida)

3. Ja siis veel kolmas variant: pealtlaetava masina kaane kinnitus on katki. Selle vastu aitab mingi raskus pesumasina peal pesemise ajal. Nt veega täidetud pott või puhastusvahendite kast vmt 3-4kg kaaluv raskus

4a pesumasinat küll ära visata veel ei tihkaks. Mul on ühe pesumasina kasutusaeg olnud vähemalt 10a keskmiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käis parandaja ja ütles, et tiivik mis trumlit ringi ajab on katki ja parandus 150 euri. See teadmine maksis mulle 30 euri ja nüüd lähen uut masinat ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just tahtsin öelda, et parandada tasub just ÜLE 10-15 aasta vanuseid masinaid (sedagi pigem siis, kui keegi tuttav oskab). Need on veel kvaliteetselt tehtud ja ilma nende udupeenete elektroonikablokkideta, mis aina katki lähevad. Tänapäeva masin tuleb kohe ostagi selle mõttega, et kui katki, siis pigem uus. Siingi juttu olnud sellest monopoolsest parandusfirmast, kes suisa petab kliente (mõnekümnesendise vidina asemel valetatakse et varuosa maksab sada eurot).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käis parandaja ja ütles, et tiivik mis trumlit ringi ajab on katki ja parandus 150 euri. See teadmine maksis mulle 30 euri ja nüüd lähen uut masinat ostma.

Mis sa sellest veast siis lasid tuvastada, kui nüüd uut masinat lähed ostma? Mõtetult kulutatud 30 €.
150€ on ju odavam, kui uus masin.Pole isegi pool hinda kvaliteetse masina hinnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk pesumasin- parandada v osta uus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.