Esileht Pereelu ja suhted pesupulbrijama. peretüli lausa.

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: pesupulbrijama. peretüli lausa.

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Aga mina küll ei suudaks sellisest mehest kaua lugu pidada, kes naistetöödesse oma nina topib või ise neid tegema hakkab. Eit selline, ütleks.[/tsitaat]

hea, et minu mehel munad küljest ei kuku kui ta pesu juhtub pesema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan pesupalli: http://www.biowashball.ee/
Üldiselt mustad riided kohe pessu või likku pannes ei ole plekid nii kanged, et välja ei tule. Kui tarvis, kasutan lisaks enne pesu looduslikku plekieemaldajat. Hakkasin seda palli kasutama eelkõige sellepärast, et ei leidnud päris lõhnatut pesupulbrit ja hirmsasti häiris pesupulbri lõhn riietel. Ja no siis hakkasin teemat lähemalt uurima ja leidsin sellise lahenduse. Võibolla sobib sulle ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on ikka viitsimist inimestel, seepi riivida ja ma ei tea mida. Ja kui mees tahab pesu pesta, siis mina ainult tervitaks, aga kui tahab viriseda, siis ütleks jah, kallis, muidugi kallis ja teeks nii, nagu ise tahan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh :):) Mis sa tülitsed. Lastel on isa ka olemas. Kui ta nii tark, kingi talle 1 kuu laste pesu pesemist. Ütled et võtad puhkuse ja et parim õpetamisevahend on eeskuju. Las leiab mooduse kuidas lapse pesu puhtaks saab ja sina siis vaatad ja kui leiad et sobib, võtad ka kasutusele.
Kui ta leiab, et miskit on lastele kahjulik, las võtab selle tegemise enda peale. Vanema kohus on lapsi hoida ja kaitsta. Ja ka isa on lapsevanem. Nii et ära siin küll enda närve kuluta. Mees las peseb mingi aeg Ise Oma Laste pesu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kasutage siis pesuloputusprograammi 2 korda,saab ka rohkem neid pesupulbrijääke välja.Kui mehele see ei sobi,siis pesku laste pesu ise.
Mis puudutab seepi,siis kuna seep vahutab,siis vahtu pesumasinast välja pesta on hoopis keerulisem ja seega jääb pesuaine jääke riietesse oluliselt rohkem.Proovige loputada puhtaks shampoonipudelit.Mitu korda peate sinna laskma vett,et pudelist lõpuks vahuta vett saaks välja kallata?Samamoodi ei saa puhtaks ka pesumasinat ja nendes olevaid riideid.
Mina igatahes eelistaksin puhtaks loputatud keemilise ainega pestud pesu kui jääkainetega ökotoodet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel täielikult õigus- kuniks tegu pole tugevalt määrdunud plekilise pesuga võiks pesupulbritest jm keemiatehaste \”tippsaavutustest\” sootumaks loobuda,nii laste kui ka enda pesu pesemisel-pesuvahendite osatähtsus on selgelt ülehinnatud.

Ja pulbrigi kasutamiselgi võib selle kogust kordades vähendada sest tootja annab omapoolse soovituse alati suure varuga (ja loomulikult suurimat läbimüüki taotledes).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No minu arust on asi selge – mees näitab seda käsitsi seebiga pesemist paar nädalat sulle ette või muretseb just sellise pesupulbri, nagu tahab. Anna talle see võimalus, siis ehk teinekord natuke mõtleb, enne kui kamandama kukub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see oli seep mitte geel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

teie arvamus, kommentaar?
kes siin nüüd nö järgi andma peab?[/tsitaat]

Komme ei viitsinu lugeda, aga mulle jääb mulje, et mehel on lapsest rohkem, kui sul. Sinu mure oleks justkui see, kumb \”järgi peab andma\” ehk siis kumb kangemat saab mängida.
Kahju, et kellegi tervise arvelt.

Kas sul on kuidagi ebameeldiv oma elukaaslase soovituse järgi talitada? Kellele sa praegu oma iseloomu tahad nädata? Jonn jonni pärast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps läks üle keha täppe täis, kui talle ökogeeliga pestud riided selga panime. Nüüd kasutame MiniRiski ja kõik on korras.

Öko-pesuvahenditega on nii, et need sisaldavad igasugu taimi ja muid looduslikke värke, mis võivad allergiat põhjustada. Kõige parem on ikka mingi neutraalne pesuvahend tavapoest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin teema läbi.
Su mees on ikka imelik küll, kui ta arvab, et säästumarketist ostetud hästi lõhnav majapidamisseep on see kõige puhtam ja parem asi millega laste pesu pesta. Oleks siis mingi ökoseep või lasteseep.
Võiksid öelda siis talle, et ta ise peseks laste riideid, ja paneks kuivama ja korjaks kokku ja triigiks jne(ikka täis värk) ja siis leiaks aega, et selle seebiga jännata (riivib seda ja teeb sulle ise seebist ime-geeli).. arvan, et juba kuu ajaga otsustab ta pulbri kasuks ja annaks pesemise sulle üle. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted pesupulbrijama. peretüli lausa.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.