Esileht Pereelu ja suhted Petmine ,viha ja suhte vindumine

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Petmine ,viha ja suhte vindumine

Postitas:

Oleme mehega koos elanud juba 15 aastat,selle aja jooksul on ta ka korduvalt petmisega vahele jäänud. Olen iga kord üritanud laste tõttu ikka ja jälle ära leppida, aga hinge jäävat viha sealt välja ei saa. Mainimist väärivad ka asjaolud, et petmised on olnud minu jaoks nö eriti jõhkrad – minu enda õega, sünnipäeval, kus ma haiguse tõttu varem magama läksin jne, see kõik ainult väike osa sellest. Seda kirjutades, mõtlen isegi, et iga vähegi mõistusega inimene oleks sellise maha jätnud, aga olen ise lahutatud vanemate laps ja sellist elu oma lastele ei taha. Kahjuks on aga nii, et väiksemgi mehe poolt tehtud viga, mossitamine, hääle tõstmine vm toovad esile kõik petmisega kaasnenud emotsioonid ja viha tema vastu. Samuti on mul tunne, et minul on meie pere asjade suhtes suurem otsustusõigus ja tema tohib arvamust avalada siis, kui küsitakse.
Siit kirjeldusest võib välja lugeda, et asjad on totaalselt paigast ära ja ongi, aga vihast tema vastu saan ma üle alles siis, kui eluga edasi lähen, ilma temata. Aga mis kõige hulled, ta ei lähe ära, ükskõik, kui palju ma ei üritaks talle selgeks teha, et meie vahel miski enam ei toimi ja ma tahan lahku minna, tuleb ta hommikul ikka sellise näoga, et kõik on nagu alati. Ja mis minulgi üle jääb, ei hakka ju laste ees vaidlema. Muidugi laste silmis on ta tore ja hoolitsev isa ja mina jään kõikides arusaamatustes halvemaks pooleks. Igal juhul ei ole võimalik ennast enam suurema supi sisse korraldada ning tunnen, et see kõik on hakanud mu vaimset tervist mõjutama.

+9
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on korduvalt petnud ja sina oled see, kes alati ära leppida üritab?

Ega siin nüüd muud teha olegi, kui et anna mehele võimalus sind petta, katsu sellele peale sattuda ja siis saad oma litsmehe ametlikult välja visata. Lastele hea ja hoolitsev isa olla saab ta ka eraldi elades, aga kooselu mehe peale pidevalt vimma pidades ei vii ka kuskile.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan nii aru, et mees petab ja siis tuleb leppima ja tema siis üritab laste pärast sellega nõus olla, aga tegelikult on vihane edasi. Ega see tont sul ise minema küll ei lähe, ära loodagi. Kas elate sinu korteris /majas, et tema just ära minema peaks? Kas lapsed on väikesed?
Ega muu ei aita kui võtad ette selle elumuutuse, lahutust saab ju üks inimene ka algatada? Sõdid ära ja saad uue elu. Või siis hakkad nt antidepressante võtma, need nühivad tunnete äärmused maha, st siis suurest vihast saab veidi tuimem põlgus vms ja elad edasi. Ma üldse ei ironiseeri ka. Niiviisi elavad paljud naised.
Mis see sinu suurepärane õde kah asjast arvab muidu? Oleks lootust tõutäkk talle ära sokutada äkki?

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube õde, peaks ütlema. Sa võid selle mehe lõplikult maha jätta, uue mehe leida elus, mida tahes, aga selline õde on ja jääb. Iseasi, kas sa sellisega suhtled.Jubedad inimesed ümbritsevad sind, õde, kes sulle sünnipäeval sinu oma kodus sulle noa selga, vat on uss.

+32
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on korduvalt petnud ja sina oled see, kes alati ära leppida üritab?

Kuidas saab nii tagurpidi teemaalgataja juttu tõlgendada?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.12 09:24; 24.12 22:27; 28.12 20:33; 28.12 21:18; 30.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen iga kord üritanud laste tõttu ikka ja jälle ära leppida, aga hinge jäävat viha sealt välja ei saa.

Mees on korduvalt petnud ja sina oled see, kes alati ära leppida üritab?

Kuidas saab nii tagurpidi teemaalgataja juttu tõlgendada?

Mis seal nii tagurpidi nüüd tõlgendatud on? Ma oleks peale õe-värki küll lahku läinud, see pole mees, see on elajas. Ainus vabandus saakski olla, et oli nii tõsiselt armunud sellesse õesse ja see oleks ka ülivilets vabandus, aga antud juhul polnud sedagi, lihtsalt kiimas looma kombel käitumine mõlemalt poolt. Aga palju viimasest teada olevast petmisest nüüd möödas on? Vahet tegelikult pole, kui tunned end suhtes halvasti, saab lahku minna ka ilma provokatsioonita. Ja mehe peale ei tasu neis asjus loota, ise tuleb algatada need asjad ja olla resoluutne. Kui seda ei suuda, siis ilmselt tahad ikka seda suhet ja ega selles ole ka halba midagi, aga kuidagi peaks siis sellest vimmast üle saama.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mainimist väärivad ka asjaolud, et petmised on olnud minu jaoks nö eriti jõhkrad – minu enda õega, sünnipäeval, kus ma haiguse tõttu varem magama läksin jne,

Vaata asja pigem positiivse poole pealt: sinu emaga ju pole sind petnud.
Klaas on pooltäis.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiksid lõpuks oma lahutatud vanemaid mõista ja neile andeks anda. Su eluraamatus on lõigud rasvaselt alla joonitud, aga sa ei näe neid.
Kas see, et oled oma vanemate lahutatud laps, on mingi argument enda lapsi ja iseennast samadel põhjustel vaimselt ruineerida?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal nii tagurpidi nüüd tõlgendatud on?

No ma saan teemaalgatajast aru nii, et mitte tema ise pole mehega lepitust otsima läinud (nagu keegi arvas), vaid ta on lihtsalt mehe tegudega leppinud – need alla neelanud, laste nimel. Need on ju kaks erinevat asja.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.12 09:24; 24.12 22:27; 28.12 20:33; 28.12 21:18; 30.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ise ära ei lähe, siis tuleb kaaluda ja analüüsida, mis võimalused on Sul endal ära minna. Kellele kuulub praegune eluase? Ilmselt tuleb kasvõi ajutiselt uus pind leida. Sellised mehed ei liiguta ise kunagi lillegi, lootus te nad aru hakkavad saama, et asi on läbi, on olematu. Olen ise kolinud enda korterist välja eksi juurest, kes keeldus lahkumast (peale seda kui oli mind kordi ja kordi petnud ja ise sisse välja kolinud), alles ca aasta pärast vabastas korteri (aga eelnevalt vahetas lukud ja pani signa, seega oma asjadest jäin ilma, lihtsalt pidin vahepeal uued soetama). Hetkel kahjuks järjekordne suhe suht karil ja täpselt sama case, mees keeldub välja kolimast. Kuna maja on minu ja kõik arved maksan mina siis nende kulude kõrvalt ei ole finantsi uut pinda soetada/üürida, nii me siis vindume. Õnneks on ruumi elada eraldi tubades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees jääb vahele petmisega siis minu poolt on suhe läbi ja mingit leppimist enam ei tuleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühekordse viisaka petmise saaks andeks anda, aga selliseid räigusi, kus mees petab naise haige olles ja tema enda õega ja korduvalt… Mkm.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.12 13:14; 28.12 13:16; 30.12 11:55; 30.12 11:56; 30.12 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Hetkel kahjuks järjekordne suhe suht karil ja täpselt sama case, mees keeldub välja kolimast.

Aga sellest ma ka aru ei saa, mismoodi sul ei õnnestu eksmeest omaenda korterist/majast lahkuma panna. Sa ei oska ennast kehtestada või?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.12 13:14; 28.12 13:16; 30.12 11:55; 30.12 11:56; 30.12 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Hetkel kahjuks järjekordne suhe suht karil ja täpselt sama case, mees keeldub välja kolimast.

Aga sellest ma ka aru ei saa, mismoodi sul ei õnnestu eksmeest omaenda korterist/majast lahkuma panna. Sa ei oska ennast kehtestada või?

Ei saa ka mina aru. Kas mees kuskil ei käi siis, et saaksid tema kola kokku korjata, ukse taha tõsta ja luku vahetada? Su oma eksmees suutis seda teha sinu korteriga, aga sina ei suuda oma korteriga?

Teemaalgataja on muidugi eriline õpikunäide sellest, kuidas lasta mehel kõrge kaarega endale peale kusta, vabandust väljenduse eest. Mees nägi peale esimest-teist petmist, et ega sellelt naiselt takistusi ei tule, neelab kõik alla, mis ette söödetakse. Selle asemel, et tegelda oma vihaga, mis on täiesti loomulik reaktsioon, tegele parem mehest lahti saamisega. Isegi laste pärast ei tohi lasta oma elul rappa joosta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühekordse viisaka petmise saaks andeks anda, aga selliseid räigusi, kus mees petab naise haige olles ja tema enda õega ja korduvalt… Mkm.

Mis asi on viisakas petmine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.12 09:24; 24.12 22:27; 28.12 20:33; 28.12 21:18; 30.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Hetkel kahjuks järjekordne suhe suht karil ja täpselt sama case, mees keeldub välja kolimast.

Aga sellest ma ka aru ei saa, mismoodi sul ei õnnestu eksmeest omaenda korterist/majast lahkuma panna. Sa ei oska ennast kehtestada või?

Mina näiteks küll saan aru. Kui sa ise ei ole kunagi vägivaldse türanniga koos elanud, siis ehk tõesti tundub mõistetamatu, et kuidas siis ei saa meest välja visata. Aga kui jõupositsioonid on tugevalt naise kahjuks, siis võib tal üksinda olla võimatu, meest ukse taha tõsta. Või kui naine tõstabki asjad ukse taha, siis peab arvestama, et mees ootab ja ründab teda kuskil nurga taga ja klaarib arved.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.12 09:24; 24.12 22:27; 28.12 20:33; 28.12 21:18; 30.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühekordse viisaka petmise saaks andeks anda, aga selliseid räigusi, kus mees petab naise haige olles ja tema enda õega ja korduvalt… Mkm.

Mis asi on viisakas petmine?

Neutraalsel pinnal, mitte ühises kodus, kondoomiga ja mitte partneri sugulastega, näiteks. Ja mitte siis, kui partner samal ajal hoopis tuge ja abi vajaks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.12 13:14; 28.12 13:16; 30.12 11:55; 30.12 11:56; 30.12 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Hetkel kahjuks järjekordne suhe suht karil ja täpselt sama case, mees keeldub välja kolimast.

Aga sellest ma ka aru ei saa, mismoodi sul ei õnnestu eksmeest omaenda korterist/majast lahkuma panna. Sa ei oska ennast kehtestada või?

Mina näiteks küll saan aru. Kui sa ise ei ole kunagi vägivaldse türanniga koos elanud, siis ehk tõesti tundub mõistetamatu, et kuidas siis ei saa meest välja visata. Aga kui jõupositsioonid on tugevalt naise kahjuks, siis võib tal üksinda olla võimatu, meest ukse taha tõsta. Või kui naine tõstabki asjad ukse taha, siis peab arvestama, et mees ootab ja ründab teda kuskil nurga taga ja klaarib arved.

Vähemalt teemaalgataja pole küll maininud, et mees oleks vägivaldne, ja ka see, keda ma tsiteerisin, ei ütle midagi sellist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.12 13:14; 28.12 13:16; 30.12 11:55; 30.12 11:56; 30.12 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühekordse viisaka petmise saaks andeks anda, aga selliseid räigusi, kus mees petab naise haige olles ja tema enda õega ja korduvalt… Mkm.

Mis asi on viisakas petmine?

Neutraalsel pinnal, mitte ühises kodus, kondoomiga ja mitte partneri sugulastega, näiteks. Ja mitte siis, kui partner samal ajal hoopis tuge ja abi vajaks.

Küll ikka inimesed mõtlevad erinevalt. Minu mõistes ei saa petmine mitte kunagi viisakas olla. Petmine on alati ja igal juhul alatu tegu. Viisakusega ei ole siin mingit pistmist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.12 09:24; 24.12 22:27; 28.12 20:33; 28.12 21:18; 30.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühekordse viisaka petmise saaks andeks anda, aga selliseid räigusi, kus mees petab naise haige olles ja tema enda õega ja korduvalt… Mkm.

Mis asi on viisakas petmine?

Neutraalsel pinnal, mitte ühises kodus, kondoomiga ja mitte partneri sugulastega, näiteks. Ja mitte siis, kui partner samal ajal hoopis tuge ja abi vajaks.

Küll ikka inimesed mõtlevad erinevalt. Minu mõistes ei saa petmine mitte kunagi viisakas olla. Petmine on alati ja igal juhul alatu tegu. Viisakusega ei ole siin mingit pistmist.

Alatu tegu on ta muidugi, aga seda on täiesti võimalik teha rohkem või vähem alatult.
Näiteks ka liikluseeskirjade rikkumine on alati rikkumine, ent tulemuste osas on oluline vahe, kuidas ja kui palju neid eeskirju rikuti. Joobes juhtimine pole päris sama, mis kiiruse ületamine 20 km/h võrra.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.12 13:14; 28.12 13:16; 30.12 11:55; 30.12 11:56; 30.12 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alatu tegu on ta muidugi, aga seda on täiesti võimalik teha rohkem või vähem alatult.
Näiteks ka liikluseeskirjade rikkumine on alati rikkumine, ent tulemuste osas on oluline vahe, kuidas ja kui palju neid eeskirju rikuti. Joobes juhtimine pole päris sama, mis kiiruse ületamine 20 km/h võrra.

Need on erinevad liiklusseaduse rikkumised, miks neid võrdluseks tuua? See võrdlus ei päde.
Siis peaksid sa hoopis väitma, et on oluline vahe, kas juhtida joobes suvel kuiva ilmaga külavaheteel või juhtida joobes talvel jäitega maanteel. Kas sellel on vahet? Minu arvates on nii, et joobes juhtimine on joobes juhtimine. Mitte olud ei loe ega määra teo raskusastet, vaid OTSUS ja TEGU on see, mis määrab, ja otsus on üks ja sama. Sama on petmisega. Pole vahet, kelle voodis, millal, kas naine vajab samal ajal tuge või ei. Petmine on petmine, see otsus ja tegu on see, mis loeb. Mitte ei loe tagajärjed, vaid tegu ise loeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmine ,viha ja suhte vindumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.