Esileht Pereelu ja suhted Petmise ignoreerimine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 153 )

Teema: Petmise ignoreerimine

Postitas:

Kas siin on keegi, kes on teadlikult petmist ignoreerinud või sellega leppinud?

Mehega oleme abielus juba 12 aastat, meil on ilus kodu, ilusad lapsed ja omavahel saame hästi läbi. Mees on siiani tähelepanelik, teeb kingitusi, organiseerib väljasõite jne. Seks on 2-3x nädalas ja see on endiselt hea.
Nüüd sõbranna ütles, et nägi mu meest teise naisega. Mõtlesin, et kas on võimalik ja no kui kainelt mõelda, siis tõesti on tal ka omad ajad ja tegemised. Usun, et armuke pole välistatud. AGA ma ei taha sellest teemat teha, ma ei taha loobuda oma praegusest elust. Ma saaks ka üksi hakkama, sest sissetulek on mul hea, aga ma ei taha mugavustest loobuda ja tegelikult ei taha ka mehelt ilma jääda. Ja kõik see kaalub minu jaoks armukese üle.
Kas kellelgi on sarnast kogemust olnud?

+20
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 17:50; 30.01 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab “nägi teise naisega”. Poes, kohvikus, tänaval, haiglas, voodis?

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, mismõttes nägi teise naisega? Suudlemas? Kallistamas? Õrnutsemas? Või kõrvuti kõndimas?

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 17:56; 30.01 19:26; 30.01 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglaselt armukadedad naised. Pane oma mees siis ahelatesse ning võta võti oma kätte.

Täitsa tervislikult armukadedad. Aga sina katsu ravile minna.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennem, kui üldse mingit otsust hakkad tegema, tee kindlaks, kas see väide üldse tõele vastab.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägi teise naisega, kallistamas ja käest kinni hoidmas ja ühte kortermajja sisenemas. Tegu oli kindlalt minu mehega. Ma ei pea isegi vajalikuks tõendeid otsida

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 17:50; 30.01 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sind ausalt ja tegelikult häirib mõte sellest, et su mees magab teise naisega? Ei? No siis ei olegi probleemi. Kui jah, siis peab mõtlema, mida ette võtta.
Tihtipeale teevad isegi need “hiasooviad” tegudest ja nägijatest ettekandjad karuteene sellele naisele, kes tahaks mitte teada, sest siis oodatakse nagu kuidagi reageerimist, kui tahaks tegelikult mitte midagi ette võtta. Aga kui ei võta, siis oled nartsnaine jne. Ei saa edasi näidelda ka, et ei tea.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead mis mina ütlen?

Sellel võib olla põhjus miks ta selle naisega kaasa läks.
Alati on esimene variant, et läks keppima. Aga kes nägi pealt seda?
Äkki ei teinud, äkki tegi midagi muud? Mis iganes.

Kui sul on hea, siis ole edasi nii nagu sul on hea, sõbrannade küsimustele polegi vaja vastata. See on sinu elu.

Kui tuleb välja kõik, siis tuleb. Kui ei tule, siis elad õnnelikult edasi ja kõik.

Ehk polnudki midagi tõsist.

Lihtsalt ole nii kuidas sulle on hea ja ära mõtle teistele. Ole õnnelik ja hoia seda mida sul on, sest sina ei tee midagi valesti sellega, et naudid oma kodu ja meest ja oled õnnelik.

(Kui mees läkski kõrvale, võib juhtuda, et eksis korra ja saab aru, kui mitte ja midagi tõsisemat, siis küll sa sellest teada saad!)

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 17:56; 30.01 19:26; 30.01 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on keegi, kes on teadlikult petmist ignoreerinud või sellega leppinud?

Mehega oleme abielus juba 12 aastat, meil on ilus kodu, ilusad lapsed ja omavahel saame hästi läbi. Mees on siiani tähelepanelik, teeb kingitusi, organiseerib väljasõite jne. Seks on 2-3x nädalas ja see on endiselt hea.

Nüüd sõbranna ütles, et nägi mu meest teise naisega. Mõtlesin, et kas on võimalik ja no kui kainelt mõelda, siis tõesti on tal ka omad ajad ja tegemised. Usun, et armuke pole välistatud. AGA ma ei taha sellest teemat teha, ma ei taha loobuda oma praegusest elust. Ma saaks ka üksi hakkama, sest sissetulek on mul hea, aga ma ei taha mugavustest loobuda ja tegelikult ei taha ka mehelt ilma jääda. Ja kõik see kaalub minu jaoks armukese üle.

Kas kellelgi on sarnast kogemust olnud?

Sõbranna tahab meest omaele ja koos sellega ka sinu elu? Mõtle sellepeale. Sõbranna sai teist naist sinu mehega näha ainult juhus, kui ta on ise see naine …..

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on sarnast kogemust olnud?

Sõbranna tahab meest omaele ja koos sellega ka sinu elu? Mõtle sellepeale. Sõbranna sai teist naist sinu mehega näha ainult juhus, kui ta on ise see naine …..[/quote]

Kusjuures see polegi nii võimatu variant.

Sõbrannad on toredad olendid, aga ei tasu neid pimesi usaldada, naiselik kadedus on alati ka kõige lähedadematel sõbrannadel olemas.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 17:56; 30.01 19:26; 30.01 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastaks nüüd su küsimusele. On ikka selliseid naisi. Arvan, et ma isegi olen üks. Muidugi on siin tuhat aga ja iga juhtum on eriline ja sa pead ise jõudma otsusele. Eks see otsus läbi valu ja vaeva tuleb, pisarad ja aeg teevad ka oma töö. Lõppkokkuvõttes aga tõesti ei pea lähtuma mingist abstraktsest teadmisest, et mees vahetevahel teisega on, vaid sellest, kas sinul on mehega endiselt kõik olemas, kõik hästi, ega sina (ja lapsed) millestki selle suhte pärast ilma jää.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 30.01 19:34; 30.01 22:37; 30.01 23:07; 31.01 22:30; 31.01 23:13; 01.02 10:25; 01.02 14:14; 01.02 20:26; 01.02 21:08; 01.02 22:52; 01.02 23:11; 01.02 23:31; 01.02 23:36; 02.02 12:08; 02.02 19:34; 02.02 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

AGA ma ei taha sellest teemat teha, ma ei taha loobuda oma praegusest elust. Ma saaks ka üksi hakkama, sest sissetulek on mul hea, aga ma ei taha mugavustest loobuda ja tegelikult ei taha ka mehelt ilma jääda. Ja kõik see kaalub minu jaoks armukese üle.

Kui mees hakkab tihedamalt väljas käima, siis ootad rahulikult kodus? Ma küll vist ketraks peas, mis teeb, kus on jne.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 20:26; 30.01 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jaksad, võta rahulikult ja ära tee välja – mõne aja pärast on see kõrvalsuhe (kui seal muidugi üldse on mingit suhet) mehe unustatud. Küllap ei taha ka tema oma kodust, lastest ja harjumuspärasest pereelust loobuda. Hakata nuhkima, üle kuulama, skandaale korraldama – siis on surmkindel, et sest asjast enam asja ei saa. Isegi kui on mingi suhe – kõik uus on korraks muidugi huvitav ja põnev, aga see läheb ju mööda. Ja kui su mehek vähegi südametunnistust on, siis mõne aja pärast on hullemat karistust talle raske ette kujutada kui see südamevalu, et sa oled temaga nii sõbralik, nii oma, nii hea, aga mis tema teeb? Natuke põnevust võiksid muidugi proovida pereellu tuua, aga tõesti – kui on, mille nimel nööda vaadata, st kui omavahelised suhted on head, pereelu toimib, kõik on justkui hästi, siis ma laseks need jutud esialgu küll pigem ühest kõrvast sisse ja teisest välja.

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 20:30; 30.01 22:17; 01.02 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tõesti suudad mehega seksida, teda usaldada, kui ta sind petab? Mina näiteks ei suudaks, sest pean õigeks monogaamset abielu. Oleksin pigem lastega üksi kui petjaga.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nohh enamus naisi talub oma mehe petmist isegi kui selles mingit kahtlust enam pole. Isegi need, kellel lahutades rahamuresid poleks. Naised juba on sellised klammerdujad.

Ohoh? Kohe enamus naisi? Räägi ikka enda eest!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 20:56; 02.02 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on ikka nii erinevad! Minu jaoks ei tuleks selline hea näo tegemine ja enesepetmine kõne allagi.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.01 21:17; 31.01 21:52; 31.01 22:06; 31.01 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa lähtud ainult endast, et sina tahad edasi koos olla ja sellest, mitte välja teha. AGA valmistu selleks, et mees ei pruugi seda tahta, armukesest võib saada pärisnaine ja mees võib ikkagi otsustada lahkuda. Kui sa otsustad eirata siis valmista end ikkagi selleks ette, et ka mees võib olla see, kes minema otsustab minna – ka olenemata sellest kui sa ei maini armukese olemasolu teadmist.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa lähtud ainult endast, et sina tahad edasi koos olla ja sellest, mitte välja teha. AGA valmistu selleks, et mees ei pruugi seda tahta, armukesest võib saada pärisnaine ja mees võib ikkagi otsustada lahkuda. Kui sa otsustad eirata siis valmista end ikkagi selleks ette, et ka mees võib olla see, kes minema otsustab minna – ka olenemata sellest kui sa ei maini armukese olemasolu teadmist.

Armukest ei pruugi ka üldse olla – miks sõbrannad ja “sõbrannad ” peavad vajalikuks alusetuid jutte levitada, on elus varemgi probleemiks olnud. Sellegi üle tasuks järele mõelda – ehk kellelegi tundub teise ilus elu liiga ilus, siis on vaja urgitsema hakata.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 20:30; 30.01 22:17; 01.02 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suguhaiguste teste soovitaks ka vahepeal teha.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on ikka nii erinevad! Minu jaoks ei tuleks selline hea näo tegemine ja enesepetmine kõne allagi.

Aga see ei olegi teatud juhul enesepetmine, vaid teadvustatud valik. On üldlevinud ettekujutus, et kui mehel on armuke, siis on mees oma naise vastu vastik, muudkui valetab ja reedab naist sajal moel – aga see ei pruugi nii olla. Olen sellest ennegi perekoolis kirjutanud, et mõni mitte pettev mees võib oma naist hoopis ilgemalt reeta kui see, kes salaarmukest peab. On ikka kohutav, kuidas mõned mehed oma naisi alandavad sõprade ees ja kuidas sõpradele oma naisest räägivad, millist musta pesu töökaaslastega jagavad ja kuidas oma naisele meelehärmi teevad, nagu oskavad. See on palju hullem variant reetmisest, kui see, et mees vaikselt omaette armukesega rõõme nautimas käib.
Ja kõik on nii uhked ja teavad, et meheta on neil parem … aga tegelikkus võib teine olla. Mõne pere majanduslik toimetulek ainult ema palgaga on alla arvestust ning pealegi ei tähenda litsi lööv mees kindlasti halba isa.

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 30.01 19:34; 30.01 22:37; 30.01 23:07; 31.01 22:30; 31.01 23:13; 01.02 10:25; 01.02 14:14; 01.02 20:26; 01.02 21:08; 01.02 22:52; 01.02 23:11; 01.02 23:31; 01.02 23:36; 02.02 12:08; 02.02 19:34; 02.02 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

AGA ma ei taha sellest teemat teha, ma ei taha loobuda oma praegusest elust. Ma saaks ka üksi hakkama, sest sissetulek on mul hea, aga ma ei taha mugavustest loobuda ja tegelikult ei taha ka mehelt ilma jääda. Ja kõik see kaalub minu jaoks armukese üle.

Kui mees hakkab tihedamalt väljas käima, siis ootad rahulikult kodus? Ma küll vist ketraks peas, mis teeb, kus on jne.

Mis seal kedrata, selge ju, et selle teise naisega on ja seksib.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AGA ma ei taha sellest teemat teha, ma ei taha loobuda oma praegusest elust. Ma saaks ka üksi hakkama, sest sissetulek on mul hea, aga ma ei taha mugavustest loobuda ja tegelikult ei taha ka mehelt ilma jääda. Ja kõik see kaalub minu jaoks armukese üle.

Kui mees hakkab tihedamalt väljas käima, siis ootad rahulikult kodus? Ma küll vist ketraks peas, mis teeb, kus on jne.

Mis seal kedrata, selge ju, et selle teise naisega on ja seksib.

Aga miks ta peaks rohkem väljas käima. Kõne alla tuleb kaaslase armukese talumine vaid juhul, kui see minutitki perekonna ühist aega ei võta ega ka loomulikult rahalist ressurssi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 30.01 19:34; 30.01 22:37; 30.01 23:07; 31.01 22:30; 31.01 23:13; 01.02 10:25; 01.02 14:14; 01.02 20:26; 01.02 21:08; 01.02 22:52; 01.02 23:11; 01.02 23:31; 01.02 23:36; 02.02 12:08; 02.02 19:34; 02.02 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et kas on võimalik ja no kui kainelt mõelda, siis tõesti on tal ka omad ajad ja tegemised.

Mõtlen seda, et kas edaspidi suudad rahulikult elada kui mees läheb näiteks sõbrale appi või mõnda muud tavapärast tegevust tegema? Või hakkab sees närima kahtluseuss. Selge on see, et mees ju ei ütle et läheb armukese juurde. Tähendab mees valetab. Kui tagasi koju saabub, siis kiidab et ohh kus sai tööd vihutud ja nii väsinud, et läheb kohe pessu ja magama.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 20:26; 30.01 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa plaanid edasi toimida oma tervise seisukohalt? Käid mehe teadmata suguhaiguste teste tegemas või palud mehel hakata ilma põhjust ütlemata kummi kasutama? Ma ei suudaks küll sellist mängu mängida, teades, et 2-3 korda nädalas on mul võimalus saada endale mõni rõve suguhaigus. Sa ei tea ju, kellega see teine naine veel voodit jagab või isegi seda, kas see on ainuke naine, kellega sinu kaasa aega veedab.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur osa naisi, kes ei tea, et mees petab, saavad elatud ilma pidevalt suguhaiguseid kontrollides, korra aastas käid naistearstil regulaarses kontrollis niikuinii.

Mina arvan, et täiesti võimalik on elada kõrvalsuhet pidava mehega koos. Kui ta sinu perega piisavalt koos on, sinu vajadused rahuldab, siis milles küsimus. Ei peagi absoluutselt iseennast petma, mina näiteks ei võta seksimist teise naisega nii tõsiselt nagu mõni siin. Pealegi võis situatsioon tähjendada hoopis muud, kellegi lohutamist vms. Ei, mina jätaksin ka asja nii nagu on. Kui mees otsustab teise naise kasuks, küll ta siis seda ütleb, aga kuni ei ole öelnud, ei ole mingit mõtet sel teemal oma muremõtteid raisata.

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.01 08:09; 31.01 09:39; 31.01 15:49; 31.01 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen meile koju läinud sõiduõpetajaga – õppesõitu tehes tuli jutt, et tellisime meile kamina, sõitsimegi minu juurde ja uurisome kaminat. Keegi oleks võinud ka teha lollakaid järeldusi.
Olen oma mees kolleegiga tööajast meil käinud, töökaaslane on ka keset päeva (puhkuse ajal) minu juurde tulnud jne.
kui muid tõendeid ei ole – siis ei loeaks petmist tõendatuks!

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 08:16; 31.01 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees hakkab tihedamalt väljas käima, siis ootad rahulikult kodus?

Kui mees hakkab tihedamalt väljas käima, siis hakkab see pereelu segama ka juhul, kui ta käib väljas muul põhjusel, kui seksiseiklused.
Selle järgi tulekski võtta – kas mehe praegune käitumine segab sinu elu? Pere igapäevaelu?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa plaanid edasi toimida oma tervise seisukohalt? Käid mehe teadmata suguhaiguste teste tegemas või palud mehel hakata ilma põhjust ütlemata kummi kasutama? Ma ei suudaks küll sellist mängu mängida, teades, et 2-3 korda nädalas on mul võimalus saada endale mõni rõve suguhaigus. Sa ei tea ju, kellega see teine naine veel voodit jagab või isegi seda, kas see on ainuke naine, kellega sinu kaasa aega veedab.

Jah, isegi kui naine suudab sellise teadmisega sellise mehega edasi elada, siis ei saa seda ehku peale jätta. Selles, et mees kasutab väljaspool kodu kondoomi, sa pead saama kindel olla. Nii et isegi kui sa oled nõus leppima nii, et sa täpselt ei tea ja ei tahagi teada, siis tegelikult pole võimalik nii koos elada, et see asi selgeks poleks räägitud.oma tervis, mis mõjutab sinu ja sinu lähedaste elusid ei ole selliseks eluks õige riskile panna.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 31.01 09:08; 31.01 10:55; 31.01 12:31; 01.02 10:34; 01.02 12:04; 01.02 12:38; 01.02 12:44; 01.02 13:03; 01.02 13:10; 01.02 13:23; 01.02 13:28; 01.02 13:33; 01.02 14:09; 01.02 14:10; 01.02 14:33; 01.02 14:42;
To report this post you need to login first.

Ma olen meile koju läinud sõiduõpetajaga – õppesõitu tehes tuli jutt, et tellisime meile kamina, sõitsimegi minu juurde ja uurisome kaminat. Keegi oleks võinud ka teha lollakaid järeldusi.

kui muid tõendeid ei ole – siis ei loeaks petmist tõendatuks!

Ja kallistasid ka oma sõiduõpetajaga, kui käsikäes sinu trepikotta jalutasite?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen meile koju läinud sõiduõpetajaga – õppesõitu tehes tuli jutt, et tellisime meile kamina, sõitsimegi minu juurde ja uurisome kaminat. Keegi oleks võinud ka teha lollakaid järeldusi.

kui muid tõendeid ei ole – siis ei loeaks petmist tõendatuks!

Ja kallistasid ka oma sõiduõpetajaga, kui käsikäes sinu trepikotta jalutasite?

Mina hakkasin mõtlema, et mina olen küll kallistanud oma meessoost sõpru avalikus kohas. Pikaaegset matkakaaslast, kellel naine suri. Niisama rõõmsaid paari aasta järelt kohtumise kallistusi on sagedamini ette tulnud. Need inimeased ongi minu jaoks kallid nagu pere aga üldse mitte seksi mõttes. Samas kallistused on olnud soojad ja pikad. ja seejärel oleme tõenäoliselt koos kusagile läinud.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.01 08:09; 31.01 09:39; 31.01 15:49; 31.01 15:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 153 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmise ignoreerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.