Esileht Kodunurk Pesupulber, mis peseks pesu puhtaks

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Pesupulber, mis peseks pesu puhtaks

Postitas:

Kunagi kasutasin ka Arieli ja töötas hästi, pesu oli puhas ja tol ajal lõhn meeldis. Sain lapsed ja enam ei kannata seda haisu. Nüüd pesen lõhnatute pesugeelidega, vahel ka Persil Sensitiviga ja mu meelest on sellel juba korralik lõhn. Ariel Sensitivil oli ikka väga kõva lõhn küljes, ma ei saa aru sellest sensitivi mõttest seal. Kui oleks Ariel ilma lõhnata või siis tõesti väga õrna lõhnaga siis ostaks kohe.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amway ja ei haise ka.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

plekkidele aitab ka plekisool, juhul kui sapiseep jääb lahjaks. sellega leotan enne tulises vees ja nühin natuke, siis masinasse. Masinas on Rainbow sensitive või Neutral geel.

Hari rumalat, mis asi on plekisool ja kust seda saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ariel Colour küll ei lõhna. Võib-olla need Ariel Mountain Spring Fresh või misiganes on lõhnaga. Lihtne Ariel Colour ei lõhna. Arieli pesukapslid jätavad ka peale pesu kohutavalt tugeva lõhna juurde.
Persil malodor jättis ka vänge lõhna juurde. Pesin esimesena Persiliga, teise pesu tegin kohe järele Neutraliga, et Persilit välja saada, ikka riided natuke lõhnasid. Persil malodor pidi reklaami järgi tugevaid lõhnu riietelt ära võtma, selle pärast proovisin, võib-olla natuke mõjub.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk ikkagi pesumasina puhtus, pesuvahendi kogus, pesuprogrammi pikkus ja temperatuur või pesukorvis seismise aeg on pesu puhtuse puhul määravam?

Olen viimase kahekümne aastal pesu enamalt jaolt MiniRiskiga pesnud, küll väikelaste riideid, mehe tööriideid, tavapesust rääkimata, kõik pesu kogu aeg puhtaks saanud. Jah, mõnele plekile olen enne sapiseepi näidanud, aga ega see pidevalt käigus pole.
Ja kogu aeg kuulen ning loen, kuidas MiniRisk ei pese pesu puhtaks. Aga peseb ju, muidu ma seda ei kasutakski. Jah, valge pesu puhul kogemus praktiliselt puudub, äkki siis selle puhul see pesupulber ei tööta?
Kasutan madalaid temperatuure, pikki pesutsükleid, vähest pesupulbrikogust ja kõik toimib. Mingit vänge pulbrilõhna hajumist pesupesemise indikaatorina ootama ei peagi, pesen riideid lihtsalt
väga sageli, pesukorvi midagi seisma ka ei jää, seega plekid ei jää pikaks ajaks riietele laagerduma. Paar korda kuus teen masina läbipesu, kõrgeima temperatuuri ja pika programmiga.

Jõudsin MiniRiski kasutamiseni, kuna peres on kaks raskemat atoopikut ja üks kerge allergik. Praktiliselt ainuke lõhnav vahend on minu parfüüm ja ei kujutagi enam teisiti ette.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kasuta koguaeg sama pesupulbrit. Mu jaoks kõik samasugused, teevad pesu puhtaks.
AGA ma kasutan õiget pesuprogrammi.
Kui pidevalt pesta nt kiirprogrammiga, siis ei lähegi pesu puhtaks.
Ja pesumasina eest hoolitsen ka. See juba aitab puhtale pesule kaasa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

plekkidele aitab ka plekisool, juhul kui sapiseep jääb lahjaks. sellega leotan enne tulises vees ja nühin natuke, siis masinasse. Masinas on Rainbow sensitive või Neutral geel.

Hari rumalat, mis asi on plekisool ja kust seda saab?

Näiteks: https://www.looduspere.ee/toode/ulrich-plekisool-1kg-2/
Naatriumperkarbonaat kirjade järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 13:18; 14.07 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Luvil pesugeeli ja peseb hästi, ei haise ka. Varem kasutasin OMO pikkujättit, just sellepärast, et sellel polnud ülse lõhna. Siis kadus see müügilt, talvel nägin jälle Prismas müügil. Ostsin seda ja oh õudust, nad on sellele vänge lillelõhna juurde lisanud, Täielik pettumus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige suurem pettumus oli Bio Mio pesugeel! Plekkidest rääkimata, ei pesnud välja isegi lõhna ja seda 60 kraadi juures! Sama hästi võiks palja veega pesta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ökodest ja lõhnatutest pesugeelidest olen jäänud Tri Bio juurde. Mayeri, Neutral ja Mini Risk minu arvates sama hästi ei pese. Harva tuleb mõnd plekki sapiseebiga hõõruda, üldiselt teeb geel kõik puhtaks.

Sapiseepi pannakse ju enne pesu, kust sa tead, millisele plekile seda vaja on ja millisele mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ARIEL ,kõik mured kaovad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Kodunurk Pesupulber, mis peseks pesu puhtaks