Esileht Kodunurk Pesupesemisest veel

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Pesupesemisest veel

Postitas:

Ei tea, ehk see küsimus juba siit läbi käinud. Aga, kui kirjust materjalist pluusi, või must-valge-kollane triibulisel riideesemel loeb, et pesta samavärviliste riietega koos. Millised on need samavärvi riided? Kas kõik peavad kirjud olema, või kuidas te valite neid riideid. Moni on nii kallis riide-ese, et ei julge teistega kokku pannagi.
Või siis rohe-valget värvi mul üks pluus. Kas pesta rohelistega, valgetega või ainult valgetega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen kõik pastellid kokku, kui mõne asja juures olen ebakindlam, kasutan pesukotti. Tavaliselt jagan pesu kolmeks: tumedad, pastellid, valged. Vahel,mkui epsu vähem ja tuju viletsam, panen valged ja pastellid kokku. Kui mõne asja puhul tean, et annab värvi, pesen seda eraldi või koos samavärviliste (ja enam-vähem sama tumedusastmega) riietega. Nt teksad eraldi, eredamat punast värvi esemed eraldi või mõni odavam kalts, mis annab värvi. Üksvahe pesin valgeid eraldi, mõjus hästi küll, aga vahel panen valged asjad pastellidega kokku, ei ole ka veel hullu juhtunud. Mõne õrnema või erksama asja panen vahel pesukotti, et ta teisi kahvatumaid ei värviks. Mingeid kollase-mustamummulise ja rohelise-valgemummulisi jms ma küll teistest eraldama ei hakkaks, kui see must ei kannataks kollastega koos pesta, siis oleks see megavilets pluus ju, mida ei saa ka välistada. Ehk siis esimese pesu võiks teha ettevaatlikumalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kodunurk Pesupesemisest veel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.