Esileht Kodunurk Pesumasin/pesumasin-kuivati

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Pesumasin/pesumasin-kuivati

Postitas:
Kägu

Te olete nii virgad inimesed. Meil on peres kõik nii laisad. Ilma kuivatita elades juhtus nii et pesu jäi õue pleekima või vihma kätte, kui polnud hingega asja kallal. Nüüd on mul kuivati. Sellega on halb see, et pesu ununeb masinasse ja läheb haisema. Tuleb uuesti pesta. Kui ununeb kuivatisse, läheb kortsu. Siis petan kuivatit ühe märja käterätiga lisaks ja lasen nii masinatäie uuesti sirgeks. Meil on peres 3 pesupesijat. Mina ja 2 teismelist. See on küll hea, et saab järjest pesta ja kuivatada, kui kõik otsustasid pesudega tegeleda. Kõiki asju me siiski kuivatisse ei pane. Need lähevad lühikeseks. Kuivatame osa asju toas. Aga peale kuivamist saab need kuivad asjad jällegi sirgemaks ja pehmemaks lasta kuivatis. Pettes jälle kuivatit ühe niiske asjaga. Triikida ei viitsi me keegi.

Kõlab nagu mingid ullikesed

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui need elektrihinnad veel nii laes ei olnud ja esimese kuivati ostsime, siis minu elektriarve suurenes nii vähe, et ma seda ei märganudki (18€ asemel 21€). Praegu muidugi on arve vähemalt poole suurem, sest elu on selline. Kuivatame peaaegu iga päev midagi kuivatis, sest lastega peres on pesupesemine igapäevatöö. Kuivati energiaklass oli tookord A, uus masin on A++. Minu jaoks ei ole see koht kust kokku hoida, sest säästan nii palju aega, ruumi ja natuke triikrauale kulunud elektrit, mis varem kulus pesutriikimisele ja restile laotamisele. Meie hoiame kokku näiteks sellisest kohast, et ei kasuta üldse vannitoas põrandakütet, tundub mõttetu maksta sooja põranda eest vannitoas, kui selles ruumis veedame tegelikult kõige vähem aega ning see ei muuda mu elu kvaliteeti mitte kuidagi paremaks. Lisaks see elektriga kütmine ka oluliselt kulukam kui pesu kuivatamine kuivatis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin nüüd alles hiljuti uue Beko kuivatiga 2in1 masina. Minu elus esimene.

Kuivatab ilusti küll. Kui valida triikimiskuivus, siis kortsu ei jää aga minu jaoks suur pettumus oli, et ei ole eraldi programmi lihtsalt kuivatamiseks. Ongi vaid sellised, mis kohe pesu pesemisele, kuivatuse kohe samas otsa lisavad.

On ka mingi bloothi võumalus. Seda proovinud veel pole. Ehk sealt saab ise mingeid oma programme lisada ka kuivatusele!?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin nüüd alles hiljuti uue Beko kuivatiga 2in1 masina. Minu elus esimene.

Kuivatab ilusti küll. Kui valida triikimiskuivus, siis kortsu ei jää aga minu jaoks suur pettumus oli, et ei ole eraldi programmi lihtsalt kuivatamiseks. Ongi vaid sellised, mis kohe pesu pesemisele, kuivatuse kohe samas otsa lisavad.

On ka mingi bloothi võumalus. Seda proovinud veel pole. Ehk sealt saab ise mingeid oma programme lisada ka kuivatusele!?

Hmm, Samsungi 2ühes masinal on küll eraldi kuivatused valida. Ma ei kasutagi sellist varianti, et pesule koha kuivatus otsa. Enamasti kui pesuprogramm lõpetab siis nt mingid asjad võtan välja enne kui ülejäänule kuivatiprogrammi panen. Valikus on erinevaid kuivatusreziime nii puuvillale kui sünteetikale, ise valin kuivatuse aja jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Pesumasin/pesumasin-kuivati