Esileht Kodunurk pesumasina ostmine

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: pesumasina ostmine

Postitas:
Kägu

Pesumasin läks ootamatult katki ja nüüd hea nõu kallis – missugust uut osta? Ei tunne uuemaid müügilolevaid mudeleid.

Kas pesumasin koos kuivatiga oleks hea? Kuna vannitoas ei ole ruumi kahe suure masina jaoks, siis eraldi kuivati sinna ei mahu. Seega otsin 2 in 1 masinat. Miskipärast tundub, et selliseid laidetakse, mis põhjusel täpsemalt?

Missugused lisafunktsioonid on teie jaoks olulised? Ebemefilter, midagi veel? Ja vastupidavus muidugi ka. Hisense tundub soodsama hinnaga, aga on ta ka piisavalt asjalik?

Aitäh 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eraldi kuivatiga saad tõsta pesumasinatäie pesu kuivatisse ja kohe uue laari pesema panna. 2in1 masinaga võid pesta näiteks 10 kg pesu, kuid kuivatada saad ainult 6 kg. Ja kuivatamine võtab väga kaua aega.

Väikeses ruumis siiski valikut ei ole, seega parem kui mitte midagi. Peab siis rohkem ette planeerima pesu pesemise, et saaks sama suure koguse kohe kuivatama jätta, või et osa panna ikkagi restile kuivama.

Mulle meeldib näiteks kõige rohkem aurutusfunktsioon, ilma selleta enam pesumasinat osta ei tahaks.

Kuivatustehnoloogia on oluline vaadata. Soojuspump on säästlikum kui kondenseeriv.

Hisense pesumasinaga endal kogemust ei ole. Aga näiteks külmiku kohta ühtegi halba sõna öelda ei ole. Kui hind on palju soodsam, siis tasub ehk see risk ära. Ega muude tootjatega ka kindel ei saa olla, et mingit defekti vms ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesumasina ja kuivati saab ka üksteise peale panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on AEG soojuspumba tehnoloogiaga 2in1 masin. Väga rahul olen. Kõige rohkem kasutan nonstop programmi (peseb ja kuivatab järjest). Kuna meil lapsi peres enam ei ole, siis kahe täiskasvanu vajadused katab selline ühendmasin väga hästi ära.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesumasina ja kuivati saab ka üksteise peale panna.

Meil kahjuks ei saa, kuna pesumasina kohal on juba boiler.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on AEG soojuspumba tehnoloogiaga 2in1 masin. Väga rahul olen. Kõige rohkem kasutan nonstop programmi (peseb ja kuivatab järjest). Kuna meil lapsi peres enam ei ole, siis kahe täiskasvanu vajadused katab selline ühendmasin väga hästi ära.

+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul LG 2in1, kasutan päris tihti wifit lisaprogrammide allalaadimiseks.

Kuivatust kasutan peamiselt vaid voodipesud+rätikud ühes tsüklis – ei viitsi neid kuskile kuivama laotada ega riputada.

Muude riietega kuivatud ei kasuta, ikkagi kõrvetab kangast ja riide eluiga muutub lühemaks. Lisaks elektrikulu (kuigi mu puhul pole see argument miks ei kasuta) – lihtsalt ei näe vajadust ja ei viitsi riideid sorteerida – kergem kõik pesurestile laduda. Talviti tuba õnneks soe, et kuivab pesu niisama ka ära – väikeses korteris või kuskil võib küll kuivati argument olla, et liiga niiskeks-rõskeks läheb ja kuivatusruumi pole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastal 2008 ostsin 2in1 ja kuivatust olen seni kasutanud 2x: esimene kord prooviks ja siis mingi hetk oli kiire. Ei näe mõtet 2in1 masinal.
Enam väikseid lapsi pole ja majapidamises ruumi piisavalt siis jääb ikka kuivatamine kas restil või õues. Isegi triikida viitsin.
Aga endal samuti ees uue eestlaetava ostmine, vanal annab laager häälekalt teada, et ta varsti kooleb. Ei otsigi enam mingit röögatut 10kg korraga pesevat masinat, piisab ka mingist 7kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on aasta vana Beko 2in1. Kuivati funktsiooni kasutan harva, kuna minu arust jääb pesu liiga kortsu. Isegi kui triikimiskuiva funktsiooni valin. Voodipesu küll vähemalt. Froteerätikud mitte.

Sellega nõustun ka, et üsna kaua aega võtab see pesu ja kuivatus kohe otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On Samsungi 2 ühes pesumasin-kuivati ja olen rahul. Kõiki asju kapikuivaks kuivatada ei soovi aga kõik vajadused katab kenasti. Rätikud ja voodipesud kuivatan kuivatis, saan pehmed ja ebemevabad asjad. Kassikarvad klopib ka kenasti välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ostsime paar aastat tagasi korterisse AEG pesumasin-kuivati (mitte mingi kõige edevama variandi, hind oli pigem ca 600, max 700 eurot) ja minu jaoks väga hea ost. Mul oli oluline, et saaksin suure voodipesu kuivatisse panna, seega 10 kg pesu / 7 kg kuivatust. Nagu siin ka keegi eespool mainis, siis kuivatan peamiselt voodipesu, väga harva riideid. Enamus riideid ei lubagi kuivatit.

Vanemate koju jõudis mingi Beko 2in1 mudel, aga mulle tundub, et see kulutab kuivatades rohkem kangast kui meie AEG. Vähemalt äsja ostetud voodipesu kaotas värvi silmnähtavalt juba esimese kuivatamisega.

Ma ei tea, kui kiiresti tavaline kuivati kuivatab, aga ma olen voodipesu saanud 2 tunniga triikimiskuivaks. Pole nagu nii üüratult pikk aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovisin suurema trumliga pesumasinat, 9-10 kg on paras. Seda põhjusel, et saaks pesta ka vooditekke ja teisi suuremaid asju. Kui igapäevapesu palju ei teki, siis alati on võimalik pisut koguda ja siis korraga pesta suurem kogus. Aga kui masin ise ongi väike, siis seal suuremaid asju pesta ei saagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul ka 2in1. kuivatit kasutan vaid voodipesu ja käterätikute poolkuivaks kuivatamiseks, muud riided kortsutab ära ja mingid asjad on ka kokku tõmmanud. käterätid ja voodipesu käivad 30-60 minutit kuivatis, lähevad mõnusalt pehmeks ja korjab ka kassikarvad kokku. ostsin kuivatiga variandi, sest sellega on hea vahel patju kuivatada, ei pea keemilisse vedama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib näiteks kõige rohkem aurutusfunktsioon, ilma selleta enam pesumasinat osta ei tahaks.

Mis juhtudel sa seda kasutad? On meie masinalgi olemas, seni pole proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis juhtudel sa seda kasutad? On meie masinalgi olemas, seni pole proovinud.

Padjad, tekid, pehmed mänguasjad. Teksad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ka AEG 2in1 kuivatiga kõige nö. parem mudel.
Korteris väikelastega parim valik! Sorteerin pesu Kallaxi korvidesse ja üks korv on täpselt 1 masinatäis, mida pesta-kuivatada saab, nii et hea kohe arvestada. Kasutan kuivatit igapäevaselt, tavaliselt pesu õhtul sisse ja hommikuks on pestud+kuivatatud. Maksimaalselt olen päevas pesnud 3 tiiru pesu. Samuti mahuvad terve majapidamise voodipesud korraga pesema. Üleriided, suured tekid, padjad, madratsikatted, jalanõud, kašmiir jne. – igale asjale on režiimid olemas ja samuti armastan mina ka aurufunktsiooni. Kuna ma pesu regulaarselt triikida ei jõua, siis aurutan seal tavaliselt näiteks kleidid läbi enne üritust. Või värskendan pehmeid mänguasju jne.

Olulised parameetrid masina valikul:
– ebemefiltri olemasolu
– aurufunktsioon
– soojuspumbaga kuivati
– pesu kogused

Ise unistasin veel ka automaatsest dosaatorist, aga no Miele jäi siiski liiga kalliks ning see kuivati ei olnud soojuspumbaga.

(Enne oli LG kuivatiga pesumasin, muidu tore, aga vahetasingi välja ebemefiltri puudumise tõttu)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pesumasin Bosch series 8, ülimalt rahul olen. Pöördeid kuni 1600 ja väga vaikne on. Meeldib, et trummel on seest valgustusega ( samuti kuivati bosch home professional ) ja masinal on 15min kiirpesuprogramm ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin kirjutavad, et jääb kortsu, siis asi on selles, et trummel väike või panete liiga palju pesu korraga kuivama. Minu jaoks 2in1 suurim miinus ongi see, et saab vähem kuivatada kui pesta. Kui võrdlen enda Beko 9kg mahuta at pesumasinat ja 9kg kuivatit, siis kuivati trummel suurem ehk pesul rohkem ruumi ringi liikuda, mis tähendab, et kuivab kiiremini ja läheb vähem kortsu ka. Mõõdult suuremate asjade kuivatamiseks on targem panna kuivatisse veidi vähem, siis jäävd sirgemad. Väiksemate asjadega, nagu seljariided, pole nii suurt vahet. Kuivatan peaaegu kõiki asju kuivatis, kuna see säästab mind nii pesu riputamisest kui ka (enamasti) triikimisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis juhtudel sa seda kasutad? On meie masinalgi olemas, seni pole proovinud.

Padjad, tekid, pehmed mänguasjad. Teksad.

vabandust, aga miks peaks eelnimetatud asju aurutama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk pesumasina ostmine