Esileht Pereelu ja suhted Petmine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 196 )

Teema: Petmine

Postitas:
Kägu

Miks ei loe? Sellist juttu ootaks vanemalt mehelt, aga teemaalgataja mees on ju sama vana kui see neiu ja tõenäoliselt on ka teemaalgataja nendega ühes vanuses. Seega väga piinlik lugu tõesti.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei loe? Sellist juttu ootaks vanemalt mehelt, aga teemaalgataja mees on ju sama vana kui see neiu ja tõenäoliselt on ka teemaalgataja nendega ühes vanuses. Seega väga piinlik lugu tõesti.

Aga mis see muudab, et vanus on noorem?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kehajutt see peaks olema. Vähemalt asi selge – noor mees ei plaani ennast ühega siduda. Küsimustele vastab nii, nagu küsija kuulda soovib. Kas ta on äkki kuskilt kuulnud, et peab nagu püsisuhtes olema? ??

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui küsisin, et miks sa siiski kirjutasid üldse seda? Vastas, et tõesti ei oska öelda miks..

Rumal küsimus tõesti. Ma võin vastata, miks. Sest see kolleeg meeldib mehele, paneb püksis kihelema ja tekitab elevust. Siiski pole veel teada, kas kolleeg ka vedu võtab, seega võib rahuliku südamega öelda, et midagi pole olnud, ei tea, miks kirjutasin. Kui kolleeg vedu võtab, siis hakkab asju toimuma küll ja siis jälle saab vastata, et see lihtsalt juhtus, ei olnud planeeritud, no läks lihtsalt nii. Aga kui ei võta, on härra südametunnistus jumala puhas, midagi pole ju olnud.

Vaevalt küll see noor kena naine vedu võtaks. Sellistel on endal endavanuseid austajaid lademetes, vaevalt küll tahaks teemaalgataja keskealist abikaasat.

Ei ole keskealine, 22-aastane noormees, neiu umbes 23

Lase jalga. Ilmselgelt on tal kalduvus kõrvalt vaadata ja siis suuri silmi teha:”Kes? Mina või? Ma lihtsalt tahtsin viisakas olla!”. Väga peen manipuleetimine ja hiljem süüdistabki sind, et ei usalda, nuhid jne.

23 ei ole mingi mees vaid poisike, sarved puha maha jooksmata. Ja ilmselt oled ise umb sama vana, täitsa neiuke alles. Terve elu ees, et normaalne mees leida.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastik käitumine, tuletab mulle mu eksmeest meelde. Oskavad manipuleerida nii, et sa jäädki arvama, et sina oled armukade kontrollfriik ja nemad teevad kõik õigesti. Mis, kas ma siis ei tohi üldse teiste naistega lihtsalt suhelda ka? Midagi pole ju olnud, mida sa närvitsed? Sa ise oled liiga tundlik, inimesed võivadki üksteisele komplimente teha, see on viisakus jne jne. Ja siis arvadki mitu aastat, et sinul on midagi viga kuni ta su lõpuks ikka maha jätab.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teine neiu/naine on sinust ilusam? Ilusamate juuste ja ilusama kehaga?

Kui jah, siis jääb sul ainult loota, et neiu ei ole su mehest huvitatud.

Ilusa välimusega harjutakse ja otsitakse uut ja uut nagu ese, mis silmapilkselt uue vastu vahetatakse. On mehi, kes tahavad suhtes olla saledaga, aga seksida tüsedatega. Keegi ei ütle, et tüse on ilus. Petetakse noori, isegi missivälimusega naisi. Petetakse isegi 20 aastat vanema naisega.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastik käitumine, tuletab mulle mu eksmeest meelde. Oskavad manipuleerida nii, et sa jäädki arvama, et sina oled armukade kontrollfriik ja nemad teevad kõik õigesti. Mis, kas ma siis ei tohi üldse teiste naistega lihtsalt suhelda ka? Midagi pole ju olnud, mida sa närvitsed? Sa ise oled liiga tundlik, inimesed võivadki üksteisele komplimente teha, see on viisakus jne jne. Ja siis arvadki mitu aastat, et sinul on midagi viga kuni ta su lõpuks ikka maha jätab.

Ja kui mees kommenteerib naistele ilus, armas, kena näoraamatus, siis pole sama? Mõte on sama. Ükski mees ei tee seda niisama. Ikka mõtleb, et pandavalt ilus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Lugu selline – avastasin, et mees oli kirjutanud ühele töökaaslasele komplimenti stiilis “sul on väga kenad juuksed”. Küsisin selle kohta, tunnistas, et jah, tegin komplimendi talle, kuid meil ei ole midagi ega saa olema temaga ja et ma ei muretseks. Samas avastasin hiljem veel, et oli vestlus jätkunud a’la “eks kena kehaga noort naist ongi ilus vaadata”. Selle kohta ma midagi ei küsinud ta käest, kuid järgmine päev avastasin, et oli terve vestluse ära kustutanud. Teie mõtted? Mida teha ja mida mõelda? Kuidas te käituksite?

Miks sa meie mõtteid küsid, sina ju elad sellise mehega. Täitsa vabatahtlikult elad. Aga lugu ise on selline, et kui te leppisite kokku, silmast silma vaadates, et olete üksteisele truud, on tegemist petmisega. Kui kokkulepet truu olla polnud, abielus pole, tõotusi andnud pole, siis ei ole tegemist mingi petmisega. Mees võib kirjutada kellele tahab ja kuidas tahab. Ja sinulon õigus elada sellise mehega ühes korteris või mitte elada. Vaikimis eeldust, et kui magad kellegagi koos  ja asjad on tema kodus, siis peab keegi ka truu olema, võib ju olla, aga sellel pole mingit alust. Alus on ainult ja ainult lubadusel olla truu. Kui lubadust rikutakse, siis on petmine. Petmine sünnib lubaduse tõttu, mitte pole iseenesest olemas.  Nii et edasi ei saa mõtelda, kuna ei tea, kas teie olete andnud üksteisele sõnaliselt väljendatud lubaduse olla truu.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma käituksin? Lõpetaksin teise inimese eravestlustes sorimise. Seda esiteks. Teiseks vaataksin, mis mind nii ebakindlaks üldse muudab, et võõrastes vestlustes sorin. Kolmandaks võtaksin midagi ette, et endale ja enda mehel taas meeldida.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis see muudab, et vanus on noorem?

Sest et omavanuseid ei nimetata nooreks. See on omadussõna, mida kasutatakse pigem endast nooremate kohta, kui niimoodi spetsiaalselt komplimendina rõhutada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Lugu selline – avastasin, et mees oli kirjutanud ühele töökaaslasele komplimenti stiilis “sul on väga kenad juuksed”. Küsisin selle kohta, tunnistas, et jah, tegin komplimendi talle, kuid meil ei ole midagi ega saa olema temaga ja et ma ei muretseks. Samas avastasin hiljem veel, et oli vestlus jätkunud a’la “eks kena kehaga noort naist ongi ilus vaadata”. Selle kohta ma midagi ei küsinud ta käest, kuid järgmine päev avastasin, et oli terve vestluse ära kustutanud. Teie mõtted? Mida teha ja mida mõelda? Kuidas te käituksite?

Miks sa meie mõtteid küsid, sina ju elad sellise mehega. Täitsa vabatahtlikult elad. Aga lugu ise on selline, et kui te leppisite kokku, silmast silma vaadates, et olete üksteisele truud, on tegemist petmisega. Kui kokkulepet truu olla polnud, abielus pole, tõotusi andnud pole, siis ei ole tegemist mingi petmisega. Mees võib kirjutada kellele tahab ja kuidas tahab. Ja sinulon õigus elada sellise mehega ühes korteris või mitte elada. Vaikimis eeldust, et kui magad kellegagi koos ja asjad on tema kodus, siis peab keegi ka truu olema, võib ju olla, aga sellel pole mingit alust. Alus on ainult ja ainult lubadusel olla truu. Kui lubadust rikutakse, siis on petmine. Petmine sünnib lubaduse tõttu, mitte pole iseenesest olemas. Nii et edasi ei saa mõtelda, kuna ei tea, kas teie olete andnud üksteisele sõnaliselt väljendatud lubaduse olla truu.

No kuskil pole ka kirjas, et abieluinimene ei tohi kõrvalt panna. Ja mingit sellist vannet ei andnud abielludes kah – üleüldse mingit vannet ei andnud (see rohkem usa komme). Ametnik küsis – kas soovid abielluda Jüriga ja kogu lugu.

Aga ühiskondlik kokkulepe ka loeb. Eelkõige peaks teavitama see, kes soovib mitut partnerit omada, oma partneritele, et kas neile selline asi sobib. Et hiljem ei oleks pettumusi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Lugu selline – avastasin, et mees oli kirjutanud ühele töökaaslasele komplimenti stiilis “sul on väga kenad juuksed”. Küsisin selle kohta, tunnistas, et jah, tegin komplimendi talle, kuid meil ei ole midagi ega saa olema temaga ja et ma ei muretseks. Samas avastasin hiljem veel, et oli vestlus jätkunud a’la “eks kena kehaga noort naist ongi ilus vaadata”. Selle kohta ma midagi ei küsinud ta käest, kuid järgmine päev avastasin, et oli terve vestluse ära kustutanud. Teie mõtted? Mida teha ja mida mõelda? Kuidas te käituksite?

Miks sa meie mõtteid küsid, sina ju elad sellise mehega. Täitsa vabatahtlikult elad. Aga lugu ise on selline, et kui te leppisite kokku, silmast silma vaadates, et olete üksteisele truud, on tegemist petmisega. Kui kokkulepet truu olla polnud, abielus pole, tõotusi andnud pole, siis ei ole tegemist mingi petmisega. Mees võib kirjutada kellele tahab ja kuidas tahab. Ja sinulon õigus elada sellise mehega ühes korteris või mitte elada. Vaikimis eeldust, et kui magad kellegagi koos ja asjad on tema kodus, siis peab keegi ka truu olema, võib ju olla, aga sellel pole mingit alust. Alus on ainult ja ainult lubadusel olla truu. Kui lubadust rikutakse, siis on petmine. Petmine sünnib lubaduse tõttu, mitte pole iseenesest olemas. Nii et edasi ei saa mõtelda, kuna ei tea, kas teie olete andnud üksteisele sõnaliselt väljendatud lubaduse olla truu.

No kuskil pole ka kirjas, et abieluinimene ei tohi kõrvalt panna. Ja mingit sellist vannet ei andnud abielludes kah – üleüldse mingit vannet ei andnud (see rohkem usa komme). Ametnik küsis – kas soovid abielluda Jüriga ja kogu lugu.

Aga ühiskondlik kokkulepe ka loeb. Eelkõige peaks teavitama see, kes soovib mitut partnerit omada, oma partneritele, et kas neile selline asi sobib. Et hiljem ei oleks pettumusi.

Kas siis kirikus vannet ei anta?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma käituksin? Lõpetaksin teise inimese eravestlustes sorimise. Seda esiteks. Teiseks vaataksin, mis mind nii ebakindlaks üldse muudab, et võõrastes vestlustes sorin. Kolmandaks võtaksin midagi ette, et endale ja enda mehel taas meeldida.

Petetakse isegi enesekindlaid. Ebakindlus ja petmine on müüt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma käituksin? Lõpetaksin teise inimese eravestlustes sorimise. Seda esiteks. Teiseks vaataksin, mis mind nii ebakindlaks üldse muudab, et võõrastes vestlustes sorin. Kolmandaks võtaksin midagi ette, et endale ja enda mehel taas meeldida.

Petetakse isegi enesekindlaid. Ebakindlus ja petmine on müüt.

Ma arvan, et ebakindluse pärast petmine ei ole müüt. Aga ma arvan, et ebakindlad inimesed petavad. Liiderikud inimesed tahavad tunda, et nad on tahetud ka teiste poolt, et nad on ikka turul hinnas. Lihtsalt selline mulje on mulle jäänud, mis muidugi ei pruugi tõsi olla.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma käituksin? Lõpetaksin teise inimese eravestlustes sorimise. Seda esiteks. Teiseks vaataksin, mis mind nii ebakindlaks üldse muudab, et võõrastes vestlustes sorin. Kolmandaks võtaksin midagi ette, et endale ja enda mehel taas meeldida.

Petetakse isegi enesekindlaid. Ebakindlus ja petmine on müüt.

Muidugi, aga enesekindlad ja endaga hästi läbi saavad inimesed reageerivad sellele teisiti, mitte teise isiklikes asjades sorides ja perekoolist nõu küsides. On teatud piirid, millest allapoole vaid just ja ainult sellised ebakindlad ja enesetedlikuseta inimesed laskuvad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma käituksin? Lõpetaksin teise inimese eravestlustes sorimise. Seda esiteks. Teiseks vaataksin, mis mind nii ebakindlaks üldse muudab, et võõrastes vestlustes sorin. Kolmandaks võtaksin midagi ette, et endale ja enda mehel taas meeldida.

Petetakse isegi enesekindlaid. Ebakindlus ja petmine on müüt.

Muidugi, aga enesekindlad ja endaga hästi läbi saavad inimesed reageerivad sellele teisiti, mitte teise isiklikes asjades sorides ja perekoolist nõu küsides. On teatud piirid, millest allapoole vaid just ja ainult sellised ebakindlad ja enesetedlikuseta inimesed laskuvad.

Tõsi, ma ei kontrolli kunagi oma mehe telefoni, ausalt öeldes pole mul isegi see pähe tulnud.
Aga need kaks on üsna noored, siis vist ongi inimesed ebakindlamad? Puudub elukogemus?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ebakindluse pärast petmine ei ole müüt. Aga ma arvan, et ebakindlad inimesed petavad. Liiderikud inimesed tahavad tunda, et nad on tahetud ka teiste poolt, et nad on ikka turul hinnas. Lihtsalt selline mulje on mulle jäänud, mis muidugi ei pruugi tõsi olla.

Petavad ka enesekindlad inimesed. Igasugused inimesed petavad. Enesekindlatel on suur tutvusringkond ja võimalus/oskused saada suhteid palju suuremad kui ebakindlatel. Mitte kõik enesekindlad ei vaja läbi seksi ja tähelepanu kiitusi, nad tahavad lihtsalt paljudega magada. Monogaamsus ja mittemonogaamsus on minu hinnangul sündides juba olemas ja ei ole seotud välimuse ega sooga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi, aga enesekindlad ja endaga hästi läbi saavad inimesed reageerivad sellele teisiti, mitte teise isiklikes asjades sorides ja perekoolist nõu küsides. On teatud piirid, millest allapoole vaid just ja ainult sellised ebakindlad ja enesetedlikuseta inimesed laskuvad.

Miks? Enesekindlad inimesed sorivad loomulikult, sest kuidas sa fakte teisiti saad? Isegi Heard valetas ja terve maailm vaatas. Kuidas sa sellega võitled veel koduseinte vahel? Ikka nii, et võtad vahele.

Aga loomulikult kasutatakse neid tõendeid siis lahku minemiseks, mitte nõu küsimiseks, et kuidas meest tagasi võita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi, aga enesekindlad ja endaga hästi läbi saavad inimesed reageerivad sellele teisiti, mitte teise isiklikes asjades sorides ja perekoolist nõu küsides. On teatud piirid, millest allapoole vaid just ja ainult sellised ebakindlad ja enesetedlikuseta inimesed laskuvad.

Miks? Enesekindlad inimesed sorivad loomulikult, sest kuidas sa fakte teisiti saad? Isegi Heard valetas ja terve maailm vaatas. Kuidas sa sellega võitled veel koduseinte vahel? Ikka nii, et võtad vahele.

Aga loomulikult kasutatakse neid tõendeid siis lahku minemiseks, mitte nõu küsimiseks, et kuidas meest tagasi võita.

No siis tasub kontrollida küll kui partner hakkab teisiti käituma. Niisama kontrollida on küll veidi veider ja alatu partneri suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis tasub kontrollida küll kui partner hakkab teisiti käituma. Niisama kontrollida on küll veidi veider ja alatu partneri suhtes.

Teema alguses ei ole kirjas, kuidas see avastati, mis võis juhuslikult toimuda. Samuti hakatakse vahel isegi paremini käituma. Ma ütlen, et olles kuulnud igasuguseid asju, kuidas raseda naise ja hiljem pärast lubadusi olla truu beebi kõrvalt käidakse teisega magamas, siis ma ei imesta üldse, et naised kontrollivad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuskil pole ka kirjas, et abieluinimene ei tohi kõrvalt panna. Ja mingit sellist vannet ei andnud abielludes kah – üleüldse mingit vannet ei andnud (see rohkem usa komme). Ametnik küsis – kas soovid abielluda Jüriga ja kogu lugu. Aga ühiskondlik kokkulepe ka loeb. Eelkõige peaks teavitama see, kes soovib mitut partnerit omada, oma partneritele, et kas neile selline asi sobib. Et hiljem ei oleks pettumusi. Kas siis kirikus vannet ei anta?

Mis kirikus? Su meelest abielluvad kõik paarid kirikus või?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA ja mees pole ju abielus. Võimalik, et ei ela isegi koos.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutud said räägitud – mees kahetseb, tunneb ennast väga halvasti selle pärast ja on piinlik. Kuidas nüüd õppida jälle usaldama meest?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutud said räägitud – mees kahetseb, tunneb ennast väga halvasti selle pärast ja on piinlik. Kuidas nüüd õppida jälle usaldama meest?

Algatuseks võiks siis ka neiu ees vabandada, kellele neid kommentaare tegi. Kuna mehele kirjutada meeldib, võikski mees kirjutada vabandava kirja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutud said räägitud – mees kahetseb, tunneb ennast väga halvasti selle pärast ja on piinlik. Kuidas nüüd õppida jälle usaldama meest?

Usaldama meest õpidki nüüd järelikult sammsammult. Hea mõte oleks mehel esmalt sulle julgeda rääkida, kui mõnest neiust või naisest veidi enamat mõtlema hakkab. Usaldus on ju see, kui esmalt räägid oma partneriga kõigest. Ega teised naised maailmast ära ei kao, aga enda mõtlemist neist saab küll mees ise muuta. Kui vilav silm on mehe jaoks nõrkus, siis igal juhul on võimalik seda nõrkust tugevuseks muuta, kui iseendaga tööd teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuskil pole ka kirjas, et abieluinimene ei tohi kõrvalt panna. Ja mingit sellist vannet ei andnud abielludes kah – üleüldse mingit vannet ei andnud (see rohkem usa komme). Ametnik küsis – kas soovid abielluda Jüriga ja kogu lugu. Aga ühiskondlik kokkulepe ka loeb. Eelkõige peaks teavitama see, kes soovib mitut partnerit omada, oma partneritele, et kas neile selline asi sobib. Et hiljem ei oleks pettumusi. Kas siis kirikus vannet ei anta?

Mis kirikus? Su meelest abielluvad kõik paarid kirikus või?

Sa kirjutasid, et vannete andmine on usa komme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutud said räägitud – mees kahetseb, tunneb ennast väga halvasti selle pärast ja on piinlik. Kuidas nüüd õppida jälle usaldama meest?

Usaldama meest õpidki nüüd järelikult sammsammult. Hea mõte oleks mehel esmalt sulle julgeda rääkida, kui mõnest neiust või naisest veidi enamat mõtlema hakkab. Usaldus on ju see, kui esmalt räägid oma partneriga kõigest. Ega teised naised maailmast ära ei kao, aga enda mõtlemist neist saab küll mees ise muuta. Kui vilav silm on mehe jaoks nõrkus, siis igal juhul on võimalik seda nõrkust tugevuseks muuta, kui iseendaga tööd teha.

Aitäh, see andis hetkel veidi julgust juurde. Muidu päevad läbi pisarates olnud.

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis tasub kontrollida küll kui partner hakkab teisiti käituma. Niisama kontrollida on küll veidi veider ja alatu partneri suhtes.

Teema alguses ei ole kirjas, kuidas see avastati, mis võis juhuslikult toimuda. Samuti hakatakse vahel isegi paremini käituma. Ma ütlen, et olles kuulnud igasuguseid asju, kuidas raseda naise ja hiljem pärast lubadusi olla truu beebi kõrvalt käidakse teisega magamas, siis ma ei imesta üldse, et naised kontrollivad.

Teisiti käitumise all pean ma ka silmas liiga hästi käitumist.

Ma olen ka kuulnud selliseid lugusid, aga mitte eriti palju. Ja mingid naised kontrollivad küll oma partneri telefoni, aga mitte kõik. See on ikka selline mage asi mida teha – kontrollida põhjuseta täiskasvanud inimest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algatuseks võiks siis ka neiu ees vabandada, kellele neid kommentaare tegi. Kuna mehele kirjutada meeldib, võikski mees kirjutada vabandava kirja. Rate this item:Submit Rating00

Selline asi töökaaslasega? See võib kaevata ahistamise pärast. Noor mees peaks ju ometi teadma seda. Vanasti jah ehk naistele isegi meeldis selline tähelepanu. Või ei teinud nad väljagi halvemal juhul. Aga tänapäeval on see ahistamine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algatuseks võiks siis ka neiu ees vabandada, kellele neid kommentaare tegi. Kuna mehele kirjutada meeldib, võikski mees kirjutada vabandava kirja. Rate this item:Submit Rating00

Selline asi töökaaslasega? See võib kaevata ahistamise pärast. Noor mees peaks ju ometi teadma seda. Vanasti jah ehk naistele isegi meeldis selline tähelepanu. Või ei teinud nad väljagi halvemal juhul. Aga tänapäeval on see ahistamine.

See juba teine teema. Pigem nüüd küsimus ongi sellest, et kui kiirelt ja kuidas saab kõige paremini hakata teda jälle usaldama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 196 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmine