Esileht Pereelu ja suhted Petmine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 196 )

Teema: Petmine

Postitas:
Kägu

Tere. Lugu selline – avastasin, et mees oli kirjutanud ühele töökaaslasele komplimenti stiilis “sul on väga kenad juuksed”. Küsisin selle kohta, tunnistas, et jah, tegin komplimendi talle, kuid meil ei ole midagi ega saa olema temaga ja et ma ei muretseks. Samas avastasin hiljem veel, et oli vestlus jätkunud a’la “eks kena kehaga noort naist ongi ilus vaadata”. Selle kohta ma midagi ei küsinud ta käest, kuid järgmine päev avastasin, et oli terve vestluse ära kustutanud. Teie mõtted? Mida teha ja mida mõelda? Kuidas te käituksite?

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hetkel on see varjamine, mitte petmine, aga näha, et härral silmad vilavad küll, päris asjaks minemiseni enam pikalt ilmselt aega ei lähe. niimoodi ei oska nõu anda, et kuidas käituda, ei tunne ju teid

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgiks mängu. Endal oli sarnane teema – kasutan mehe telefoni, kui  enda oma kuskil  magamistoas või autosse jäänud. Avastasin ka huvitava asja, üks naisterahvas (mehe huviringist) on hakanud mehele kirjutama, põnev lugemine iseenesest, samas mees tõesti jäi vastustega viisakuse piiridesse.  Muidugi uurisin välja kellega tegu – lihtne ju kui inimene ennast sotsiaalmeedias eksponeerib. Ja kui mees mind ühele huviringi üritusele kutsus (tavaliselt ei käi seal), siis läksin kohale. Mees läks ees ja ise jäin paari tuttavaga juttu puhuma, siis nägin kuidas see naine kohe kohale tormas ning oi pettumust, kui mina ligi astusin ja mees tutvustas. Oli näha, kuidas ta terve õhtu mossitas, kui me mehega tantsisime. Hiljem, kui mehele rääkisin – imestas ta siiralt ja siis mõõnas, et tõesti nüüd tagantjärgi tundub temalegi imelik see kirjade saatmine.

+11
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgiks mängu. Endal oli sarnane teema – kasutan mehe telefoni, kui enda oma kuskil magamistoas või autosse jäänud. Avastasin ka huvitava asja, üks naisterahvas (mehe huviringist) on hakanud mehele kirjutama, põnev lugemine iseenesest, samas mees tõesti jäi vastustega viisakuse piiridesse. Muidugi uurisin välja kellega tegu – lihtne ju kui inimene ennast sotsiaalmeedias eksponeerib. Ja kui mees mind ühele huviringi üritusele kutsus (tavaliselt ei käi seal), siis läksin kohale. Mees läks ees ja ise jäin paari tuttavaga juttu puhuma, siis nägin kuidas see naine kohe kohale tormas ning oi pettumust, kui mina ligi astusin ja mees tutvustas. Oli näha, kuidas ta terve õhtu mossitas, kui me mehega tantsisime. Hiljem, kui mehele rääkisin – imestas ta siiralt ja siis mõõnas, et tõesti nüüd tagantjärgi tundub temalegi imelik see kirjade saatmine.

Ma ise mõtlesingi, et äkki ta ei näe selles midagi halba. Sest meie jutuajamise ajal oli ta väga rahulik ja viisakas ja ei varjanud miskit. Kui küsisin, et miks sa siiski kirjutasid üldse seda? Vastas, et tõesti ei oska öelda miks..

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise mõtlesingi, et äkki ta ei näe selles midagi halba.

Küsiks vastu, et kas suhtes olles kirjutaksid sarnast oma meeskolleegile, sest ei näe selles midagi halba?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi siin nii palju nüansse. Näiteks kui 50a mees kirjutab nii 25a kolleegile, võib see mehepoolne ahistamine olla. Mees vb ei saagi aru, ongi nilbe tüüp.

Igal juhul jättes juuksed kõrvale, siis vastassugupoole ilusa keha vaatamist ei mainita niisama suusoojaks. Iseasi, kas adressaat sellest vaimustuses tingimata on.

Meil oli kunagi üks 50a härra tööl, kes arvas, et tal on õigus kõiki rasedaid naisi kommenteerida, et kui tublid ja säravad nad on jne. Suht ebameeldiv…. Justkui enne rasedust olid naised tühi koht ja nüüd alles midagi väärt.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa siis juuste kohta küsid, aga ” noore naisterahva kena keha, mida on ilus vaadata” kohta mitte midagi? See on ju natuke imelik reaktsioon sinult, kui selle mehe naiselt, mitte seda kõike teada saades seda kodus mitte jutuks võtta. Lased aga mehel vestlusi ära kustutada ja pole nagu olnudki.

Minu arust ei ole kohane töökaaslasele sellist teksti kirjutada. Ütleks siis näkku sellele töökaaslasele, oleks veel usutav,  aga mingeid kirju saata, kellele neid veel vaja on?

Loomulikult tuleks mehega sellest kodus rääkida ja ka selle töökaaslasega, et kas talle üldse meeldivad sinu mehe “komplimendid” või mida tema sellest kõigest arvab.

Kas see kõik petmine on, ei ole kindel veel. Aga kummaline on küll, et mees mõtleb töökaaslase juustest ja kehast ja kirjutab sellest tollele.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgiks mängu. Endal oli sarnane teema – kasutan mehe telefoni, kui enda oma kuskil magamistoas või autosse jäänud. Avastasin ka huvitava asja, üks naisterahvas (mehe huviringist) on hakanud mehele kirjutama, põnev lugemine iseenesest, samas mees tõesti jäi vastustega viisakuse piiridesse. Muidugi uurisin välja kellega tegu – lihtne ju kui inimene ennast sotsiaalmeedias eksponeerib. Ja kui mees mind ühele huviringi üritusele kutsus (tavaliselt ei käi seal), siis läksin kohale. Mees läks ees ja ise jäin paari tuttavaga juttu puhuma, siis nägin kuidas see naine kohe kohale tormas ning oi pettumust, kui mina ligi astusin ja mees tutvustas. Oli näha, kuidas ta terve õhtu mossitas, kui me mehega tantsisime. Hiljem, kui mehele rääkisin – imestas ta siiralt ja siis mõõnas, et tõesti nüüd tagantjärgi tundub temalegi imelik see kirjade saatmine.

Ma ise mõtlesingi, et äkki ta ei näe selles midagi halba. Sest meie jutuajamise ajal oli ta väga rahulik ja viisakas ja ei varjanud miskit. Kui küsisin, et miks sa siiski kirjutasid üldse seda? Vastas, et tõesti ei oska öelda miks..

Mis mõttes ei oska vastata, miks. Kas ei oska või ei taha anda otsest vastust? Kas sa nüüd usud seda mehe juttu või?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui küsisin, et miks sa siiski kirjutasid üldse seda? Vastas, et tõesti ei oska öelda miks..

Rumal küsimus tõesti. Ma võin vastata, miks. Sest see kolleeg meeldib mehele, paneb püksis kihelema ja tekitab elevust. Siiski pole veel teada, kas kolleeg ka vedu võtab, seega võib rahuliku südamega öelda, et midagi pole olnud, ei tea, miks kirjutasin. Kui kolleeg vedu võtab, siis hakkab asju toimuma küll ja siis jälle saab vastata, et see lihtsalt juhtus, ei olnud planeeritud, no läks lihtsalt nii. Aga kui ei võta, on härra südametunnistus jumala puhas, midagi pole ju olnud.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ma olengi kahevahel, kas pinnida meest selle teemaga või las olla hetkel. Ma kardan, et kui pinnima hakkan, siis ta vihastab, et mida ma kogu aeg seda teemat üles võtan, et kas ma ei usalda teda.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui küsisin, et miks sa siiski kirjutasid üldse seda? Vastas, et tõesti ei oska öelda miks..

Rumal küsimus tõesti. Ma võin vastata, miks. Sest see kolleeg meeldib mehele, paneb püksis kihelema ja tekitab elevust. Siiski pole veel teada, kas kolleeg ka vedu võtab, seega võib rahuliku südamega öelda, et midagi pole olnud, ei tea, miks kirjutasin. Kui kolleeg vedu võtab, siis hakkab asju toimuma küll ja siis jälle saab vastata, et see lihtsalt juhtus, ei olnud planeeritud, no läks lihtsalt nii. Aga kui ei võta, on härra südametunnistus jumala puhas, midagi pole ju olnud.

Vaevalt küll see noor kena naine vedu võtaks. Sellistel on endal endavanuseid austajaid lademetes, vaevalt küll tahaks teemaalgataja keskealist abikaasat.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees lastakse seksuaalse ahistamise tõttu lahti.

Rõve käitumine.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ma olengi kahevahel, kas pinnida meest selle teemaga või las olla hetkel. Ma kardan, et kui pinnima hakkan, siis ta vihastab, et mida ma kogu aeg seda teemat üles võtan, et kas ma ei usalda teda.

See on muidugi peamine, et mees mingil juhul ei vihastaks.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on muidugi peamine, et mees mingil juhul ei vihastaks.

Ja usalduse on ta ka ju kuhjaga ära teeninud, ainult paha naine kahtleb millegipärast.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui küsisin, et miks sa siiski kirjutasid üldse seda? Vastas, et tõesti ei oska öelda miks..

Rumal küsimus tõesti. Ma võin vastata, miks. Sest see kolleeg meeldib mehele, paneb püksis kihelema ja tekitab elevust. Siiski pole veel teada, kas kolleeg ka vedu võtab, seega võib rahuliku südamega öelda, et midagi pole olnud, ei tea, miks kirjutasin. Kui kolleeg vedu võtab, siis hakkab asju toimuma küll ja siis jälle saab vastata, et see lihtsalt juhtus, ei olnud planeeritud, no läks lihtsalt nii. Aga kui ei võta, on härra südametunnistus jumala puhas, midagi pole ju olnud.

Vaevalt küll see noor kena naine vedu võtaks. Sellistel on endal endavanuseid austajaid lademetes, vaevalt küll tahaks teemaalgataja keskealist abikaasat.

Ei ole keskealine, 22-aastane noormees, neiu umbes 23

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ma olengi kahevahel, kas pinnida meest selle teemaga või las olla hetkel. Ma kardan, et kui pinnima hakkan, siis ta vihastab, et mida ma kogu aeg seda teemat üles võtan, et kas ma ei usalda teda.

Aga mida sa ise tundsid, kui selle kirja avastasid, seda lugesid ja mis pärast ära kustutati sinu mehe poolt ja öeldi, et ei tea miks kirjutas selle? Kas see kiri tegi sind kurvaks, vihastas sind või shokeeris? Mida sa praegu tunned?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ma olengi kahevahel, kas pinnida meest selle teemaga või las olla hetkel. Ma kardan, et kui pinnima hakkan, siis ta vihastab, et mida ma kogu aeg seda teemat üles võtan, et kas ma ei usalda teda.

Aga mida sa ise tundsid, kui selle kirja avastasid, seda lugesid ja mis pärast ära kustutati sinu mehe poolt ja öeldi, et ei tea miks kirjutas selle? Kas see kiri tegi sind kurvaks, vihastas sind või shokeeris? Mida sa praegu tunned?

Tunnen pettumust ja kurbust. Pettunud, sest ei uskunud, et kunagi pean midagi sellist avastama. Kurb, sest tunnen, et mulle on tehtud haiget.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teine neiu/naine on sinust ilusam? Ilusamate juuste ja ilusama kehaga?

Kui jah, siis jääb sul ainult loota, et neiu ei ole su mehest huvitatud.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teine neiu/naine on sinust ilusam? Ilusamate juuste ja ilusama kehaga?

Kui mingit armastust ega solidaarsust poleks olemas ja asi käib ainult nii, et võetakse see, kes on ilusam ja uuem, siis ei saa ju üldse mingeid suhteid pidada. Alati võib olla kuskil keegi, kes on ilusam (või hetkel tundub nii, sest on uudsem). Imelik jutt ikka küll. Kui mees nii mõjutatav on, kas teda ongi siis vaja.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ilusad noored kehad meeldivad kõikidele meestele, pole midagi teha. Pettunud ja kurb peab tõesti olema, et sinu mees on nii loll, et seda kirjutama hakkab. See pole ju isegi mitte efektiivne sebimine, et iial voodisse jõuaks. Lihtsalt nii loll mees, et tõesti kurb. Positiivsema poole pealt – ei ole nii lollakal võimalust ühegi naisega, kellel valikut on. Füüsiline truudus on sulle täitsa garanteeritud, sest ükski naine ei tahaks seda tölli peale sinu. Iseasi kas see on nüüd saavutus.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nutt tuleb kurku lihtsalt

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see neiu siis mehe jutu peale vastas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see neiu siis mehe jutu peale vastas?

Ilusate juuste kohta vastas lihtsalt “Aitäh!”.

eks kena kehaga noort naist ongi ilus vaadata” – selle peale ei olnud veel vastust, kui mina vaatasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole keskealine, 22-aastane noormees, neiu umbes 23

See ütleb kõik. Noored ja veri vemmeldab

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole keskealine, 22-aastane noormees, neiu umbes 23

See ütleb kõik. Noored ja veri vemmeldab

Jah, n selge siis – noored… väga mage lugu siiski. Aga no ma kujutasin ette et mingi 45aastane lastega pereisa kirjutab kolleegile nii. Ja oma naine veel ohib ja kahtleb, millega tegu. Aga no laste värk. See “mees” jäta siiski maha, eks! Sest ühel päeval sul reaalselt ongi selliseid cringe asju salaja kribav 45-aastane kodus, kui temaga jätkad.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole keskealine, 22-aastane noormees, neiu umbes 23

See ütleb kõik. Noored ja veri vemmeldab

Jah, n selge siis – noored… väga mage lugu siiski. Aga no ma kujutasin ette et mingi 45aastane lastega pereisa kirjutab kolleegile nii. Ja oma naine veel ohib ja kahtleb, millega tegu. Aga no laste värk. See “mees” jäta siiski maha, eks! Sest ühel päeval sul reaalselt ongi selliseid cringe asju salaja kribav 45-aastane kodus, kui temaga jätkad.

Ma arvan, et see ei ole veel põhjus maha jätmiseks. Pigem hetkel lasta seedida natuke ja eks ilmselt tuleb see teema veel päevavalgele arutamiseks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mingit armastust ega solidaarsust poleks olemas ja asi käib ainult nii, et võetakse see, kes on ilusam ja uuem, siis ei saa ju üldse mingeid suhteid pidada. Alati võib olla kuskil keegi, kes on ilusam (või hetkel tundub nii, sest on uudsem). Imelik jutt ikka küll. Kui mees nii mõjutatav on, kas teda ongi siis vaja.

No mis armastus ja solidaarsusest on jutt, kui mehel ila jookseb teiste naiste juuste ja keha järele.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see neiu siis mehe jutu peale vastas?

Ilusate juuste kohta vastas lihtsalt “Aitäh!”.

eks kena kehaga noort naist ongi ilus vaadata” – selle peale ei olnud veel vastust, kui mina vaatasin.

100% keele kõrva ajamise jutt, aga lähenemine on nagu oleks tegemist keskealise mehega, mitte 22-aastasega.
igal juhul mina seda meest ei usaldaks.
kui Sulle tundus see kiri kahtlustäratav, siis see ON kahtlustäratav.
Mida mina teeks? Selle kohta on ütelus – usalda, aga kontrolli.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole keskealine, 22-aastane noormees, neiu umbes 23

See ütleb kõik. Noored ja veri vemmeldab

Jah, n selge siis – noored… väga mage lugu siiski. Aga no ma kujutasin ette et mingi 45aastane lastega pereisa kirjutab kolleegile nii. Ja oma naine veel ohib ja kahtleb, millega tegu. Aga no laste värk. See “mees” jäta siiski maha, eks! Sest ühel päeval sul reaalselt ongi selliseid cringe asju salaja kribav 45-aastane kodus, kui temaga jätkad.

Ma ka arvasin, et tegu on ikka oluliselt vanema mehega, kui seda noore ilusa keha juttu lugesin. 22a noormehelt sellist kommentaari ei ootaks tõesti.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole keskealine, 22-aastane noormees, neiu umbes 23

See ütleb kõik. Noored ja veri vemmeldab

Jah, n selge siis – noored… väga mage lugu siiski. Aga no ma kujutasin ette et mingi 45aastane lastega pereisa kirjutab kolleegile nii. Ja oma naine veel ohib ja kahtleb, millega tegu. Aga no laste värk. See “mees” jäta siiski maha, eks! Sest ühel päeval sul reaalselt ongi selliseid cringe asju salaja kribav 45-aastane kodus, kui temaga jätkad.

Ma ka arvasin, et tegu on ikka oluliselt vanema mehega, kui seda noore ilusa keha juttu lugesin. 22a noormehelt sellist kommentaari ei ootaks tõesti.

Ega see vanus ei loegi siin nii väga

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 196 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmine