Esileht Pereelu ja suhted Petmine, segadus..

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Petmine, segadus..

Postitas:

Okei, sina armastad teda. Aga kas sa ennast armastad? Ilmselt ei, sest ennast armastades oskad ka ennast väärtustada. Võta sellest mehest üks pikem paus ja õpi endast lugu pidama, tegele asjadega, mis sulle meeldivad. Siis märkad, et ei tahagi tegelikult oma elu kellegi uksematina veeta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud samas seisus…see on suhtesõltuvus, milles oled. Teistel on lihtne öelda, et jäta maha jne. Usun, et jõuad ise sinnani, kus mõistad, et sinu väärikusest ei ole midagi alles ja aeg on see jama lõpetada. Lihtsalt, kui ükshetk avastad, et oled aastaid raisanud sellise tüübi peale, siis sellest väljatulek võtab veel omad aastad. Mees ei armasta sind ja ta jääbki sind petma, mõtle, kas ikka tahad sellist elu..

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka mina olnud suhtes jobuga. Sain aru, et on jobu, aga ei suutnud lahkuda, lihtsalt ei suutnud. Ōnneks kolis tüüp ise oma armukese juurde. Küll ma olin kurb, aina nutsin ja mõtlesin, et ei suuda temata…

Kolm kuud hiljem tuli mind tagasi tahtma. Nii mõnus oli ta pikalt saata.

Pool aastat hiljem mõtlesin, et ma olin vist hüpnoosi all, sest ma pole ju selline kalts, et sellises suhtes olla. Tundub uskumatu, et ma ammu varem seda jama ei lõpetanud.

Ühesõnaga tule ära sealt mädasest suhtest, nuta maa pisaratest märjaks ja juba mõne kuu pärast oled sa õnnelik, et ei raisanud päevagi rohkem sellisele tüübile.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et keegi ei suuda seda mõista, olen isegi oma head sõbrannad kaotanud, sest olen selles mehes nii kinni. Aga ma tõesti ei oska midagi teha, ise tunnen, et tahan olla koos aga samas hirm on nii suur ja seda uuesti läbielada ei tahaks, sest võttis eluisugi ära..

Mine kiiremas korras psühholoogi juurde ja mees jäta maha. Loodetavasti saad ikka ise ka aru et sa ei ole psühholoogiliselt terve ja vajad abi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan olukirjeldusest aru seda, et TA on olnud meeste poolt ärakasutatav. Ta pakkus ennast kõigile, lootusest leida endale püsiv partner. Mehed võtsid oma osa ja siis lasid jalga. Ükski teda päriseks ei tahtnud. Ja no tõesti, kes tahakski sellist naist omale, kellest terve rood üle käinud?

Lõpuks leidus üks oss, kes pärast kätte saamist oli nõus temaga pikemalt olema. Aga mõistagi ei pea see oss suhtes mingit pingutust tegema, sest naine on ju ilma selletagi jala küljes kinni.

TA sul on enesehinnanguga midagi väga halvasti. Arvan ka, et võiksid professionaali abi küsida.

Kõik lahke anniga naisterahvad, keda mina tean, vaevlevad tegelikult mingi tõsisema probleemi käes. Alguse on see saanud reeglina lapsepõlvekodust, kus ilmselt oli vähe armastust ja muud puudujäägid…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 22:52; 10.07 00:14; 10.07 00:16; 18.07 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, sul on tõsine psüühiline probleem ja sa vajad vaimset abi. Küsimus ei olegi niivõrd sinu hoolimatus ja petvas meherämpsus. Siin taga on ilmselgelt palju muud, millega tuleb tegeleda. Ma usun ka, et praeguses seisundis ei suuda sa loomulikult seda suhet lõpetada ja kellegi teise targutamine siinkohal ei aita. Sa pead tegelema kõigepealt iseenda jalulesaamisega. Palun leia terapeut ja räägi seesama lugu ära. Saate koos hakata asju lahkama ja sinu suhtumist iseendasse parandama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on Su eneseväärikus? Mees juba teab, et võib Sind reeta ja petta ja Sa ei kao tema kõrvalt kuhugi.

Sul on kaks valikut, kas lepid tema ringitõmbamisega ja eladki temaga koos, teades, et see jääbki nii või saadad selle mehe lõplikult pikalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mure ulatub mitme aasta tagusesse tülisse oma elukaaslasega. Ja ma tunnen, et see ei ole lõppenud. Oleme koos olnud 4 aastat, kõik algas suurepäraselt, tundsin et olen leidnud selle õige. (Tegelikult, tunnen siiani aga miski kraabib hinge)

Enne seda suhet olin ma pikalt vallaline, elasin elu, käisin pidudel ja magasin paljude meestega. Tegin oma nö nooreaja lollusi. Suhtesse minnes kripeldas mul paar kuud see, et tundsin et ma ei ole enam mina ise. Mina, kes ma käisin iga nädalavahetus pidudel, suhtlesin paljude meestega, sain tihti komplimente. Nüüd olin ma keegi teine ja see teine oli minu jaoks võõras. Harjusin sellega, ja praegu ma ei igatsegi oma vana elu tagasi, kuigi hirm on selle ees, et kui ma praeguse elukaaslasega lahku läheks, algaks see kõik ‘noorusaeg’ otsast peale. Aga nüüd olen ma hakanud seda uut mina armastama. Küll aga ei armasta ma seda, et ma ei suuda lahkuda. 2 aastat tagasi leidsin ma oma elukaaslase konto, võõra nime ja piltidega instagramis. Ta suhtles seal paljude naistega ja saatsid omavahel paljaid pilte. Ma ütlesin seda talle ja sellele järgnes suur tüli. Ta vabandas ja mina andestasin. Edaspidi olin ettevaatlikum aga ei läinud kaua mööda, kui avastasin tema mälupulga, millel oli tuhandeid paljate naiste pilte ja videosid. Ka sellele järgnes tüli aga siis ta enam isegi ei vabandanud nii nagu varem. Mina palusin, et me kokku jääks. Uskusin, et ta muutub. Umbes aasta hiljem leidsin jälle instagrami konto, võõra mehe nimega. Aga meiliaadress klappis minu mehe omaga. Tõstsin jällegi teema üles, sest see, mis sealt vastu vaatas oli minu jaoks vastik. Ma olen ilus, seksikas, väga ilusa kehaga ja ma usun täiesti kindlalt, et ta saab minult väga head seksi. Ma armastan teda väga palju, ma olen valmis kõik andestama. Kuni asi jõudiski selleni, et ta pettis mind. Füüsiliselt magas teise naisega. Ja siin minu mõistus lõppeb otsa. See oli paar kuud tagasi. Kui ma seda teada sain, siis ta ei rääkinud minuga, nähvas vaid vastu. Ma palusin, ma anusin päevi, et me kokku jääks. Ütlesin, et olen valmis andestama. Ja jäimegi. Praegu mõeldes selle peale, kui palju pisaraid olen pidanud valama ja kui palju olen andestanud, läheb mul süda pahaks. Aga ma armastan teda. Ja ma tahan temaga koos olla ja samas väidab ka tema, et tahab mind. Siiski, miski on, mis mind hinges kraabib ja see teeb mulle iga päev haiget. Ma ei tea, kas ma tegin õigesti, et olen kõik andestanud, ja kas see on ikka armastus mida ma tema vastu tunnen, mitte lihtsalt kiindumus ja hirm üksiolemise ees? Ma lihtsalt tunnen et ma ei saa ilma temata ja samas mind häirib, et ma olen ise pidanud teda alati tagasi paluma.. ma olen nii segaduses, et ei tea enam ise ka mis on õige.

Sa rõhutad, et sul on väga kena keha ja hea seks….äkki see ongi ainus mis sul on aga mees vajab enamat?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samahea kui 10 korda rehale astuda eeldades, et äkki seekord polegi nii valus.

Kaua sa võid lasta ennast mõnitada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmine, segadus..