Esileht Kodunurk Pesumasina uks ei tule lahti

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Pesumasina uks ei tule lahti

Postitas:

Kas seda võib kasutada või rikub masina ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 10:01; 16.06 11:00; 17.06 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda võib kasutada või rikub masina ära?

Jah, võib. Just proovisin seda oma masina lukukeelt, see ongi lihtsalt vedruga keel. Nii peaks avanema küll.
Aga see teda muidugi ei remondi.

Proovi ka eelpoolmainitud restarti ja kui see ei toimi, siis uuesti restart + mingi kõige lühem programm uuesti (a`la tsenrtifuug 15min) ja vaata, kas siis teeb lahti või mitte.
Kontrolli ka, kas uks on vaba, so. pisut loksub ees, nii vähe või palju, kui tihend seda võimaldab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud juba 3. programmiga. Kõik ilus kuni peaaegu lõpuni, kui on jäänud veel paar minutit lõpuni, siis viskab ette 8 min ja jääb seisma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 10:01; 16.06 11:00; 17.06 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Programmikell on siis tuksis, mitte uks iseenesest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal masinal peaks olema kang või lüliti (üldisel all ääres, kus on see ärakeeratav punn vee välja laskmiseks), mis avab ukse. Loe oma masina lasutusjuhendit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nööriga on füüsiliselt ukse avamine, endal link katki ja kasutangi masinat nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seisis paar tundi ja kui uuesti katsuma läksin, siis lasi lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 10:01; 16.06 11:00; 17.06 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks hästi vana masin tegi sellist trikki, kui ma mitu masinatäit järjest pesin. Sellega oligi nii, et kunagi ei tohtinud enne paari tundi uut masinatäit pessu panna, siis ei pumbanud viimast vett välja ega hakanud tsentrifuugima, ukse hoidis ka lukus.
Paar-kolm tundi vahet, siis töötas korralikult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa oma masinal ust lahti, kui programm on pooleli jäänud – siis panen kõige lühema, veeväljalaskmisprogrammi peale, ja kahe minuti pärast laseb lahti teha. Ilmselt pole sellest küll kasu, kui programmis viga on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Pesumasina uks ei tule lahti