Esileht Pereelu ja suhted Petmine

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 196 )

Teema: Petmine

Postitas:
Kägu

Sulle tõesti väga meeldib targutada. Jah, sa eksid ning ma ei valeta.

Meeldib küll targutada, ei salgagi ja minu arvamus, et valetad, ei muutunud praegu sellest kommentaarist.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldib küll targutada, ei salgagi ja minu arvamus, et valetad, ei muutunud praegu sellest kommentaarist.

Kui arvestada, et inimene näeb kõikjal iseenda vigu ja nõrku kohti, siis räägib sinu kaljukindel veendumus, et kõik mehed ja isegi perekooli käod su ümber valetavad, vassivad ning sullerdavad nagu suudavad, sinu kohta meile ühe nukra loo. Sa vist ise teed seda kogu aeg ning seetõttu ongi raske uskuda, et leidub inimesi, kes nii ei käitu?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui arvestada, et inimene näeb kõikjal iseenda vigu ja nõrku kohti, siis räägib sinu kaljukindel veendumus, et kõik mehed ja isegi perekooli käod su ümber valetavad, vassivad ning sullerdavad nagu suudavad, sinu kohta meile ühe nukra loo. Sa vist ise teed seda kogu aeg ning seetõttu ongi raske uskuda, et leidub inimesi, kes nii ei käitu?

Jah, olen küll valetanud teatud asju, aga need on hädavaled, et ebameeldivatest inimestest lahti saada, mitte aga lähedastele, et neile haiget teha või neid kuidagi petta. Samas isegi minu tuttavad, kes on heade omadustega, on vallalisena petnud ja vassinud, mille kohta ma kunagi ei kommenteeri, sest kõik, mida ma ei poolda, hoian enda teada. Internetis võib küll rääkida, et ma ei poolda seda ja toda, aga päriselus peab ära taluma, sest muidu võib kõigist tuttavatest ilma jääda, kui kõikide vigu hakata üles lugema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sekundeerin pärast 20a abielu, et kõige parem on olla vallaline! Eriti kui oled 2ondate alguses, ei ole mingit mõtet oma noorust raisata inimese peale, kes ei kanna sind igas mõttes kätel. Kui kõrvalsuhted sulle ei sobi, siis ei ole mõtet üldse sellise mehega ennast siduda, kelle jaoks see on lubatud käitumine. Lõpeb see nagunii petmise ja lahkuminekuga ja südamevaluga TA jaoks. Noorelt tehtud valikud kipuvad olema mõtlematud ja rutakad, kuid tegu on väga oluliste otsustega, mis mõjutavad naise tervet elu ja ka laste elu. Kas on plaanis olla terve elu politseinik ja meest valvata? Ilmselgelt siin on väärtushinnangute ja ootuste konflikt, variandid on nüüd jääda ootama, et mees sai oma veast aru ja muudab ennast- seda nagunii ei juhtu. Teine variant on suhtesse emotsionaalselt rohkem mitte panustada, kuna kehvad suhted pole investeerimist väärt. Eks see õppetund on ja teeb edaspidiseks targemaks ja tugevamaks. Investeeri esmalt endasse, oma iseseisvusesse ja haridusse.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OK, ei juhtunud. Aga mehele meeldis teine naine – ja lausa kaks korda, kas erinevat naist meeldisid. See ei ole sinu jaoks mitte midagi? Mina usun, et kui mehele teie naine juba meeldib ja see juhtub korduvalt, siis oma naise vastu kirge enam ei ole. Isegi kui füüsiliselt ei peta.

Tead, 34 aastase kooselu jooksul olen ka mina olnud täiesti platooniliselt vaimustatud mõnest mehest, vähemalt kaks korda. Kord ühest professorist, teine kord ühest näitlejast, keda ka tundsin isiklikult. Kummagagi ei soovinud ma midagi füüsilist, taeva pärast.

Ma võin oma mütsi ära süüa, et ka sinu mees vaimustub mõne naise intellektist või ka kasvõi mõnest naissportlasest sedavõrd, et kuulab-vaatab teda silmad punnis peas ja kõrvad harali, aga ei taha teda SELLES mõttes. Nii et kui näiteks sinu mees vaimustub filmidest, kus mängib Ita Ever või kasvõi Mirtel Pohla ja vaatab ära kõik tema filmid, või räägib, kui tark ja tubli on Kahja Kallas, siis tal sinu vastu enam kirge pole? Kurb kuulda. Miks sa küll sellise mehe vaatasid?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pika abielu jooksul olen kaks korda mehelt küsinud, et kas ma peaksin selle naise pärast end ohustatuna tundma. Mõlemad korrad oli vastus ei, ei pea. Samas ta ei varjanudki, et see naine talle meeldis, aga kuna süda oli minu küljes ja kehaist tegevust juhib tal aju, mitte riist, siis polnud mul ka midagi karta.

Nojah, aga sa ei saa ikkagi kindel olla. Loomulikult vastas ta ‘ei, ei pea’. Samas kui need naised talle meeldisid. Sa tegelikult ei saa kunagi tõde teada, kui sulle ei öelda. ‘Süda sinu küljes’ ei ole kahjuks meeste puhul määravaks. Aju vbl on küll argument, aga seesama aju oskab ka sageli hästi ja usutavalt valetada ja näida truuna.

Aga elu näitas, et ta ei valetanud. Muidugi saan 100% kindel olla. Meest tuleb veidi ikka valida ka.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis inimesed siin koos käivad, kes ütlevad, et kui partnerile meeldib teist naist vaadata, tuleb ta koheselt maha jätta. Mis mõte on iseendale või partnerile valetada? ILMSELGELT meeldib igale mehele  (abielus, vallaline või üldse preester) vaadata kena kehaga noort naist (mulle ka meeldib, olen hetero naine). Seda enam,  kas teate mõnda meest, kes saab ausalt käsi südamel õelda, et ei, kole vaatepilt, minule ei meeldi seal mitte miski! See on ju väga basic bioloogia, kuidas saab seda ette heita?

Ma ei ole oma suhtes kunagi näinud mõtet üksteisele lolli juttu ajada stiilis “ei näe ma kedagi peale sinu”. Mõnda ühist tuttavat, näitlejat kommenteerime koos, et millised ilusad jalad sel naisel, milline kena vormis keha sellel mehel.

Kas siinkommenteerijate suhe seisab siis ainult selle (vale) ootuse peal, et partner on peale teiega suhtesse astumist silmist pimedaks jäänud ja ei märka enam teiste inimeste ilu?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See märkamine on normaalne, aga et ta kirjutas naisele, kui ilus ja ahvatlev ta on, see ei ole suhtes inimese puhul normaalne.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis inimesed siin koos käivad, kes ütlevad, et kui partnerile meeldib teist naist vaadata, tuleb ta koheselt maha jätta. Mis mõte on iseendale või partnerile valetada? ILMSELGELT meeldib igale mehele (abielus, vallaline või üldse preester) vaadata kena kehaga noort naist (mulle ka meeldib, olen hetero naine). Seda enam, kas teate mõnda meest, kes saab ausalt käsi südamel õelda, et ei, kole vaatepilt, minule ei meeldi seal mitte miski! See on ju väga basic bioloogia, kuidas saab seda ette heita?

Ma ei ole oma suhtes kunagi näinud mõtet üksteisele lolli juttu ajada stiilis “ei näe ma kedagi peale sinu”. Mõnda ühist tuttavat, näitlejat kommenteerime koos, et millised ilusad jalad sel naisel, milline kena vormis keha sellel mehel.

Kas siinkommenteerijate suhe seisab siis ainult selle (vale) ootuse peal, et partner on peale teiega suhtesse astumist silmist pimedaks jäänud ja ei märka enam teiste inimeste ilu?

Probleem tundub olema hoopis mujal. Naine tahab lihtsalt olla suhtes kindel, mees on surmani temaga või kuni naine temast tüdineb. Ega naine ei keela endale teiste meeste vaatamist, mees lihtsalt ei tohi vaadata ega suhelda. Aga probleemi tuum on ju suguihas, naisel on see olematu ja ta tõesti ei vaatagi teisi mehi, ta ei vaata ka oma meest selles võtmes, aga mehi ei saa selliseks muuta. Naine tahab elada mugavat ja turvalist argielu ka mees peab selles osalema.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See märkamine on normaalne, aga et ta kirjutas naisele, kui ilus ja ahvatlev ta on, see ei ole suhtes inimese puhul normaalne.

Mees otsib teist naist, sest pole praegusega enam rahul. Vanasõna ju ütleb, ära sülita vanasse kaevu enne kui uus on valmis. Naised elavad täpselt sama reegli järgi, aga perekoolis millegipärast nõutakse mehelt läbipaistvust. Naine saabki teha järelduse, kui mees vaatab teisi, siis kas midagi endas muuta või siis saabki mingil hetkel suhe läbi sest on ennast ammendanud. Jõle tragöödia küll.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis inimesed siin koos käivad, kes ütlevad, et kui partnerile meeldib teist naist vaadata, tuleb ta koheselt maha jätta. Mis mõte on iseendale või partnerile valetada? ILMSELGELT meeldib igale mehele (abielus, vallaline või üldse preester) vaadata kena kehaga noort naist (mulle ka meeldib, olen hetero naine). Seda enam, kas teate mõnda meest, kes saab ausalt käsi südamel õelda, et ei, kole vaatepilt, minule ei meeldi seal mitte miski! See on ju väga basic bioloogia, kuidas saab seda ette heita?

Ma ei ole oma suhtes kunagi näinud mõtet üksteisele lolli juttu ajada stiilis “ei näe ma kedagi peale sinu”. Mõnda ühist tuttavat, näitlejat kommenteerime koos, et millised ilusad jalad sel naisel, milline kena vormis keha sellel mehel.

Kas siinkommenteerijate suhe seisab siis ainult selle (vale) ootuse peal, et partner on peale teiega suhtesse astumist silmist pimedaks jäänud ja ei märka enam teiste inimeste ilu?

Vaadatakse ja arutatakse sõprade keskis, aga ei minda seda ütlema. Ütlemisel on mõte. Ei lähe ometi meeskolleegile kirjutama, et tal seksikas keha.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadatakse ja arutatakse sõprade keskis, aga ei minda seda ütlema. Ütlemisel on mõte. Ei lähe ometi meeskolleegile kirjutama, et tal seksikas keha.

Ei, ga kül võin ma oma abielus klassivennale, kes on palju kaalu kaotanud, kirjutada FB, et näed hea välja. Mõni naine läheks seepeale muidugi endast välja, aga õnneks selliseid ei tea.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadatakse ja arutatakse sõprade keskis, aga ei minda seda ütlema. Ütlemisel on mõte. Ei lähe ometi meeskolleegile kirjutama, et tal seksikas keha.

Ei, ga kül võin ma oma abielus klassivennale, kes on palju kaalu kaotanud, kirjutada FB, et näed hea välja. Mõni naine läheks seepeale muidugi endast välja, aga õnneks selliseid ei tea.

See ei ole sama, aga arva, kuidas soovid. Ma isegi ei põhjenda, kuna eesmärk pole kellegi arvamust muuta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadatakse ja arutatakse sõprade keskis, aga ei minda seda ütlema. Ütlemisel on mõte. Ei lähe ometi meeskolleegile kirjutama, et tal seksikas keha.

Ei, ga kül võin ma oma abielus klassivennale, kes on palju kaalu kaotanud, kirjutada FB, et näed hea välja. Mõni naine läheks seepeale muidugi endast välja, aga õnneks selliseid ei tea.

See ei ole sama, aga arva, kuidas soovid. Ma isegi ei põhjenda, kuna eesmärk pole kellegi arvamust muuta.

Just nimelt, see pole sama. Ka mina olen kirjutanud teatud kulturismiala tuttava mehe seinale, et hea vorm ja kena poos.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just nimelt, see pole sama. Ka mina olen kirjutanud teatud kulturismiala tuttava mehe seinale, et hea vorm ja kena poos.

Aaa, et to nsine on siis kulturist ja mees kiidab vormi, nagu sportlikku vormi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just nimelt, see pole sama. Ka mina olen kirjutanud teatud kulturismiala tuttava mehe seinale, et hea vorm ja kena poos.

Aaa, et to nsine on siis kulturist ja mees kiidab vormi, nagu sportlikku vormi?

A ma ei tea, äkki on kenasti kaalu langetanud või rannapilt 4 kuud pärast kaksikuid. Mu meelst oleks täitsa ok, kui mu mees ütleks oma vanale lapsepõlvesõbrannale, et väga hea näed välja, tubli töö.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just nimelt, see pole sama. Ka mina olen kirjutanud teatud kulturismiala tuttava mehe seinale, et hea vorm ja kena poos.

Aaa, et to nsine on siis kulturist ja mees kiidab vormi, nagu sportlikku vormi?

A ma ei tea, äkki on kenasti kaalu langetanud või rannapilt 4 kuud pärast kaksikuid. Mu meelst oleks täitsa ok, kui mu mees ütleks oma vanale lapsepõlvesõbrannale, et väga hea näed välja, tubli töö.

Jah, ongi ok. Aga

Loomulikult. Faktid on sellised, et mees on kõigest 22. Töökaaslane on ainult 23. Töökaaslane, kellega puutub igapäevaselt eeldatavalt kokku. Muus olukorras oleks nii ja naa, aga nende faktide pinnalt on kahtlemata tegu kõrvalt otsimisega ja kindlasti on naisi veel, kellele kirjutatakse “eks kena kehaga noort naist ongi ilus vaadata”, kirjutab noor testosteroonist pulbitsev mees. Ja perekoolikad räägivad siin oma pikaajaliste suhete kogemusi, mis siin kontekstis pole võrreldavad. Vahe on selles, et kui seda teeb 22aastane, on see palju leebem kui 42aastane pereisa, kellega koos oldud juba pikalt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin siin selle lehekülje vastamisi. Juba aetakse asju umbe. Jah, kindlasti on olnud paljud pikaajalises kooselu inimesed armunud teise, imetlenud kedagi teist, pidanud heaks või ilusaks jne, aga see pole ju üldse see asi. On suur vahe, kas see inimene läheb midagi talle meeldivale inimesel ütlema, suhtlema, märku andma või hoiab seda tunnet ja meeldimist enese sees, kuni see muutub. Kui juba sõnadega antakse märku teisele, siis see pole enam see. See tavaline süütu meeldivus, mis tekib inimestel suhtes olles mõne teise vastu on see, kui see sümpaatia teine pool ei saa sellest üldse teadagi. Või/ja ta isegi ei tea teise inimese olemasolust. Kõik, mis on, on oma peas vaid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin siin selle lehekülje vastamisi. Juba aetakse asju umbe. Jah, kindlasti on olnud paljud pikaajalises kooselu inimesed armunud teise, imetlenud kedagi teist, pidanud heaks või ilusaks jne, aga see pole ju üldse see asi. On suur vahe, kas see inimene läheb midagi talle meeldivale inimesel ütlema, suhtlema, märku andma või hoiab seda tunnet ja meeldimist enese sees, kuni see muutub. Kui juba sõnadega antakse märku teisele, siis see pole enam see. See tavaline süütu meeldivus, mis tekib inimestel suhtes olles mõne teise vastu on see, kui see sümpaatia teine pool ei saa sellest üldse teadagi. Või/ja ta isegi ei tea teise inimese olemasolust. Kõik, mis on, on oma peas vaid.

Hea loogika, kui olen oma peas armunud ja seksides mõtlen vaid talle, siis pole ma petja. Aga kui ma kiidan kellegi välimust, siis on tegu petjaga, sest tegemist on ju siis mehega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin siin selle lehekülje vastamisi. Juba aetakse asju umbe. Jah, kindlasti on olnud paljud pikaajalises kooselu inimesed armunud teise, imetlenud kedagi teist, pidanud heaks või ilusaks jne, aga see pole ju üldse see asi. On suur vahe, kas see inimene läheb midagi talle meeldivale inimesel ütlema, suhtlema, märku andma või hoiab seda tunnet ja meeldimist enese sees, kuni see muutub. Kui juba sõnadega antakse märku teisele, siis see pole enam see. See tavaline süütu meeldivus, mis tekib inimestel suhtes olles mõne teise vastu on see, kui see sümpaatia teine pool ei saa sellest üldse teadagi. Või/ja ta isegi ei tea teise inimese olemasolust. Kõik, mis on, on oma peas vaid.

Siin ees just väideti, et kui mehele meeldib mõni naine vaid kaugvaates, siis ikka ta enam oma elukaaslast ei armasta.
See väide oli nõme.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin siin selle lehekülje vastamisi. Juba aetakse asju umbe. Jah, kindlasti on olnud paljud pikaajalises kooselu inimesed armunud teise, imetlenud kedagi teist, pidanud heaks või ilusaks jne, aga see pole ju üldse see asi. On suur vahe, kas see inimene läheb midagi talle meeldivale inimesel ütlema, suhtlema, märku andma või hoiab seda tunnet ja meeldimist enese sees, kuni see muutub. Kui juba sõnadega antakse märku teisele, siis see pole enam see. See tavaline süütu meeldivus, mis tekib inimestel suhtes olles mõne teise vastu on see, kui see sümpaatia teine pool ei saa sellest üldse teadagi. Või/ja ta isegi ei tea teise inimese olemasolust. Kõik, mis on, on oma peas vaid.

Siin ees just väideti, et kui mehele meeldib mõni naine vaid kaugvaates, siis ikka ta enam oma elukaaslast ei armasta.

See väide oli nõme.

Aga ei ole ju armastust olemas. Alguses on armumine ja kirg aga see kaob igast suhtest, siis elatakse koos kui elukaaslased või abikaasadena. Elatakse argiselt ja salaja vaadatakse ka teisi ja võimalusel või sobimisel armutakse ja luuakse uus suhe. Inimesed on kõik nii tehtud. Küsimus on lihtsalt millisel suhteperioodil kumb suhtepool hakkab teisi vaatama. Eks naised on kavalamad, eitavad, valetavad, mehed lihtsamad ja tunnistavad kergemini üles või ei viitsi isegi varjata. Aga inimesed on ikka ühesugused.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin siin selle lehekülje vastamisi. Juba aetakse asju umbe. Jah, kindlasti on olnud paljud pikaajalises kooselu inimesed armunud teise, imetlenud kedagi teist, pidanud heaks või ilusaks jne, aga see pole ju üldse see asi. On suur vahe, kas see inimene läheb midagi talle meeldivale inimesel ütlema, suhtlema, märku andma või hoiab seda tunnet ja meeldimist enese sees, kuni see muutub. Kui juba sõnadega antakse märku teisele, siis see pole enam see. See tavaline süütu meeldivus, mis tekib inimestel suhtes olles mõne teise vastu on see, kui see sümpaatia teine pool ei saa sellest üldse teadagi. Või/ja ta isegi ei tea teise inimese olemasolust. Kõik, mis on, on oma peas vaid.

Siin ees just väideti, et kui mehele meeldib mõni naine vaid kaugvaates, siis ikka ta enam oma elukaaslast ei armasta.

See väide oli nõme.

Aga ei ole ju armastust olemas. Alguses on armumine ja kirg aga see kaob igast suhtest, siis elatakse koos kui elukaaslased või abikaasadena. Elatakse argiselt ja salaja vaadatakse ka teisi ja võimalusel või sobimisel armutakse ja luuakse uus suhe. Inimesed on kõik nii tehtud. Küsimus on lihtsalt millisel suhteperioodil kumb suhtepool hakkab teisi vaatama. Eks naised on kavalamad, eitavad, valetavad, mehed lihtsamad ja tunnistavad kergemini üles või ei viitsi isegi varjata. Aga inimesed on ikka ühesugused.

Ma ei pea seda petmiseks, kui lihtsalt keegi meeldib. Pole ju ühtegi inimest, kes ei mõtle ega vaata kunagi teisi. Selles ei saaks ju süüdistada kedagi, mida ta mõtleb. See oleks liigne kontroill, absurd olukord ju. Kuna kõik mõtlevad midagi mingil ajal vastasugupoolest. Välimuse kiitmine ja meeldimise väljanäitamine ja suhtlus on juba samm edasi. Sealt edasi on füüsiline kontakt. Need kõik on väga erinevad asjad. Lihtsalt kuidas eristada neid, kes on kes. See on keeruline.

Hea loogika, kui olen oma peas armunud ja seksides mõtlen vaid talle, siis pole ma petja. Aga kui ma kiidan kellegi välimust, siis on tegu petjaga, sest tegemist on ju siis mehega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikad suhted kestavad ainult tänu leplikusele. Antakse üksteisele andeks, elatakse koos edasi. Kes ei suuda nii, nende suhted on lühikesed ja paljudes arvudes, kuni lõpuks elatakse lihtsalt üksi kuna nagunii kõik petavad vms. Inimestel ei ole eriti eluvalikuid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikad suhted kestavad ainult tänu leplikusele. Antakse üksteisele andeks, elatakse koos edasi. Kes ei suuda nii, nende suhted on lühikesed ja paljudes arvudes, kuni lõpuks elatakse lihtsalt üksi kuna nagunii kõik petavad vms. Inimestel ei ole eriti eluvalikuid.

Üksi on parem kui kehvas suhtes. Raudselt 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikad suhted kestavad ainult tänu leplikusele. Antakse üksteisele andeks, elatakse koos edasi. Kes ei suuda nii, nende suhted on lühikesed ja paljudes arvudes, kuni lõpuks elatakse lihtsalt üksi kuna nagunii kõik petavad vms. Inimestel ei ole eriti eluvalikuid.

Kindlasti võib nii olla enamusel kordadest. Ja see leplikkus ei pea olema vaid ja ainult petmise koha pealt. On ka paljusid muid asju, mille suhtes ollakse leplikud. Kas see leplik on enamasti üks pooltest – vist jah. Vahel harva võivad mõlemad olla leplikud. Ja vahel on ka nii, et aja jooksul, pika kooselu jooksul ka muututakse, kes leplikumaks, kes kangemaks.
Ja kindlasti on ka neid paare, kus elatakse koos ilma suurte jamadeta ja ollakse sellised leplikkuses võrdsemad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikad suhted kestavad ainult tänu leplikusele. Antakse üksteisele andeks, elatakse koos edasi. Kes ei suuda nii, nende suhted on lühikesed ja paljudes arvudes, kuni lõpuks elatakse lihtsalt üksi kuna nagunii kõik petavad vms. Inimestel ei ole eriti eluvalikuid.

Üksi on parem kui kehvas suhtes. Raudselt ????

Ole muidugi, kes seda sulle ette heidab? Samas sa nagu kahtled endas, seepärast üritad koguaeg oma valikut tõestada? Üksi on hea kuni kaotad töö, murrad jalaluu, dekaade väldanud üksindus, kindlasti on sul ärevushäired, paanika, sest pead elus kõik asjad üksi otsustama ja mitte üks tuttav ei taha sinu hädajutustusi enam kuulata…

Iga valik mille teed, tuleb rahul olla.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes “minu silma ees” hakkaks minu telefonis sorima ning arvaks, et see on ok ning usaldust tulebki kontrollida, lendaks minutiga mu elust. Petmise võiksin isegi andeks anda, aga sellist suhtumist – mitte iial.

Mul oli pettev partner. Ühel õhtul võttis ta mu telefoni ning lukustas end mu maja WC-sse, et seda sobrada. Ma olen vist kõige ausam inimene üldse 😀 Minu palvetele uks lahti teha ta ei reageerinud. Seega võtsin sahtlist supipoti ning lõin selle läbi oma kalli tiffany vitraažklaasi, et see neetud pull lõpetada. Oi, ta nägu oli hindamatu.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes “minu silma ees” hakkaks minu telefonis sorima ning arvaks, et see on ok ning usaldust tulebki kontrollida, lendaks minutiga mu elust. Petmise võiksin isegi andeks anda, aga sellist suhtumist – mitte iial.

Mul oli pettev partner. Ühel õhtul võttis ta mu telefoni ning lukustas end mu maja WC-sse, et seda sobrada. Ma olen vist kõige ausam inimene üldse ???? Minu palvetele uks lahti teha ta ei reageerinud. Seega võtsin sahtlist supipoti ning lõin selle läbi oma kalli tiffany vitraažklaasi, et see neetud pull lõpetada. Oi, ta nägu oli hindamatu.

Kogus mahajätmiseks komprat.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikad suhted kestavad ainult tänu leplikusele. Antakse üksteisele andeks, elatakse koos edasi. Kes ei suuda nii, nende suhted on lühikesed ja paljudes arvudes, kuni lõpuks elatakse lihtsalt üksi kuna nagunii kõik petavad vms. Inimestel ei ole eriti eluvalikuid.

Üksi on parem kui kehvas suhtes. Raudselt ????

Ole muidugi, kes seda sulle ette heidab? Samas sa nagu kahtled endas, seepärast üritad koguaeg oma valikut tõestada? Üksi on hea kuni kaotad töö, murrad jalaluu, dekaade väldanud üksindus, kindlasti on sul ärevushäired, paanika, sest pead elus kõik asjad üksi otsustama ja mitte üks tuttav ei taha sinu hädajutustusi enam kuulata…

Iga valik mille teed, tuleb rahul olla.

Oota, mina kirjutan üksi elamisest siin teemas esimest korda. Mina olen vägagi abielus ja olen selest ka kirjutanud. Kas sul on reaalis ka selline komme suvalistele inimestele suvalistes asjades kallale karata? Või peab end selgeltnägijaks. Kahjuks lämised vale puu all ja see pole kuigi viisakas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me elame endiselt meestekeskses maailmas, et siis neil on nende meelest ikka rohkem lubatud. Ma oleks muidugi kohutava draama teinud omal ajal sellisest kommentaarist ja pealegi, kui see nii “süütu” kommentaar on, siis milleks seda kustutada?

Mul oli nt selline juhtum,  ükskord koos mehega kontserdil olles vana kolleegi kohates (kes ongi väga edev mees) ütlesin talle, et ta näeb hea välja, ta ka vanasti ütles alati naistöötajatele hästi. See tundus nii loomulik 🙂

Ja oh issand, kodus sain pärast sellise koosa, tohutu tüli oli majas, et ma alavääristan oma meest jms.

Ei julgegi enam midagi öelda 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 196 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmine