Esileht Pereelu ja suhted petmine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: petmine

Postitas:

Olen üks neist paljudest, kelle mees otsustas enda ego tõstmiseks hakata naisi rabama. Nüüd kus see välja tuli, siis saan aru, et see lugu puudutab mind, last, teda ja veel vähemalt 5-10 naist.Need 5 lootsid ilmselt kõik, et saavad ühel päeval endale rikka ja eduka mehe. Mehe edu taga olen aga mina. Mees saab sellest väga hästi aru ja ei taha kuuldagi lahutusest. Mina aga ei taha elada mehega, kes 98% tõenäosusega petab uuesti. Lisaks on minu nägemus tulevikust oluliselt erinev tema nägemusest. Ootaks kogemusi samas olukorras olnutelt-mida te tegite ja miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa ei taha suguhaigustega leppida ja ei ole näiteks HIV-i veel saanud, siis löö see mees välja enne, kui ei ole juba hilja. kui suutsid edukaks teha tema, suudad olla edukas ka ise ja teha edukaks veel mõnda teist meest.

lahutuseks ei ole mehe nõusolek tingimata vajalik, saab ka ilma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina andestasin ja nüüd 10 aastat hiljem on see mu hinge närima hakanud….ja ilmselt on ees lahkuminek:S Siiani mõtlen,et miks raiskasin nii palju aega oma elust…:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli väga hea mees, kaugelt mitte naistemees. Ta pettis mind. kUidas teada sain ? Ta ise ütles, KOHE !!! Olin olnud tööreisil. Ega ma muidu poleks teada saanudki kuidagi, kui ta poleks öelnud. See oli üheöösuhe. Pika peale andestasin (arvestades, et ma olin tal esimene naine üldse seksuaalses mõttes, siis sain aru, et äkki tahtis lihtsalt proovida teist ka). Aga mida aasta edasi, seda rohkem hakkas närima see mind. Hakkasin nina peale viskama ja me ei saanud kahjuks koos eksisteerida enam. Kui ta poleks aus olnud, siis ilmselt oleksime siiamaani koos. Koos olime 9 aastat. Tollal, kui see lugu juhtus, olin 22 aastane. Nüüd 35. Kui nüüdse mehega juhtuks selline jama, siis ma ilmselt võtaks rahulikumalt. Meil lapsed ka. Aga praegune on oma sarved maha jooksnud, juba 49 aastane ja ei ta viitsi enam. Tal muud huvid.
Teemaalgatajale ütleks, et sisetunde järgi talita. Kui ikka närima hakkab ja kui tundub mees sellist tüüpi, kes võiks veel petta, siis……no otsusta ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt lisab loole liigset vunki just see, et mehe muutis teiste naiste silmis atraktiivseks see, mille ta sinu käest oli saanud – edukus. Vastik küll, kui mees oma naise kingitud laki ja vaaba all läheb teiste ette hööritama – ja need selle peale õnge lähevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikkagi sõltub, kas sa jääd rikkaks ka peale lahkuminekut või sa ainult kujutad ette, et oled ainuisikuliselt mehe rikkuse tagaja olnud… paljud naised kujutavad seda ette. kui oled suutnud ka ise omale jõukuse kokku koguda, siis sul ei peaks silm ka pilkuma, et lahku minna. kui aga sa ikka kahtled, kas peaks lahku minema, siis palju õnne, oled sellist idiooti täiesti väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]spindel kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgatajale ütleks, et sisetunde järgi talita. Kui ikka närima hakkab ja kui tundub mees sellist tüüpi, kes võiks veel petta, siis……no otsusta ise. [/tsitaat]Teemaalgataja jutus on juba vastused olemas:
1. Nüüd kus see välja tuli, siis saan aru, et see lugu puudutab mind, last, teda ja veel vähemalt 5-10 naist.
2. Mina aga ei taha elada mehega, kes 98% tõenäosusega petab uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5-10 naist? See on suht patoloogiline ju. Miks peaks selline ringihooraja üldse muutuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted petmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.