Esileht Kodunurk pesumasin

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: pesumasin

Postitas:

tere…mul siis selline küsinud et kui ma olen ostnud pesumasina(kasutatud), ja mullle väideti enne ostu et on korras ja töötab…et müüa proovis ise selle järgi ja kõik on ok…aga kui siis koju viisin tuli hoopis välja et see ei vasta sellele mida võiseti…ei olnud korras..pesumasin ajas alt velle välja, käima panned tuli kärsahaisu..ja siiis müüa väidab mulle et see kõik on transpordi viga…aga nii paju kui mina tean siis see ei ole nii, pesumasinat võib igas asendis transpõrtida..aga on ju ka selline asi et igat kaupa saab 14päeva tagastada..kas keegi oskab selle kohta nõu mulle anda??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ostsid masina äriisikult siis jah 14 päeva t¨eki alusel.

Transpordiga võis ta loomulikult viga saada, kui ta ei olnud korralikult kinnitatud ja sõideti rallit või sihiti igat tee auku.

Eraisiku puhul, kui kokkulepet ei saavuta siis suht sinna paika ta jääbki, kuna tõesta ära et sa transpordiga viga ei teinud.

Ning üldiselt transporditakse ka pesumasinaid püstises asendis, pole ma ühtegi töömeest(ka poe omi) näinud, et suured kodumasinad pannakse külili autosse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesumasina transportimisel kasutatakse transpordi polte, mis ei lase trumlil liikuda. Pesumasinat ei saa igas asendis transportida. Saab küllili ja püsti.Kui ostsid eraisiku käest siis ei ole karantiid.Sa pead arvestama sellega, et toode on kasutatud ja su ome vastutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

transpordi ajal peavad jah puksid külge keeratud olema.
Muidu võib kurjalt kätte maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

transport oli poe poolt….siis ei saa ju mina selles süüdi olla et valest tpansporditi…transpordi asendi all mõtlesin et kas selili või siis püst..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

misasja ta alt välja ajas? võiseti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk pesumasin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.