Esileht Kodunurk Pesumasina trummel jäi kinni

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pesumasina trummel jäi kinni

Postitas:
Kägu

Panin oma pealtlaetava pesumasina nii tööle, et unustasin trummli luugi sulgeda…. kaan peale ning masin tööle …ja oh imet.. masin tegi koledat häält ja kui taipasin milles asi, oli juba hilja 🙂 trummel on nüüd kinni kiilunud ja … :D:D:D oskab keegi öelda, kas ma trummli saaks ise kuidagi jälle liikuma ilma remondimehe abita :D:D:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Pesumasina trummel jäi kinni

siin pole muud kui uus masin,omal sellega juba kogemus olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vana teema üles. Mul juhtus täna täpselt sama asi. Kas tõesti uus masin vaja osta? Kuidas pesud kätte saan?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vana teema üles. Mul juhtus täna täpselt sama asi. Kas tõesti uus masin vaja osta? Kuidas pesud kätte saan?[/tsitaat]

Uue pesu pead ka ostma :)) Aga tegelikult, kas sul meest pole käepärast? Minu mees harutaks ta ilmselt mingi valemiga lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi oli mul ka mingi vana pealtlaetav loksutaja ja hajameelsusest tegin sama. Kuidagi nõksutasin ja logistasin. Lõpuks sain lahti ja masin töötas veel mitu head aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees olemas, eks õhtul hakkab vaatama… lihtsalt uuringi, et kas on üldse lahtiharutatav probleem või on masin õhtal..

Mul trummel ikka täiesti kiilunud, absoluutselt ei liigu, et veidikenegi nõksutada. Pesud ju ka sees rasked, ma ei tea kas ta vett jõudis sisse võtta, sain üsna ruttu jaole, sest koledad kolksud käisid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Kodunurk Pesumasina trummel jäi kinni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.