Esileht Kodunurk Pesupulber Amway

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Pesupulber Amway

Postitas:

Olen aastaid kasutanud Ameay pesupulbrit (värvilistele riietele). Kahjuks on juba pikemat aega sellel tarneraskused vms ja ei ole leidnud võrdväärset pesupulbrit. Sonett on küll veidi sarnane aga toidu plekke maha ikka ei võta (Amwayga sain isegi rasvaplekid välja). Kas oskate soovitada mis oleks Amwayga veel võrdväärne? Arielid jms ei sobi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:09; 11.01 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin just järgi, et amways hetkel täiesti saadaval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 19:10; 06.01 23:27; 07.01 21:33; 09.01 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu arust on amway mingi multilevel marketing skeem.

Ise kasutan mayeri oma.

Rasvaplekid eemaldan vedela sapiseebiga, nt. Flora oma kui soovid kodumaiseid toetada.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 17:39; 03.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu arust on amway mingi multilevel marketing skeem.

Jah, mis see siia puutub? Pesupulber on neil reaalselt olemas.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 19:19; 12.01 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minirisk.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu arust on amway mingi multilevel marketing skeem.

Jah, mis see siia puutub? Pesupulber on neil reaalselt olemas.

Puutub küll teemasse, kui jutt amwayst käib.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 17:39; 03.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natukene teemaväliselt.

Kasutasin aastaid Soneti nõudepesuvahendit, et oleks öko. Öko tähendab minu jaoks seda, et kui lapsed on lohakad ja jääb toidunõude peale pisut, siis on see niiöelda söödav pesuvahend. Sonetit ei leidnud mingi aeg kusagilt, Biomarketis oli otsas, mujal ka.

Ämm kiitis ja ostis mulle Amway. On tõesti hea, Sonetist parem, aga mulle ei meeldi natukene keemiline lõhn mis paneb mind kahtlema selle vahendi ökosuses (loe: niiölda söödavus, lastesõbralikkus). Tarbin praeuse purgi lõpuni, aga järgmisega kohe ei tea.

Teab siin ehk sellest midagi rohkem.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teab siin ehk sellest midagi rohkem.

googlega leiad eestikeelse tootelehe. Kasutanud olen aastaid, sobib minu allergikutele väga hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 19:10; 06.01 23:27; 07.01 21:33; 09.01 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jubedalt haiseb, kuidas saate seda kasutada? Mulle kingiti terve 5 kg ja ma ei suuda seda tarvitada, nii jubeda tugeva lõhnaga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 16:36; 08.01 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jubedalt haiseb, kuidas saate seda kasutada? Mulle kingiti terve 5 kg ja ma ei suuda seda tarvitada, nii jubeda tugeva lõhnaga.

kasuta õiges koguses, kusjuures mina panen soovituslikust vaid pool.

kuidas sul saab 5 kg olla, need 3 kg pakkides, ilmselt pole amway

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 19:10; 06.01 23:27; 07.01 21:33; 09.01 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jubedalt haiseb, kuidas saate seda kasutada? Mulle kingiti terve 5 kg ja ma ei suuda seda tarvitada, nii jubeda tugeva lõhnaga.

Millisest pesuainest sa nüüd täpsemalt räägid? Viimasena teemaks olnud nõudepesuvahendist või?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 22:13; 12.01 00:34; 12.01 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägin pesupulbrist, olid 5 kg pakid kunagi. Ei suutnud seda tarvitada, ämm kinkis, endale ostis ka, isegi tema juures magada ei suutnud nende linade vahel, mida ta mõnda aega ikka pesi selle pulbriga, et mitte seda raisku lasta. Lõpuks läkski ikka prügikasti see 10 kg. Arieli ka ei suuda tarvitada, see ka haiseb.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 16:36; 08.01 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägin pesupulbrist, olid 5 kg pakid kunagi. Ei suutnud seda tarvitada, ämm kinkis, endale ostis ka, isegi tema juures magada ei suutnud nende linade vahel, mida ta mõnda aega ikka pesi selle pulbriga, et mitte seda raisku lasta. Lõpuks läkski ikka prügikasti see 10 kg. Arieli ka ei suuda tarvitada, see ka haiseb.

amwayd pole 5kg müüdud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 19:10; 06.01 23:27; 07.01 21:33; 09.01 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab Amway pesupulbrit kasutama, kui poes on olemas normaalsed pesupulbrid, normaalse hinnaga?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab Amway pesupulbrit kasutama, kui poes on olemas normaalsed pesupulbrid, normaalse hinnaga?

Oleks siis aga mitte ükski poesolev ei võta laste riietelt rasvaplekke ja ninavereiooksu plekke täielikult maha.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:09; 11.01 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks siis aga mitte ükski poesolev ei võta laste riietelt rasvaplekke ja ninavereiooksu plekke täielikult maha.

Olen seda kasutanud vist aastakümneid. Paned peale, hoiad minuti ja pesed masinas suvalise vahendiga. Oi kuidas mu ühel lapsel  nina verd jooksis! Ja tol  ajal ei teadnud ma mingist Amway pulbrist midagi. Tõsi, ei tea siiani 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 22:13; 12.01 00:34; 12.01 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seda kasutanud vist aastakümneid. Paned peale, hoiad minuti ja pesed masinas suvalise vahendiga.

See oleneb muidugi plekkidest, aga oskad sa öelda, kui sageli/mitme masinatäie peale uus pudel vaja osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 19:19; 12.01 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni  lapsed kodus elasid, siis  kulus  nii 3-4 kuuga pudel.
Kasutasin seda ka särkide ja jopede kraedel ja käiseotstel, tilgutasin kõikvõimalikele plekkidele, oli see siis veri või rasv või tundmatu (eriti ei mõelnud, kui nägin plekki, siis panin peale).  Veidi vaja ainult  tilgutada, et plekk märjaks saaks.
Praegu oleme mehega kahekesi, lastelaste riideid  pesen harva  ja aastaga pole veel tühjaks saanud.
Ei mõju juba läbipestud plekkidele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 22:13; 12.01 00:34; 12.01 14:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk Pesupulber Amway