Esileht Beebi ja mitmikud Pesupulbrid, pesugeelid, pesupähklid-mida kasutate?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Pesupulbrid, pesugeelid, pesupähklid-mida kasutate?

Postitas:

Hei!
Mida teie kasutate ja miks? Vahetame kogemusi…
Mina kasutasin sündimisest esimesed 3-elukuud pesupähkleid ja sapiseep ning marlimähkeme pesemiseks rohelist seepi.
Viimased 5 kuud olen lapse asju pesnud mini riski geeliga ja sama brändi pesuloputusvahendit kasutanud.
Mida teie kasutate?
Mõtisklen kas mu valik on ikka kõige mõistlikum..
Vahest tundub, et ei pese kõige puhtamaks ja kas pulber oleks soodsam?

Kokkuvõtvalt mõtlen uue vahendi peale aga ei oska valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:02; 10.02 09:34; 10.02 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan neutral pesugeeli. Ja lisan mõned tilgad apelsiniõli ka. Jätab hea lõhna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesuloputusvahendit ei kasuta, ei näe sel mingit mõtet.

Pesen enda riideid juba aastaid Neutrali pesugeeliga, enne seda Miniriskiga, nüüd beebi omasid ka ikka Neutraliga. Peseb siiani proovitutest kõige paremini (Arielid ja Persilid ja Omod ema juures) ja suurim pluss on see, et pesu ei haise pärast keemialillede järgi, mõnus puhas lõhn on.

Kakaplekid hõõrun enne värskelt vee ja sapiseebiga sisse, muid plekke eraldi ei töötle, Neutral võtab ilusti välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 09:20; 10.02 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pesuloputusvahendit ei kasuta, ei näe sel mingit mõtet.

Pesen enda riideid juba aastaid Neutrali pesugeeliga, enne seda Miniriskiga, nüüd beebi omasid ka ikka Neutraliga. Peseb siiani proovitutest kõige paremini (Arielid ja Persilid ja Omod ema juures) ja suurim pluss on see, et pesu ei haise pärast keemialillede järgi, mõnus puhas lõhn on.

Kakaplekid hõõrun enne värskelt vee ja sapiseebiga sisse, muid plekke eraldi ei töötle, Neutral võtab ilusti välja.[/tsitaat]

Kas pesu kare ei jää kui loputusvahendit ei kasuta? Mulle on seni tundunud, et see on nagu laisa perenaise värk, kes triikida ei viitsi. Mina siis nende hulgas, kes pigem kasutab loputusvahendit:)

Miks just geel ja mitte pulber?

Proovin Neutrali.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:02; 10.02 09:34; 10.02 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jää kare, meil on kuivati, mis teeb pehmeks, lisakeemiat loputusvahendi näol selleks ei kasuta. Pesu ei triigi, kui just triiksärk või linased püksid pole 🙂

Geel, sest see tuleb pesus välja, pulber täielikult mitte, isegi topeltloputusega. Pulbriga pestes kuivati filtris see tolm on nagu pulbrilõhnaline, geeliga mitte kunagi 🙂 Õelaps näiteks väidab, et riided ajavad sügelema, kui on vahel pulbriga pestud, geeliga mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 09:20; 10.02 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas pesu kare ei jää kui loputusvahendit ei kasuta? Mulle on seni tundunud, et see on nagu laisa perenaise värk, kes triikida ei viitsi. Mina siis nende hulgas, kes pigem kasutab loputusvahendit:)

Miks just geel ja mitte pulber?

Proovin Neutrali.[/tsitaat]

Kuna ise kasutan ka neutrali, siis sellega tõepoolest pesupehmendajat vaja pole. Pesu on täiesti pehme

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei jää kare, meil on kuivati, mis teeb pehmeks, lisakeemiat loputusvahendi näol selleks ei kasuta. Pesu ei triigi, kui just triiksärk või linased püksid pole 🙂

Geel, sest see tuleb pesus välja, pulber täielikult mitte, isegi topeltloputusega. Pulbriga pestes kuivati filtris see tolm on nagu pulbrilõhnaline, geeliga mitte kunagi 🙂 Õelaps näiteks väidab, et riided ajavad sügelema, kui on vahel pulbriga pestud, geeliga mitte.[/tsitaat]

Ma hakkasin ka just mõtlema, et äkki meil asi selles, et meil ka kuivati.
Ju siis ongi asi ka selles, et pesu ei jää kare

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean kuivati rõõme:)See tõepoolest klopib riided pehmeks, nagu sulejopet saab ainult kuivati olemasolul peste.
Praegu aga kuivatit ei ole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:02; 10.02 09:34; 10.02 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei jää kare, meil on kuivati, mis teeb pehmeks, lisakeemiat loputusvahendi näol selleks ei kasuta. Pesu ei triigi, kui just triiksärk või linased püksid pole 🙂

Geel, sest see tuleb pesus välja, pulber täielikult mitte, isegi topeltloputusega. Pulbriga pestes kuivati filtris see tolm on nagu pulbrilõhnaline, geeliga mitte kunagi 🙂 Õelaps näiteks väidab, et riided ajavad sügelema, kui on vahel pulbriga pestud, geeliga mitte.[/tsitaat]

Ma hakkasin ka just mõtlema, et äkki meil asi selles, et meil ka kuivati.
Ju siis ongi asi ka selles, et pesu ei jää kare

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesupähklid on mõttetu raharaiskamine, mitte üldse ei pese puhtaks. Sama hea kui käsitsi niisama loputada. Kui loogiliselt mõelda siis muidugi ei pese- kuidas saab asja puhtaks vahend, mis võib masinas ka loputamise ajal olla.
Olen viimaselajal hakanud Jelp pulbrit kasutama, mis spets lasteriiete jaoks. Väga hea, ei lõhna aga asjad kenasti puhtad. Kakaplekke töötlen enne sapiseebiga. Kõik plekid on igatahes pesus välja tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen seda Jelpi nüüd mõned kuud kasutanud ja läksin just tagasi Neutrali juurde, kuna Jelp jätab riided plekiliseks. Kakaplekid jahh teen sapiseebiga kokku ja saan puhtaks, aga muid plekke küll selle jelbiga puhtaks ei saa. Mul 3 last, nii et plekke on ikka palju.

Nii et jahh, soovitan Neutrali geeli. Mina kasutan muide Neutrali pesupehmendajat ka, kuigi kasutan kuivatit ja triigin kõik riided.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan ainult imikutele mõeldud Amway pesupulbrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesen sama pesupulbriga (Bonux), millega ülejäänud pere riideidki. Lapse asjad pesen eraldi ja kahekordse loputusega.

Ennäe, keegi on ikka miinuseid loopinud. Kas tõesti on teiste pere pesupulbrivalik selline asi, mida tasub miinustada?

Allergiaid ei ole meil kellelgi tavalisest pesupulbrist, lapsel nahk ilus ja puhas. Kui laps sündis, otsustasin pärast foorumites pesuvahendite teemasid uurides, et ei hakka eraldi pesuvahendit ostma enne, kui mingi probeem ilmneb. Kui on näha, et lapsele sama asi sobib, kui ülejäänud perele, pesen sellega. Siiamaani on sobinud, laps 8-kuune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Pesupulbrid, pesugeelid, pesupähklid-mida kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.