Esileht Kodunurk Pesumasinad koos kuivatiga

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Pesumasinad koos kuivatiga

Postitas:

On tekkinud vajadus soetada uus pesumasin ja silma on jäänud kuivatiga variandid. Palun kiidke-laidke, kellel on selliseid. Mul on silma jäänud sellised
Samsungi oma või
LG oma

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 18:50; 08.12 21:22; 08.12 22:25; 12.12 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Ma ei hakka kindlasti igapäevast pesu kuivatis kuivatama. Selle eesmärk oleks voodipesu ja saunalinad jms. Mul on kuivati kogemus olemas ja igapäevast pesu ma sellega ei soovi rikkuda. Ükskõik mis programmi kuivatades venis ja tuhmus kangas palju kiiremini kui restil kuivades

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 18:50; 08.12 21:22; 08.12 22:25; 12.12 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on küll mitte täpselt sama, kuid väga sarnane LG mudel. vaatasin su lingilt spetsifikatsiooni üle ja esmapilgul ei suutnud mingit erinevaust tuvastada.

ostetud ca aasta tagasi, siiamaani olen rahul, töötab laitmatult. eriti meeldib mulle see auruga värskenduse programm, mida tegelikult ei ole kuigi paljudel masinatel. nt reisilt tulles hea sisse visata need riided, mis olid küll kaasas, aga mida ma ei kandnud ehk siis pesta poleks vaja, samas on kohvris ikkagi kortsu läinud ja lõhn ei ole ka värske (no olenevalt riigist, kus käisid, eks).

kui midagi konkreetset teada tahad, küsi. ma ikka kuivatan peale rätikute muid asju ka, eriti just seda pisikest pudi-padi, mille kuivama panek muidu hullult aega võtaks, nagu sokid ja laste aluspesu. eks oleme ikka ka muid riideid kuivatanud, nt kui ilm väga niiske on või kui mõnel pubekal kiiresti just seda pesemata asja vaja on. saab madalamat temperatuuri valida, nii et midagi ära rikkunud ei ole.

aga kõige rohkem meeldib mulle, see, et masin on äärmiselt vaikne (iseenesest ei olnud see minu jaoks üldse oluline).

keegi mainis siin, et ei saa kuiva pesu niipea kätte. viis tundi kulub ainult siis, kui pesed max kogust voodilinu vms 60 või 90 kraadiga ja siis tahad päris kuivaks kuivatada. tavalise masinatäie peale kulub pigem alla kolme tunni. ja eks oleneb ka inimeste harjumustest, mina nt panen masina käima, kui vajadus tekib ja siis ongi see üks masinatäis ehk ma ei seisa ootel, et millal saaks uue masinatäie pesema panna. kui oled harjunud ainult nädalavahetusel pesema, siis võib tõesti ajast puudu jääda, kui tahta nt kolm-neli masinatäit pesta ja kuivatada. aga viis tundi on liialdus. tõsi, keegi kunagi siin kirjutas, et koos kuivatusega kestab programm 8 tundi, aga selgus, et ta oli arvestanud sinna sisse selle kuus tundi, mis masin kuivatatud pesu pööritab, et see masinas seistes kortsu ei läheks.

vaatasin järgi, mul on see LG FH4U2TDH1N, aga uued mudelid tulevad neil minimaalsete muudatustega väga tihti, nii et seda enam ei toodetagi. selle masina suur eelis minu jaoks oli väike veekulu teistega võrreldes. mulle ei meeldinud mõte kümnete liitrite puhta vee kanalisatsiooni laskmisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 21:38; 12.12 00:04; 16.12 13:51; 16.12 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poes soovitati ka pigem LG-d. Aga hea on kuulda, et sellega ollakse rahul. Mõned aastad tagasi räägiti, et need 2in1 ei kõlba kuskile, aga müüja ka ütles, et nüüd ostetakse neid väga palju. Ning seda auru asja rääkis ka. Aitäh, kes infot jaganud/jagavad! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 18:50; 08.12 21:22; 08.12 22:25; 12.12 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Senimaani jah paljud laidavad, kuid mina ei saanud kahte masinat paigaldada ning olen juba kaks aastat 2in1 masinaga väga rahul. Eks igal masinal on oma trikke, millega tuleb algul tuttavaks saada. Endal mul Ariston Hotpoint, mahutab väga palju, ajakulu on erinev sõltuvalt valitud programmidest ning elu lill. Tõsi, kõike ei saa masinas kuivatada, kuid mis probleem see ka on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 12:40; 16.12 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiitke. Laitke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on olnud LG kuivatiga masin 1,5 kuud. Õhuke masin – sügavus 45 cm, peseb 7 kg ja kuivatab 4. Olen kuivatunud ka põhiliselt voodipesu ja saunalinu. Riietel vaatan alati pingsalt märke, kas võib kuivatit kasutada. Vähe on isegi neid puuvillaseid riietusesemeid, mida võib kuivatis kuivatada, muust materjalist rääkimata. Kuivatamisfunktsioon ajab kuidagi asja ära. Valida saab kas kuivatab 30 min, 60 min või 2 tundi. Peale kahe tunnise kuivatustsükli lõppu ei ole voodipesu ja saunalinad ühtlaselt kuivad, esineb niiskemaid laike. Köögirätikud on ikka päris kortsus, kui peale kuivatamist masinast välja tulevad ja ma kindlasti ei topi liiga palju esemeid masinasse. Sama kuivatustulemus oli ka 20 aastat tagasi ostetud Hooveri kuivatiga pesumasinal. LG masina kiituseks võin öelda, et on vaikne ja ei liigu mööda vannituba ringi. Pesutulemus on OK ja riided ka väga kortsus ei ole.

Meie LG-l on kaks pikka auruga pesuprogrammi: beebi riiete pesu ja allergeenide vastane pesu. Ma ei ole siiani aru saanud, kuidas seda lühiajalist riiete auruga värskendamise programmi käivitada. Võib-olla LG õhukesel masinal seda ei olegi.

Samsungi masinat ei ostaks ma enam mitte kunagi. Hooveri ja LG vahepealsel ajal oli 10 aastat Samsungi silver nano tehnoloogiaga tavaline 45 cm sügavune pesumasin. Samsung hüppas jubedalt mööda vannituba ringi, hoolimata pidevast jalgade reguleerimisest. Ukse tihendid olid jagatud väikesteks kambriteks ja sinna kogunes rohekas-hallikas löga, mida oli vaja iga nädal vatitikuga välja koukida. See sama löga oli ka trumli ja masina seina vahel, aga seda ei saanud kätte. Triiksärkide varrukad olid peale pesu kortsu plisseeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Brandt. Kuivatamist kasutan haruharva ainult voodipesu jaoks. Aega võtab küll, tõesti, ja pesu jääb väga kortsu hiljem. Lisaks otse kuivatist võttes pole pesu kunagi ikkagi päris paberkuiv, ikka tuleb esiteks laiali laotada ja veidi “tahkuda” lasta. Nii et selle asja mõte on jah pigem see, et vajadusel saab kasutada, aga igapäevaselt ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et ma vist olen kiiksuga, aga mina panen absoluutselt kõik asjad kuivatisse ning mingit kahju pole sellest märganud. Kõik asjad on kuivatist tulles ilusad, täiesti kuivad ja mitte kortsus. Aga meil pole 2:1 masin, vaid eraldi ja mingid tööstuslikud masinad, äkki see mõjutab, ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 13:11; 16.12 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on LG 2in1 8/5kg. Olen väga rahul.
Tsükkel koos kuivatamisega on u 2.50, aga mind üldse ei häiri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Ma ei hakka kindlasti igapäevast pesu kuivatis kuivatama. Selle eesmärk oleks voodipesu ja saunalinad jms. Mul on kuivati kogemus olemas ja igapäevast pesu ma sellega ei soovi rikkuda. Ükskõik mis programmi kuivatades venis ja tuhmus kangas palju kiiremini kui restil kuivades

Ma olen meesterahvas ja isegi mina tean seda, et selliseid rõivaid nagu triiksärgid jm. ei kannata tegelikult kuivatiga kuivatada. Nii et jah, kuivati on eelkõige voodipesu ja rätikute jaoks. Rätikud klopib ka ilusti pehmeks.
Kuivatil on erinevad tsüklid sõltuvalt sellest kui kuivaks soovid saada ja need linadele mõeldud tsüklid on tõesti pikad, nii et pesu + kuivatus võid arvestada 5-6h. Aga kui seda 1x nädalas teha, siis ei ole mingi probleem. Eraldi kuivatit selle ühe masinatäie pärast ei ole ka mõtet osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti off-topic, aga ma olen nii pettunud ja kurb praegu, et sa, jimmy, oled mees 🙁

olin kogu aeg mõelnud, et mõnus asjalik naine, jagab üht ja teist teemat. ma isegi ei kahtlustanud, et sa mees võiksid olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 21:38; 12.12 00:04; 16.12 13:51; 16.12 23:22;
To report this post you need to login first.

Mul on see:
http://www.rde.ee/products/ee/219/57534/sort/1/filter/0_0_222_0/F2J6HM0W-pesumasin.html
Ja väga rahul olen. Panen ööseks pesu koos kuivatustsükliga pesema, ning hommikul korjan puhtad kuivad hästi lõhnavad riided masinast välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see pesuprogrammi pikkus oleneb ka sellest, kui must pesu on. Meil on mitu päeva kandmiseks peres vaid teksapüksid ja üleriided. Ihupesu, sokid, särgid lähevad igal õhtu mustapesukasti. Neid pesen kiirpesu programmiga. Saunalinasid pesen kord nädalas, kui on korralikult pärast kasutamist kuivama pandud, voodipesu pesen vaid pikema programmiga.
Aga masin sai tellitud ja ootan nüüd kulleri kõnet 🙂 Valituks jäi see LG F4J6TG0W

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 18:50; 08.12 21:22; 08.12 22:25; 12.12 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on electrolux 2 in 1. väga rahul. peseb 9kg ja kuivatab 6kg. kuivatan ainult voodipesu ja saunalinu. pesemine ja kuivatamine võtab 3h. ükskord ma panin kuivatisse kogemata oma triiksärgi ning enam ei saa seda särki kanda 😀 2 numbrit väiksem nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on electrolux 2 in 1. väga rahul. peseb 9kg ja kuivatab 6kg. kuivatan ainult voodipesu ja saunalinu. pesemine ja kuivatamine võtab 3h. ükskord ma panin kuivatisse kogemata oma triiksärgi ning enam ei saa seda särki kanda ???? 2 numbrit väiksem nüüd.

Tekib küsimus, miks sa oled rahul masinaga, mis särgi kaks numbrit väiksemaks kortsutab?

Oma masinaga leidsin katsetades mõned nipid.
Esiteks ei tohi masinat täis laadida, vaid kuivatada tuleb korraga väiksem kogus. Kui kuivatab kortsu, siis veel väiksem kogus. Proovige, te võite üllatuda.
Teiseks, kui tegu pole just froteerätikute või tavaliste t-särkidega, siis tuleks kuivatuseks valida sünteetilise pesu kuivatusrežiim, mis töötab madalamal kuumusel.
Kolmandaks, ei tasu määrata päris kuivaks kuivatamist, vaid nt triikimisvalmiks. See on ka kuiv, aga masinast välja võttes saab veel natuke siluda.

Ma ei kuivata masinas sukkpükse ja spordirõivaid. Ülejäänud pesu kõike ning see on sile ja pehme, väikeste eranditega. Ehk et mõnda asja on vaja siiski ka triikida pärast.

Mul on Ariston Hotpoint, pesumasin 11 kg, kuivatus 7 kg. Neljaliikmelises peres täitsa paras maht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 12:40; 16.12 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti off-topic, aga ma olen nii pettunud ja kurb praegu, et sa, jimmy, oled mees ????

olin kogu aeg mõelnud, et mõnus asjalik naine, jagab üht ja teist teemat. ma isegi ei kahtlustanud, et sa mees võiksid olla.

tundud nii petetuna… 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on electrolux 2 in 1. väga rahul. peseb 9kg ja kuivatab 6kg. kuivatan ainult voodipesu ja saunalinu. pesemine ja kuivatamine võtab 3h. ükskord ma panin kuivatisse kogemata oma triiksärgi ning enam ei saa seda särki kanda ???? 2 numbrit väiksem nüüd.

Tekib küsimus, miks sa oled rahul masinaga, mis särgi kaks numbrit väiksemaks kortsutab?

kui inimene kirjutab, et pani kogemata triiksärgi kuivatisse, siis milles masin süüdi on? masinaga võib ju ikka rahul olla, tema kuivatab neid asju ja sellisel temperatuuril, nagu kasutaja määrab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 21:38; 12.12 00:04; 16.12 13:51; 16.12 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui inimene kirjutab, et pani kogemata triiksärgi kuivatisse, siis milles masin süüdi on? masinaga võib ju ikka rahul olla, tema kuivatab neid asju ja sellisel temperatuuril, nagu kasutaja määrab.

Meie kuivati näiteks ei tee triiksärki väiksemaks, misiganes programmi ma ka ei valiks. Seega võib öelda küll, et on masinas pettunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 13:11; 16.12 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui inimene kirjutab, et pani kogemata triiksärgi kuivatisse, siis milles masin süüdi on? masinaga võib ju ikka rahul olla, tema kuivatab neid asju ja sellisel temperatuuril, nagu kasutaja määrab.

Meie kuivati näiteks ei tee triiksärki väiksemaks, misiganes programmi ma ka ei valiks. Seega võib öelda küll, et on masinas pettunud.

küll ta teeb ka, oleneb ikka programmist ja särgi materjalist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 21:38; 12.12 00:04; 16.12 13:51; 16.12 23:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk Pesumasinad koos kuivatiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.