Esileht Pereelu ja suhted Petmise põhjustest

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )

Teema: Petmise põhjustest

Postitas:

Petetud naised, palun kirjutage, miks teie arvates(kui mees just ei öelnud põhjust) teie mees teid pettis? Mehe vanuse võiks ka välja tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi lapse isa oli hirmus elevil ja puhevil, kui üks noor pliks hakkas külje alla ujuma. Põhjus oli selles, et minu käest ei kuulnud ta enam aastaid ühtegi komplimenti, elasime pigem nagu õde venda. Olime mõlemad noored. Mul ei olnud seksi vastu ka suuremat huvi. 20ndate algusaastad võisid need olla.

Praegune mees on öelnud, et see on väga tähtis, et ta näeks naise silmist ja olekust kirge. Siis ei teki mingit isu mujalt murdagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sarved olevat jäänud maha jooksmata. Tõesti, ega tal polnud enne kedagi teist kunagi olnud küll. sarvi jooksis siis 13 abielusaastal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 15:08; 14.06 14:35; 14.06 20:21; 14.06 22:15; 15.06 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu mees ka jooksis vist sarvi maha, enne mind oli 7-aastases suhtes ja suhte alguses 17, mina olin tal teine suhe ja teine seksuaalpartner, lisaks olen ise kindel et laps tuli liiga vara ja ma olin liiga lapsele keskendunud. teine kord pettis veel paar aastat hiljem, tol korral oli vist asi rutiinis, aga tol korral naine lihtsalt hõõrus külje all nii kaua kuni mees sulas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kuhu jääb variant, et mees oli lihtsalt lits?

imelikul põhjusel on alati naised süüdi kui mees petab. kas siis oma naine süüdi või see teine, kes külje alla ujus. kui mina oma meest petan, siis on see minu iseloomu nõrkus, mitte minu mehe ega kellegi teise süü!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed petavad samal põhjusel, miks koerad enda mune lakuvad — sest nad saavad seda teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:48; 21.01 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui külas üks-kaks inimest varastavad, siis jääb mulje, et küla on vargaid täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mehed petavad samal põhjusel, miks koerad enda mune lakuvad — sest nad saavad seda teha.[/tsitaat]Saavad ka naised. Vahet pole-kõik saavad, kes tahavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naine kodus enam süüa ei anna, on kaks varianti, kas valmistada omale ise eine või minna välja sööma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina püüdsin olla ideaalne naine – tundus, et käisin lausa kõrvadel tema heaks… Ikka pettis ja on kogu aeg petnud. Lihtsalt on liiderlik mees. Kõiki oma naisi petnud. Alati leiab põhjust selleks. Nüüd ma enam ei pinguta – pole mõtet – niikuinii petab jälle. Talle tundub alati, et keegi teine on parem ja kodust väljas on vahvam.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ma nääksusin-nääksusin kogu aeg, ning see kellega mind peteti, oli noorusearmastus, kellega nüüdseks ka abielus. Seega usun, et põhjuseks lihtsalt see, et tekkisid teise vastu suuremad tunded.

Mees oli petmise hetkel 26a.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Munanditesse korjub seemnevedelik regulaarselt. Ja seda on vaja väljutada võimalikult paljude emaste sisse.

Soovitavalt saledate, noorte, sünnitamata naiste sisse. Ilma kondoomita.

See on kogu mehe seksuaalsuse loogika ja sisu.

Mees, kes seda eitab, salgab – see mees valetab.

SEE ON FAKT.

ps olen mees

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.01 15:26; 21.01 15:58; 21.01 16:01; 21.01 16:15; 21.01 16:32; 21.01 17:22; 08.06 11:35; 08.06 13:15; 17.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
ps olen mees[/tsitaat]

mis mees, seemendaja ikka.

nii et meil on siis mehed, naised ja seemendajad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:48; 21.01 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele – ei ei, see on luulu, et on olemas kesksoolisi (kui sa just hermafrodiite silmas ei pea)

Ava bioloogiaõpik ja vaata uuesti.

Sinu mõistes nn \”seemendaja\” on ju ka mees.

Ära siin püüagi oma feministi idiootset joga ja demagoogiat ajada.

Ilma mehe seemnevedelikuta lõppeks inimkonna eksistents.

PS olen mees

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.01 15:26; 21.01 15:58; 21.01 16:01; 21.01 16:15; 21.01 16:32; 21.01 17:22; 08.06 11:35; 08.06 13:15; 17.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, kõigutan, aga tunnistan üles ausalt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.01 15:26; 21.01 15:58; 21.01 16:01; 21.01 16:15; 21.01 16:32; 21.01 17:22; 08.06 11:35; 08.06 13:15; 17.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

@ aga teemasse:

Esiteks, sa ei saa määrata, mis on teemasse, mis ei ole. Kõik, kes siin sõna võtavad, on teemasse.

Ja pole ka need sinu loetletud teemad \”libad\”.

Sest tõesti petetakse nendel põhjustel, kuigi kõrvalvaatajale tundub lame.

Sellega ma olen 100% nõus, et enne uue suhte tekkimist lõpeta vana ära.

Ja olen ka nõus eetika ja moraaliküsimusega. Ometi leian, et on hea, kui AUSALT rääkida, kuidas toimib mehe füüsis, seksuaalsus ja psüühika.

ps olen mees, see sama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees olen

Sellega aga ma olen 100% nõus, et enne uue suhte tekkimist lõpeta vana ära.

Ja ka hetkel korjub mul seemnevedelik, olen siis rahvavaenlane või?

Ärge ajage siin mingit kuradi feministi iba, et \”on olemas teisi mehi ka, kes alumisega peaga ei mõtle vms\” (kui te just füüsilise puudega impotente ei pea silmas)

Kogu tööstus, pilvelõhkujad ja autod ja nanotehnika on MEESSOO poolt välja mõeldud, et saada naisi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.01 15:26; 21.01 15:58; 21.01 16:01; 21.01 16:15; 21.01 16:32; 21.01 17:22; 08.06 11:35; 08.06 13:15; 17.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

elukogemus: vaata mehe lastetuba. Milline on ta isa, milline ema. Traditsioonid, kasvatus, keskkond. Enesehinnang. Ja alati tuleb kasuks, kui mees armastab naist natukene rohkem, kui naine meest.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 16:20; 21.01 17:27; 22.01 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Munanditesse korjub seemnevedelik regulaarselt. Ja seda on vaja väljutada võimalikult paljude emaste sisse.

Soovitavalt saledate, noorte, sünnitamata naiste sisse. Ilma kondoomita.

See on kogu mehe seksuaalsuse loogika ja sisu.

Mees, kes seda eitab, salgab – see mees valetab.

SEE ON FAKT.

ps olen mees[/tsitaat] Muhahahaaa. Kui sellist primitiivset juttu ajab äsja teismeliseea läbinud ähmi täis noormees, saan ma veel kuidagi aru. Anname andeks, ta on veel nooreke, kasvab natuke, tuleb aastatega ka tarkus.

Aga kui sellist juttu plähmib juba veidi vanem mees, ajab asi oksele. Eks sa võid oma illusioonides edasi elada, kuid tegelikkus on selline, et ükski seesama va noor, sünnitamata, sale ja enda väärtust teadev naine ei lase sinusugust ilge mõttemaailmaga pässi enda ligi. Võid kindel olla, et verinoored ilusad näkid ei jookse tormi lolli jutuga nässakate ning tema kortsus kottide ja närbunud riista peale 🙂 Ja see on fakt, võid samuti bioloogiaõpikust üle kontrollida, hahahaa 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 16:23; 21.01 16:45; 21.01 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige kurvem ongi see, et ikka lasevad pässe küll ligi. Verinoor ja sünnitama neidis laseb KOHE ilma kummita panna, kui ilusat autot, kinnsivara ja raharulli näeb – ja see on kurb.

Libukari.

Ja naine, kes neid libusid ei näe, eitab vms…

saate omad vitsad ja riistad ka veel takkapihta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.01 15:26; 21.01 15:58; 21.01 16:01; 21.01 16:15; 21.01 16:32; 21.01 17:22; 08.06 11:35; 08.06 13:15; 17.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näed, isegi vana tõutäkk yxikmees leidis ajal, mil ta ise 30-le lähenes, 14-aastase plika. Saavutus? Asi, millega hoobelda? Kindlasti mitte. Sellised noored tobukesed on ju katkistest peredest ja sassis psüühikaga. Nad vajavad psühholoogi abi, mitte meest. Pässakas, kes sellist enda huvides ära kasutab (mina annan sulle hellust ja ulualuse, sina anna mulle oma noore keha), on täiesti teadlikult asunud ebavõrdsesse suhtesse ja seega peast kergelt \”avariiline\”.

Ma ei ole veel kuulnud, et üks kõrge enesehinnanguga naine ennastunustavalt truult pässaka kärbunud ihuliikmeid lutsutaks ja noogutaks kaasa, kui päss parasjagu peab kõnet higistest tagumikest ja emaste sisse korjunud jobi väljutamisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 16:23; 21.01 16:45; 21.01 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see viimane on ju lausa ülimalt vulgaarne ja labane visioon.

Sellist nilbust ei kannataks ka mina.

Olen lihtsalt mees ja annan mõista, et seksimine on terve mehe jaoks sama loomulik kui näiteks hingamine. Ja on põnev, kui saab erinevate naistega.

Vabandust, kui feministlike mõtetega naisi solvasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.01 15:26; 21.01 15:58; 21.01 16:01; 21.01 16:15; 21.01 16:32; 21.01 17:22; 08.06 11:35; 08.06 13:15; 17.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te sellest perverdist välja teete ja vastate? sellistele ei reageerita

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 16:20; 21.01 17:27; 22.01 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see viimane on ju lausa ülimalt vulgaarne ja labane visioon.

Sellist nilbust ei kannataks ka mina.

Olen lihtsalt mees ja annan mõista, et seksimine on terve mehe jaoks sama loomulik kui näiteks hingamine. Ja on põnev, kui saab erinevate naistega.

Vabandust, kui feministlike mõtetega naisi solvasin.
[/tsitaat] Ahah. Kui sina räägid üles-alla õõtsuvast higisest tagumikust, on see okei aga kui mina jätkan sinule omases stiilis ja meenutan sulle su kortsus alumise otsa olemasolu, on see vulgaarne? 🙂

Seksimine on loomulik nii meestele kui naistele. Aga ma ei saa aru, mis krdi mitmest emasest sa sonid, üritades sellele mingit bioloogilist õigustust tuua. Kui juba naise ja mehe seksuaalsusest ning füüsilistest erinevustest rääkida siis kas sa seda ikka oled taibanud, et mees suudab korraga rahuldada ainult ühte naist, aga naine on kordades võimekam ja võib ilma puhkepausideta järjest või samal ajal mitu meest ette võtta? Samamoodi võiksid naised ühineda ja hakata nõudma, et kuna loodus on neile kolm auku ja kaks kätt andnud, tuleb ühiskonnas aktsepteerida suhtes naiste seksimist mitme mehega (samaaegselt) ning üleüldse lõpetada naiste \”bioloogilise õiguse ja kohustuse\” ahistamine ja legaliseerida polüandria 🙂

Ometi ei lasku enamus naisi nii madalale tasemele, et seavad primitiivsuse oma elus esikohale, nagu sina seda teed.

Aga nõustun eelneva käoga – sa ajad seosetut juttu, milles puudub igasugune loogika ning sind tuleb lihtsalt ignoreerida. Siin perekoolis liigitud yxuga ühte kategooriasse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 16:23; 21.01 16:45; 21.01 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Munanditesse korjub seemnevedelik regulaarselt. Ja seda on vaja väljutada võimalikult paljude emaste sisse.

Soovitavalt saledate, noorte, sünnitamata naiste sisse. Ilma kondoomita.

See on kogu mehe seksuaalsuse loogika ja sisu.

Mees, kes seda eitab, salgab – see mees valetab.

SEE ON FAKT.

ps olen mees[/tsitaat]Vaadates tänapäeva mehi , võib su jutt isegi õige olla , kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Munanditesse korjub seemnevedelik regulaarselt. Ja seda on vaja väljutada võimalikult paljude emaste sisse.

Soovitavalt saledate, noorte, sünnitamata naiste sisse. Ilma kondoomita.

See on kogu mehe seksuaalsuse loogika ja sisu.

Mees, kes seda eitab, salgab – see mees valetab.

SEE ON FAKT.

ps olen mees[/tsitaat]

tere ahv, lõpuks tunnistasidki üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kirke31 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina püüdsin olla ideaalne naine – tundus, et käisin lausa kõrvadel tema heaks… Ikka pettis ja on kogu aeg petnud. Lihtsalt on liiderlik mees. Kõiki oma naisi petnud. Alati leiab põhjust selleks. Nüüd ma enam ei pinguta – pole mõtet – niikuinii petab jälle. Talle tundub alati, et keegi teine on parem ja kodust väljas on vahvam.[/tsitaat]
Miks sa ise ei peta? vaata, mis saama hakakb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Munanditesse korjub seemnevedelik regulaarselt. Ja seda on vaja väljutada võimalikult paljude emaste sisse.

Soovitavalt saledate, noorte, sünnitamata naiste sisse. Ilma kondoomita.

See on kogu mehe seksuaalsuse loogika ja sisu.

Mees, kes seda eitab, salgab – see mees valetab.

SEE ON FAKT.

ps olen mees[/tsitaat]ps oled Revolver!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõige kurvem ongi see, et ikka lasevad pässe küll ligi. Verinoor ja sünnitama neidis laseb KOHE ilma kummita panna, kui ilusat autot, kinnsivara ja raharulli näeb – ja see on kurb.

Libukari.

Ja naine, kes neid libusid ei näe, eitab vms…

saate omad vitsad ja riistad ka veel takkapihta

[/tsitaat]

Kõik on arusaadav, mees. Aga mis kuradi pärast sa pere lood?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 13:23; 09.06 10:55; 14.06 14:58; 14.06 21:51; 15.06 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kirke31 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina püüdsin olla ideaalne naine – tundus, et käisin lausa kõrvadel tema heaks… Ikka pettis ja on kogu aeg petnud. Lihtsalt on liiderlik mees. Kõiki oma naisi petnud. Alati leiab põhjust selleks. Nüüd ma enam ei pinguta – pole mõtet – niikuinii petab jälle. Talle tundub alati, et keegi teine on parem ja kodust väljas on vahvam.[/tsitaat]

sellise suhtumisega naisi petetaksegi. Kus on su enesehinnang? Kõrvadel käimisega tekitad talle ettekujutuse, et ta ongi imemees ning et sa \”tänad\” teda selle eest, et sinuga ollakse. Et oled alaväärtuslik! Ükski päris mees ei taha sellist naist, kelle saamiseks mingit vaeva nägema ei pea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 16:20; 21.01 17:27; 22.01 15:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmise põhjustest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.