Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Petersellitee mõjust

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Petersellitee mõjust

Postitas:

Ämmaemand soovitas mul täna tursete pärast peterselliteed jooma hakata. Kuna vastuvõtt alles esmaspäeval ja praegu suhtlesin telefoni teel, ei saanud pikemalt sel teemal arutleda. Mida teie arvate petersellitee mõjust? Kas on kogemusi? Kas see tursete vastu aitab ja ega see kohe sünnitust esile kutsuma ei hakka? Kui palju ja kui kanget teed juua tohiks?
Selle tee kohta leiab internetist nii vastakaid arvamusi, kusjuures ka asjatundjad (arstid, ämmaemandad) ei tundu tee mõjude suhtes ühel meelel olevat. Ajab segadusse …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kandsin last üle, aga mul olid õrnad valud ja kokkutõmbed juba ligi 5 nädalat olnud. Jõin peterselli teed liitrite kaupa…ei hakanud ikka sünnitama. Samas valud tugevnesid kuid ka aeg oli ju nii kaugel. Laps sündis lõpuks ikkagi keisriga, st sünnitama ei pandud.
Arvan siiski, et minu puhul petersellil mõju ei olnud. Tursetega mul probleeme polnud, nii et ei tea ka selle mõjust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jõin, siis kui tähtaeg hakkas üle minema. Kohtuvalt vastik jook! Ja laps otsustas sündida samal päeval kui esilekutsumine plaanis oli. Ise naeran, et isegi tema ei kannatanud seda jäldat jooki välja. Tegelikkuses ilmselt ainult tee sünnitust esile kutsuda ei suuda, kui laps veel tulla ei taha. Tursete kohta ei oska samuti kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid ka tursed ning aitas väga hästi just petersellitee. Lisaks sõin palju kurki ja melonit. Nädalaga sain tursetest lahti.
Mul olid tihedad toonused alates raseduse 25ndast nädalalt, kuid nendest (ja peterselliteest) hoolimata sünnitasin alles 41+5 🙂
Nii et päevas paar tassi peterselliteed juues sa kohe sünnitama küll ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuste eest!

Seda arvasin ise ka, et ega see tee maitse poolest nüüd mingi nauding küll olla ei saa :D. Aga ma esmaspäeval ämmaemanda juurde ja kui ta seda ikkagi soovitab (mul just vasak käsi ja parem jalg ikka suht paistes), eks siis katsun juua.

Selle esilekutsuva toime kohta leidsin mõnest foorumist lihtsalt sellised väga konkreetsed juhtumid, kus kohe pärast tee joomist sünnitama mindi. Aga ju neil oli siis niikuinii aeg juba ja nad arvavad, et tee tegi seda :P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Petersellitee mõjust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.