Esileht Pereelu ja suhted Petmise põhjustest

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Petmise põhjustest

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga milleks petmine? Kui naine ei sobi, lahutad ja hakkad peale seda uue järgi ringi vaatama. Kunagi on ju mees oma naist armastanud ja vähemalt nii palju väärib naine austust ikka, et mitte petta.[/tsitaat]Ei vääri. Tavaliselt hakkab vana naine selle peale värdjat panema: ei lase lapsega kokku, nõuab pappi üha ahnemalt ja teeb muud psühhoterrorit. Nii et igati mõistlikum on asju ajada naise eest salajas. Eriti veel siis kui uue naise kohta ka veel raudselt kindel pole, et sellel ka mingit jälki kiiksu pole. Tunduvalt parem ikka asju salajas ajada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mees olen

Sellega aga ma olen 100% nõus, et enne uue suhte tekkimist lõpeta vana ära.

Ja ka hetkel korjub mul seemnevedelik, olen siis rahvavaenlane või?

Ärge ajage siin mingit kuradi feministi iba, et \”on olemas teisi mehi ka, kes alumisega peaga ei mõtle vms\” (kui te just füüsilise puudega impotente ei pea silmas)

Kogu tööstus, pilvelõhkujad ja autod ja nanotehnika on MEESSOO poolt välja mõeldud, et saada naisi![/tsitaat]
tao siis pihku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga milleks petmine? Kui naine ei sobi, lahutad ja hakkad peale seda uue järgi ringi vaatama. Kunagi on ju mees oma naist armastanud ja vähemalt nii palju väärib naine austust ikka, et mitte petta.[/tsitaat]
Ta ei ostinud suhet, see tekkis ootamatult, lihtsalt oli leppinud, et ta elu on ja jääb nii. 3 kuud segadust hinges ja siis kiire lõpp ja uus algus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 15:08; 14.06 14:35; 14.06 20:21; 14.06 22:15; 15.06 10:23;
To report this post you need to login first.

[small]kelli21 kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu mees on 28 aastane ja pettis raseduse ajal ja põhjus selles, et vähe seksi tema jutu järgi aga leian et naised ei peaks ennast süüdistama, et mees kõrval käib see juba mehe ja tema alumise osa asi ja naine peaks oma eneseuhkuse kokku võtma ja minema kõndima[/tsitaat]

no ja miks Sa minema ei kõndinud siis? (muidu ei saaks mehest olevikus rääkida ju).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ta ei ostinud suhet, see tekkis ootamatult, lihtsalt oli leppinud, et ta elu on ja jääb nii. 3 kuud segadust hinges ja siis kiire lõpp ja uus algus. [/tsitaat]

Suhted ei teki ootamatult. Uus suhe on üdini vale põhjus lahutamiseks. Kui uut poleks leidnud, oleks vana naine ikka küllalt hea olnud? Kaaslane kas sobib või ei sobi, kuidas puutub asjasse uue suhte teke? Miks just siis vähem sobima hakkab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 13:23; 09.06 10:55; 14.06 14:58; 14.06 21:51; 15.06 08:57;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Just minusugune saabki kõikjalt, nii kurb kui see ka pole, olen tõmmanud nii töökaaslasi läbudel, netist litse ca 50 sängist läbi käidud, naised ON NII LOLLID tegelikult. Mis sa mõtled naljapärast on Õhtuleht litsikuulutusi täis või Sõle tänava bensukas litse täis, kes põske võtavad ja neelavad kümneka eest? Konkurents on TIHE, ei tea keda kohe pannagi.

Ise keppisin rannas läbi mingi suvalise, aga kobeda naise, peale 25 min tutvust, nädal hiljem juba võttis põske mu vannis

Naised on HOORAD Eestis ENAMUS, siit perekoolistki isegi keppinud olen kahe inimesega.

Elu on selline, tegelikult.[/tsitaat]

ma arvan millegipärast, et Sa oled välimuselt kole ja sisult ebakindel. Ilmselt ka noormehe eas naiste tähelepanust ilma jäänud just nendesamade põhjuste tõttu.

Teisalt jällegi, kui siin foorumis (ma ei teadnudki, et siin ka mehed käivad, pole ise nii sage külastaja) arvamuse avaldamine Sinu mehelikkust kõrgemale tõstab, siis miks ka mitte, anna aga tuld! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Suhted ei teki ootamatult. Uus suhe on üdini vale põhjus lahutamiseks. Kui uut poleks leidnud, oleks vana naine ikka küllalt hea olnud? Kaaslane kas sobib või ei sobi, kuidas puutub asjasse uue suhte teke? Miks just siis vähem sobima hakkab?[/tsitaat]
Väga lihtne, inimene on mugav! See on nagu töökoha vahetusega-see ei meeldi sulle aga sa teed seda tööd, sa ei lähe sealt ennem, kui sul on olemas uus töökoht. sa ei marsi minema, vaid kannatad, sest sa vajad tööd ja ei taha olla töötu. Nii on ka surnud kuid talutavates suhetes. Ükskõik, kui palju see on vastukarva moraalitsejatele, elu lihtsalt on selline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 15:08; 14.06 14:35; 14.06 20:21; 14.06 22:15; 15.06 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Väga lihtne, inimene on mugav! See on nagu töökoha vahetusega-see ei meeldi sulle aga sa teed seda tööd, sa ei lähe sealt ennem, kui sul on olemas uus töökoht. sa ei marsi minema, vaid kannatad, sest sa vajad tööd ja ei taha olla töötu. Nii on ka surnud kuid talutavates suhetes. Ükskõik, kui palju see on vastukarva moraalitsejatele, elu lihtsalt on selline.[/tsitaat]

Ok, olen nõus. Aga pärast pole ma mõtet kurta, et eksnaine tahab kätte maksta, keelab lastega kohtuda jne, jne. Uue suhte alustamine vana ajal jätab paratamatult kõgile osapooltele mulje, et just uus parnter on kõiges süüdi. Sellised postitusi on siingi foorumis väga palju.
Ka minu juurest on mees ära läinud. Aga tõesti selle põhjendusega, et armastus sai otsa. Uue kaaslase leidis ta alles paari aasta pärast. Muidugi olin alguses väga kurb. Aga me suhtleme nüüd rahulikult ja sõbralikult nii eksmehega, tema uue naisega kui ka kõik osapooled meie ühise lapsega.
Järelemõtlemisaeg kahe suhte vahel on ka seetõttu ülioluline, et mitte uuesti \”ämbrisse\” astuda. Käimasolevas suhtes pettunud inimene ei vaata maailma ja teisi inimesi selge ja kaine pilguga. kõigepealt tuleb iseendaga rahu teha ja toibuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 13:23; 09.06 10:55; 14.06 14:58; 14.06 21:51; 15.06 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kõigile jääb mingi jälg. Pole ma ju väitnudki, et kõik on lill ja mingit süümepiina pole. on,on. Mina oma suhte juures imestangi, et asi ei kukkunud ämbrisse ja kõik laabub uues suhtes hästi, olen lihtsalt tänulik, et korraga palju kokkusattumisi sellise tulemuseni mind viis. Kui saaks aeg tagasi keerata, siis oleksin pidanud lahkuma mehe juurest varem, et talle vähem haiget teha ja samas oleksin ise pääsenud aastaid pisarate valamisest niru kooselu pärast. Aga kah mugavus, kuhu ma ikka lähen lastega ja nii halb ju ka polnud, et lastelt isa võtta jnejne- mugavad vastused. Aga parandada seda vana ma ei tahaks-kaua sa üksi ikka punnitad. Õnneks mehe lapsed olid lahutuse ajaks oma elu peal. Mees kasvatas nad kohusetundest üles. Mis ma ikka õigustan, aga end lõputult süüdistades ka edasi elada ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 15:08; 14.06 14:35; 14.06 20:21; 14.06 22:15; 15.06 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, see on küll õige, et mida vähem meestele näidata,et neist hoolid, seda paremini sul läheb. Ning petavad nad ikka seepärast, et nende vilets sisu seda lubab. Puudulik enesekindlus ja väärikus. Ei loe siin mitte midagi naise olemus, välimus ega suhte kvaliteet. Kes olemuselt mäda, see ka vääritult käitub.Kelledel prioriteedid paigas, sellel seda jama ei teki.Kas elabki vaba mehe elu või siis pühendub oma tehtud valikutele ehk perele.[/tsitaat]

Räägid meestest? Mehena võin kinnitada, et paraku pole elu nii primitiivselt tõlgendatav. Jäta mees tunnetatava hoolivuseta ja ta varem või hiljem eemaldub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahele ei ole mees jäänud, aga nagunii petab. See on neil loomuses. Kui kodus käitub korralikult, suguhaigusi ja tibisi koju ei too, vahele ei jää, andku minna.

Ise petan ka – huvitav on, tahan vaheldust. Pärast on oma mees jälle huvitad. Lihtsalt kombe pärast truu olla – igavaks läheb ja suhe hakkab kopitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen natuke teemast mööda ilmselt. Aga mõtlesin lihtsalt kirjutada, et miks mina olen ilmselt varsti pettev naine. Suhe on minu ja elukaaslase vahel muutunud kuidagi pinnapealseks. Suhtes oleme olnud kõigest neli aastat! Ma ei saa mehelt enam sellist tähelepanu nagu suhte algusepoole: komplimendid, pikad kirglikud suudlused, suvalisel ajal kallistused-musid jne. Meie suhtes on ära kadunud mehe poolne kirg ja romantika. Ise ikka üritan siin seda kirge tagasi tuua. Lootes, et ehk saan selle \”armupalli\” veerema lükatud. Kuid liiga aktiivne ka olla ei saa- võin pealetükkivaks muutuda hoopis. Saaksin ma igatsetud tähelepanu oma elukaaslaselt, poleks kõrvalhüppeks põhjust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahele ei ole mees jäänud, aga nagunii petab. See on neil loomuses. Kui kodus käitub korralikult, suguhaigusi ja tibisi koju ei too, vahele ei jää, andku minna.

Ise petan ka – huvitav on, tahan vaheldust. Pärast on oma mees jälle huvitad. Lihtsalt kombe pärast truu olla – igavaks läheb ja suhe hakkab kopitama.[/tsitaat]

Miks siis oma mees peale teise mehega keppimist huvitav on? Kus see loogika on? Mees on ju sama. Ta pole ju muutunud? Samasugune samu liigutusi tegev päss. Lisaks küsiks, et kui last planeerid, kas teed oma mehega või mõne teisega, kel ehk paremad geenid (aga lased oma mehel arvata, et on tema laps)? Ja kui laps on käes, petad meest edasi või lõpetad ära?
Lisaks mainiks, et iga mees ei peta. Nagu ka iga naine ei peta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollide kanade kisa tõuseb taevani juba, aga jah – ma ei pidanud silmas tasulisi, neid ma ei pane – keda panen on ju kõik – TASUTA – saab panna naisi niiet tolmab Eestis, sest on üldlevinud hooramentaliteet.

Olen tõmmanud naisi, kellel on mees komandeeringus, kellel mees tööl ja laps kodus samal ajal kõrvaltoas ! Isegi kuulsust olen tõmmanud! Noori ja vanu.

Muide, olen vägagi kena mees, Ja pole ma midagi mingi vana ja kiilakas, nagu siin üks suht hästi fantaseeris.

Normaalne mees olen ja libusi jagub Eestis megalt, löö aga raha vastu maad ja näita autot, kinnisvara – siis on põskevõtt kohapeal juba garanteeritud – TASUTA

enamus naistele piisab , kui näidata autot, maja – üllatusest vajuvad kohe esimesel õhtul jalad laiali

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.01 15:26; 21.01 15:58; 21.01 16:01; 21.01 16:15; 21.01 16:32; 21.01 17:22; 08.06 11:35; 08.06 13:15; 17.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmise põhjustest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.