Esileht Kodunurk Pesuvalgendi kasutamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pesuvalgendi kasutamine

Postitas:

Pole kunagi pesuvalgendit kasutanud, aga nüüd oleks vaja. Pakendilt väga selgust ei saanud (roosas pakis, vist Liilia vms). Seletage palun, kuidas ja mis järjekorras. Kas pannakse koos pesuvahendiga masinasse? Või kõigepealt pesen tavalise pesuvahendiga puhtaks, ja siis panen uuesti valgendiga pesema? Kas see 40C toimib, või peab kindlasti 60C olema? Või peaks hoopis leotama selle vahendiga, pesta siis enne ja pärast ainult loputada?
Vabandust lollide küsimuste pärast, aga täitsa segane on see protsess mulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane 60 kraadise pesutsükliga lihtsalt masinasse, pesupulbri kohale valgendajat (kui tahad lisaks valgendamisele pesta, siis ka pesupulbrit).
Mina vahel olen ka panges leotanud, kuuma veega kopsikutäie valgendajat ära lahustanud ja siis likk, pärast paned masinasse ja pesed pesupulbriga üle.
Aga see liilia on väga kange, kasuta ainult valgel pesul. Olen mingi lasteriide punased kandid sellega hele-helekollaseks valgendanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgi ikka oma kanga lubatud pesutemperatuuri. Kui seal on 40C, siis ära 60C mingil juhul pane. Pigem kasuta pikemat pesutsüklit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb pesust. kui lihtsalt voodilinu tahad valgendada, siis pane masinasse ja 60C. Kui aga mõne riideesemega tegu, siis tegutse pigem pesukausis ja käsitsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Pesuvalgendi kasutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.