Esileht Kodunurk Pesupulbriteema

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Pesupulbriteema

Postitas:

Andeks, kui sarnaseid teemasid on, aga enda jaoks adekvaatset ma ei suuda leida, küsin uuesti 🙂 Nimelt mis pesupulbrit/geeli kasutate ja mis teie nahale kõige paremini sobib? Eriti huvitab, mida kasutatakse allergikutega peres. Endal lõi allergia välja, kõik muu on elimineeritud peale pesuvahendi, olen kasutanud Neutralit, aga tundub, et ikkagi ei sobi. Oluline ei ole isegi see, kas koostis on hea või looduslik, vaid lihtsalt see, kuidas enamuse nahale sobib. Inimesed muidugi erinevad, aga rääkige, tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sonett pesugeel – ainuke, millega pestud pesu kannatab ka toas kuivatada ja mille lõhn ei häiri voodipesul ega ööriietel. pole ka kõiki läbi proovinud, aga paar aastat nüüd peseme sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma armastasin väga Bioenergie pesupähkligeeli, seda sai Biomarketist, aga see on ära kadunud. Ostsin viimati ka Soneti neutraalset pesugeeli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neutral ja minirisk. Kui lapsed sündisid, siis vahetasime “tundlikumate” pesuvahendite peale ja nüüd enam ei kannata neid “kauapüsiva värskusega jne” lõhnavaid geele (kuivatame ka pesu toas, oleks see alles lebra). Kui ka need ei sobi, siis t6esti pesupähklid, Sonett või pesuseep.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayeri sensitive pesugeeli kasutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prisma Rainbow sarja Sensitive color pesupulbrit. Peres on kaks atoopikut, ühel neist ka tolmulesta allergia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 12:45; 14.02 11:55; 15.02 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neutrali sari kõige parem, seda soovitab ka Allegrialiit. Riided on puhtad, ilma kõrvallõhnata. Eelistan ise pesukapsleid, kuid seda mugavusest. Geel tuleb soodsam osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omo pikkujättit kasutan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle 15 aasta kasutan MiniRiski. Kõiki plekke see pulber välja ei pese, aga selleks puhuks kasutan sapiseepi.
Allergikutest laste pärast hakkasin MiniRiski kasutama, enam vist polekski vaja, aga ma ei talu pesuvahendite hingematvat lehka enam. Kunagi tundusid pesuloputusvahendid nii hea lõhnaga, oh, meenus, kuidas esimest korda Lenorit kasutasin, sinist värvi oli – milline lõhn ja pehmus…
Nüüd enam need lõhnad ei istu, kergelt iiveldama ajab, kui Lenori või Silani või Arieliga lõhnastatud inimesega pean pikemalt koos olema. Pole vist harjunud enam, kuna enda pesu on nii kaua täiesti lõhnatu olnud. Igasugu pehmendeid ju ka ei kasuta, minu pesu saab pehmeks kuivatis.

Ahjaa – Neutral ajas ühe mu lastest lausa kärna, teisele lapsele aga ei teinud midagi, seega talle sobis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neutral hetkel (pudelist kallan või kapsel), olen kasutanud Minirisk…keegi rääkis Froschist kunagi aga ei tea. Lõhnatud on tavaliselt kõige parem variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastasin, et kui kasutada pesumasina allergiaprogrammi + pikka jahedamat kuivatiprogrammi, siis polegi vahet, mis pesuaine on – pesu jääb täiesti lõhnatu ja allergikust lapsele sobib suurepäraselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.mahekauplus.eu/pesugeel-valgele-ja-kirjule-pesule-3l-etamine-du-lys/

Ühest pudelist saab läbi pea terve aasta, ei lõhna ja peseb hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulieres pesugeel väga meeldib. Ei tekita allergiat lapsel ja ka minule, psoriaasi haigele, parim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sonett

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastasin, et kui kasutada pesumasina allergiaprogrammi + pikka jahedamat kuivatiprogrammi, siis polegi vahet, mis pesuaine on – pesu jääb täiesti lõhnatu ja allergikust lapsele sobib suurepäraselt.

Minu arust on pesumasinate allergiaprogrammide temperatuur vaikimisi 60 kraadi, sest alates sellest temperatuurist hävinevad tolmulestad ja muud parasiidid. Paljusid riideid aga ei ole lubatud pesta 30-40 kraadist kõrgema temperatuuriga ja masinas kuivatada (ei ole värvikindlad, sisaldavad elastaani jms).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 12:45; 14.02 11:55; 15.02 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastasin, et kui kasutada pesumasina allergiaprogrammi + pikka jahedamat kuivatiprogrammi, siis polegi vahet, mis pesuaine on – pesu jääb täiesti lõhnatu ja allergikust lapsele sobib suurepäraselt.

Minu arust on pesumasinate allergiaprogrammide temperatuur vaikimisi 60 kraadi, sest alates sellest temperatuurist hävinevad tolmulestad ja muud parasiidid. Paljusid riideid aga ei ole lubatud pesta 30-40 kraadist kõrgema temperatuuriga ja masinas kuivatada (ei ole värvikindlad, sisaldavad elastaani jms).

Kas allergikud ei peaks vältima üldiselt selliseid materjale nagu elastaan, polüester, viskoos, nailon jms.?
Ei näe sellisel allergiavabal pesul erilist pointi, kui materjal ise mingi räige saast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesen Säästu Sensitive pesupulbriga. Väga odav. Peseb hästi ja on täiesti lõhnavaba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastasin, et kui kasutada pesumasina allergiaprogrammi + pikka jahedamat kuivatiprogrammi, siis polegi vahet, mis pesuaine on – pesu jääb täiesti lõhnatu ja allergikust lapsele sobib suurepäraselt.

Minu arust on pesumasinate allergiaprogrammide temperatuur vaikimisi 60 kraadi, sest alates sellest temperatuurist hävinevad tolmulestad ja muud parasiidid. Paljusid riideid aga ei ole lubatud pesta 30-40 kraadist kõrgema temperatuuriga ja masinas kuivatada (ei ole värvikindlad, sisaldavad elastaani jms).

Kas allergikud ei peaks vältima üldiselt selliseid materjale nagu elastaan, polüester, viskoos, nailon jms.?
Ei näe sellisel allergiavabal pesul erilist pointi, kui materjal ise mingi räige saast.

Mu laste toariided ongi enamasti 100 % puuvill, aga värvilised ja üle 40 kraadi pesu pole tavaliselt lubatud. Üksikutes esemetes on venivuse tagamiseks puuvillale lisaks 3 % elastaani, sukkpükstes ja sokkides rohkem. Pesu on alati 100 % puuvill, igasugused muust materjalist pitsäärised ja kandid on ka välistatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 12:45; 14.02 11:55; 15.02 10:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk Pesupulbriteema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.