Esileht Kodunurk pesumasina puhastamine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: pesumasina puhastamine

Postitas:

Kas keegi on puhastanud pesumasinat äädikaga?
Ma olen kuulnud, et kõige parem on , et valada pool pudelit äädikat pesuvahendi sahtlisse ja panna masin täisvõimsusel ja max kraadidel tööle, aga kas siis peab pärast pesumasina tagant ka mingit asja puhastama, et nagu katlakivi või see sodi koguneb ju kuskile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äädikat ei ole julgenud katsetada, kuna see võib tihenditele ja kummiosadele halvasti mõjuda. olen teinud katlakivi eemaldaja või sidrunihappega. pärast olen alt sõela puhastanud ka, erilisi kamakaid pole küll leidnud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummist osadele mõjub äädikas küll samamoodi, kui sidrunihape.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud poes müüdava katlakivieemaldajaga. Mingi Eesti oma. Valan pudelitäie otse trumlisse ja panen kõrge temperatuuriga tööle. Peakski seda varsti jälle tegema…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 11:50; 14.03 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mitmeid kordi äädikaga puhastanud justnimelt kodumasinate parandaja soovitusel.
Nimelt teen mina nii- panen masina pika programmiga tühjalt tööle, kui kuulen, et vesi masinas, tõmban vooluvõrgust välja, ootan kuni uks avaneb, valan äädika masinasse. Masin taas vooluvõrku ja tööle.
Toimib väga kenasti ja pole mõtet osta neid kõiksugu kalleid ja otstarbetuid vahendeid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen mitmeid kordi äädikaga puhastanud justnimelt kodumasinate parandaja soovitusel.[/tsitaat]
Sama siin.
Lisaks jäävad ju need calgonitid ja asjad ka riiete sisse :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju te äädikat korraga valate ja kui sageli masinat niimoodi puhastate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule just ütles pesumasinate parandaja, et äädikat mitte kasutada. See ei ole hea tihenditele. Sidrunihape pidavat natukene teisiti mõjuma, kuid sama puhastavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pool pudelit äädikat on minu arust natukene liiast. väga väike kogus äädikat, mis on veega lahjendatud, mõjub juba hästi. ise olen loputussahtlisse pannud veega pooleks äädika (mis pole isegi mitte poolt väikest äädika pudelit) ja siis masina tühjalt maksimum temperatuuriga tööle. seda teen ka 2-3 korda aastas.
vahel värvilist pesu pestes olen kah sortsu äädikaga vett loputussahtlisse lisanud. äädikas mõjub värvidele ergastavalt ning samas ka veepehmendajana. kuna vesi on väga kare, siis ilma veepehmendajata ma siin pesta ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen mitmeid kordi äädikaga puhastanud justnimelt kodumasinate parandaja soovitusel.
Nimelt teen mina nii- panen masina pika programmiga tühjalt tööle, kui kuulen, et vesi masinas, tõmban vooluvõrgust välja, ootan kuni uks avaneb, valan äädika masinasse. Masin taas vooluvõrku ja tööle.
Toimib väga kenasti ja pole mõtet osta neid kõiksugu kalleid ja otstarbetuid vahendeid![/tsitaat]

Orto vms Eesti vahend ei ole eriline keemia ja hinna poolest on ka äädikaga võrreldav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 11:50; 14.03 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen mitmeid kordi äädikaga puhastanud justnimelt kodumasinate parandaja soovitusel. [/tsitaat]

Taas leidub mõni, kes usub, et töömees annab soovitusi, mis tema leiva laualt võtavad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk pesumasina puhastamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.